Nejlepší přítel nebo láska?1

28. května 2008 v 15:24 | Bětuš |  Nejlepší přítel nebo láska?
Nakonec jsem se tak rozepsala hlavně včera, (i když není moc dlouhá, ale snad se zlepším) že už je teda 1.díl dřív než v pátek, doufám, že jste rádi. No takže tady je 1.díl mé úplně první povídky. Upozorňuju vás, že to vážně není nic extra, když je to moje první povídka, ale doufám, že i tak si ji přečtete. No a taky vám chci říct, že je taková, no prostě jiná. Naruto se nechová tak často jako děcko jenom občas a je to úplně jiné než by jste čekali. Doufám, že vám to nebude vadit já si myslím, že to nevadí občas taková změna, ale nebojte se možná se to časem změní a Naruto se bude chovat jako Naruto a Sakura jako Sakura, ona se v té mé povídce totiž taky chová jinak než mormálně. Já prostě nemám ráda, když se z Naruta dělá úplný blbeček i když je to dost zábavný. Ale prostě už to nebude děcko, tak se musí chovat jinak. Jo a když se vám to nebude líbit, tak to klidně napište já to unesu no a prostě to smažu, jak už jsem psala píšu to pro vás ne pro sebe, tak chci, aby se vám to líbilo, takže když ne, tak to okamžitě smažu. Jo a nehleďte moc na chyby. Jinak už přeju hezké čtení!

1.Díl- Zadání mise a setkání
Jednoho dne, když bylo v Konoze pět ráno, tak i přesto už vycházelo slunce. Byl to krásný pohled, zvlášť pro jednu růžovovlasou dívku, která zrovna vstala a sedla si na své oblíbené místo. Na tohle místo často sedávala hlavně, když myslela na jednu osobu. Seděla u okna, hlavu měla v klíně, dívala se na vycházející načervenalé slunce a pořád musela myslet na černovlasého kluka s krásně tmavě černými oči. Pořád si hloupě namlouvala, že na něho přestane myslet a taky přestane myslet na ten osudný den, kdy mu řekla, že ho miluje a aby neodcházel a poté co ji řekl: "Sakuro děkuji", odešel a nechal ji na lavičce. Byla tady, ale ještě jedna osoba na kterou občas myslela. Byl to její nejlepší přítel, který tady pro ni byl pořád a hodně ji pomáhal v ty těžké dny, které přežívala jen díky němu. Najednou ji z přemýšlení vyrušilo klepání na dveře. Sakura se tak lekla, že málem spadla od okna na zem. Šla se podívat dolů, kdo to klepe, ale v té rychlosti úplně zapomněla na to, že je v sexy noční košilce a neupravená. Otevřela dveře a spatřila vysmátého blonďatého kluka, který najednou zvážněl a trochu se začervenal, když ji spatřil. Chtěl ji něco říct, ale nemohl to ze sebe vykoktat. Nakonec to přeci jenom ze sebe vykoktal.
"Sa-sa-ku-ro, mě-mě-li jsme se přeci se-se-jít před kan-kan-ce-lá-ří Tsu-tsu-na-de", vykoktal ze sebe konečně Naruto.
Sakura s klidem řekla: "Ano Naruto, ale měli jsme se přece sejít až v sedm."
"A-a-le už je pře- pře-ce sedm."
"COŽE?!!!" Sakura tak dlouho přemýšlela o Sasukem, že si ani nevšimla, že už je dávno sedm.
"A to si pro mě nemohl přijít dřív?!!", řekla s naštvaným hlasem dívka.
Naruto se díky tónem hlasu Sakury trochu uklidnil a poté ji na to odpověděl: "Když já jsem si my-my-slel, že to zvlá-zvlá-dne-š i sama při-při-jít."A jak to dořekl, tak se na ni díval od hlavy až k patě a trochu se usmál.
Sakura si toho hned všimla a trochu šokovaná se ho rovnou zeptala: "Hele můžeš mi něco říct?"
"Samozřejmě, cokoliv."
"Tak za prvé, proč si tak koktal, za druhé, proč si mě SAKRA tak prohlížíš a přitom se tak blbě usmíváš?!!!"
Naruto se lekl a trochu sebou trhl. "No jen si tak říkám, že máš moc hezkou sexy noční košilku a že ti to v ní moc sluší, ale taky si říkám, proč ji ještě na sobě máš? I když mě to vůbec nevadí."
Sakura se na sebe podívala pak i na Naruta a viděla jen jak se hezky usmívá a trochu se začala červenat. "Ježiš to si mi to nemohl říct dřív?"
"Nemohl mě se to totiž hrozně líbí."
"NARUTO!!!!!!!!!!!!!!!!"
"Kur........... ehm kurňa já jsem se lek, až jsem se málem............." To už však naštěstí nestihl doříct, protože se podíval na Sakuru a když uviděl její vražedný pohled, tak radši sklapl.
Poté byla trapná chvilka ticha. Sakura se vzpamatovala jako první (jak jináč, že?). "No, tak já se musí nejdřív připravit a ty zatím můžeš jít dál a počkat na mě. Měla bych být za půl hodiny připravená, chovej se jako doma."
"Tak to radši ne, to by dopadlo. Mě bude stačit tady ten gauč."
"Dobře, zatím se posaď a můžeš si zapnout i televizi a já se půjdu připravit."
Mezitím v kanceláři Tsunade
"Pane bože, kde zase jsou mám pro ně další misi a oni si lítají, bůh ví kde!"
"Nerozčilujte se, nedělá vám to dobře."
"Ano, ano já vím Shizune!" Pak si Tsunade vytáhla svou láhev saké.
"No, tak já radši půjdu, kdybyste mě potřebovala, tak stačí jenom zařvat."
"No, jo radši běž zatím tě nepotřebuji. Jo moment něco potřebuji, sežeň ty dva a okamžitě!"
"Samozřejmě, ale moc to nepřehánějte s tím pitím."
"To není tvoje věc Shizune, radši už běž!"
V bytě Sakury
"Ach jo, kde je, už by měla být připravená", říkal si pro sebe znuděný Naruto.
"No tak Sakuro, kde si?", zařval. Najednou slyšel kroky a hned věděl, že už konečně jde Sakura dolů.
"Promiň Naruto, že si musel čekat, ale vždyť to bylo půl hodiny."
"No, když já jsem hrozně netrpělivý."
"Toho už jsem si všimla trochu dřív", usmála se Sakura. "Tak půjdeme nebo tu budeme kecat?"
"Jasně, že půjdeme."
A tak konečně vyšli z domu, Sakura ještě zamkla dům a vyrazili ke kanceláři Tsunade. Chvilku bylo ticho nikdo nic neříkal, oba byli ve svých myšlenkách, ale za chvíli se nakonec ozval jako první Naruto (jaké překvapení Naruto a ozvat se jako první).
"Sakuro, jaktože si nepřišla včas, zaspala si?"
"Já...............vlastně ne, nezaspala jsem, vstala jsem už v pět hodin."
"Tak co se stalo, že si nepřišla?"
"No, víš já jsem si sedla k oknu, koukala na slunce a přemýšlela."
"Zase si myslela na Sasukeho, že?"
"Ne, jasně, že ne!"
"Ale Sakuro, nelži mi. Vím moc dobře, že si na něho myslela."
"Proč si to myslíš?"
"Protože, už tě znám velice dobře. Vždycky sedíš u okna a díváš se na slunce, když myslíš jenom na něho."
"No................vlastně jo máš pravdu, zase jsem myslela na Sasukeho." Sakuře se přitom honilo hlavou: "Kdyby jsi jenom věděl Naruto, že nemyslím jen na něho, ale také na tebe, aniž bych sama věděla proč. Já myslím, že jenom proto, že si můj nejlepší přítel, kterého bych nerada ztratila."
"Na co myslíš, zase na Sasukeho, že?"
Sakura mu zalhala: "No vlastně...............ano Naruto, jenom jsem se zamyslela, jak jsem byla hloupá a malá, když jsem za ním pořád běhala a tebe ignorovala. Moc mě to mrzí Naruto, promiň."
"Ale ty se nemáš za co omlouvat, já jsem byl také malý a byla to jenom taková první dětská láska, za to teď už jsme skoro dospělý a jsem rád, že jsme takový přátelé a to už nám nikdo nevezme."
Sakura se na Naruta usmála. "Jasně u mě to bylo to samý se Sasukem jenom první dětská láska a jsem taky moc ráda, že jsme takový přátelé."
"Prosím tě, kdyby to byla jenom tvoje dětská láska, tak by si na něho pořád nemyslela."
"Já na něho pořád nemyslím a když jo, tak jenom proto, že to byl náš týmový partner."
"Neboj se Sakuro jsem tu přece ještě já a já tě nikdy neopustím, budu tu vždycky s tebou, to ti slibuju,"
"Já vím Naruto jsem ti za to moc vděčná, že si tu vždy, když tě potřebuji a pomáháš mi."
Naruto se na Sakuru jen mile usmál a nic neřekl, ale Sakura přesně věděla co tím myslí a že mu opravdu může věřit. Ještě než došli ke Tsunade, tak potkali udýchanou Shizune.
"Kde jste? Tsunade už šílí rychle za ní běžte."
"Hai", ozvali se oba najednou. Za chvíli konečně dorazili k Tsunade. Zaklepali na dveře a když se ozvalo dále, tak vstoupili. Tsunade jak je viděla hned na ně vyletěla.
"Kde sakra jste máte skoro hodinu spoždění!!!! Kde jste se flákali?!!!"
Naruto a Sakura se na sebe podívali a Sakura se chtěla přiznat. "No, já …......." Nestihla to však doříct, protože ji do toho skočil Naruto.
"Je mi to líto Tsunade, je to moje vina, já jsem zaspal. Naštěstí pro mě přišla Sakura, kdy jsem nepřišel ke kanceláři a vzbudila mě. Ještě, že pro mě přišla, jinak bych spal možná až do teď." Sakura se na něho s překvapeným výrazem podívala, on se podíval na ni a mrkl na ni. Pak pochopila, že ji vlastně chtěl jenom pomoc a tak to hodil na sebe. Za tohle se na něho podívala s hrozně milým a vděčným pohledem a usmála se. Tsunade se na ně dívala jako na zjevení.
"Opravdu, říkáš mi pravdu Naruto?"
"Ano, samozřejmě."
Přesto se podívala na Sakuru. "Sakuro?" Neodpovídala pořád se dívala na Naruta a pravděpodobně byla zase v myšlenkách. "SAKURO!!!!!!!"
"A-a-no?", škubla sebou Sakura.
"Je to pravda, že Naruto zaspal?"
Sakura se podívala na Naruta a ten jenom kývnul. "Ano Tsunade, samozřejmě, že je to pravda,"
"Tak dobře. Naruto dostaneš za to malý trest, ale až po vaši misi, kterou vám musím dát."
"Ale bábi Tsunade, vždyť jsme teprve dokončili poslední misi před včerejškem."
"To já přece vím, ale nedá se nic dělat jste nejlepsí chuunini v Konoze."
"O co jde Tsunade?", zeptala se rovnou Sakura.
"Musíte jít do Písečné vesnice, dostali jsme zprávu, že na vesnici mají brzo zaútočit Akatsuki. A samozřejmě chcou unést Gaaru a vysát z něho démona, ale my jim v tom musíme zabránit."
"A to jako půjdeme samy ochraňovat Písečnou a Gaaru proti takovým zločincům jako jsou Akatsuki?"
"Ne Naruto, jistě, že ne."
"A proč tu teda nikdo není kromě nás, když nepůjdeme samy?" Najednou, hned jak to dořekl, někdo zaklepal na dveře.
"Dále." A vstoupili další 4 členi.
"Neji, TenTen, Kibo a Hinato?", vyjelo udiveně Narutovi i Sakuře.
"Taky vás zdravíme a rádi vidíme", řekli všichni Narutovi a Sakuře.
"Promiň te jen jsme trochu překvapení, Tsunade nám nestihla říct, kdo s námi půjde. Taky vás strašně ráda vidím", řekla vesele Sakura.
Naruto se taky přidal. "Ahoj Neji, TenTen, Kibo a ahoj Hinato." Hinata se začervenala a taky řekla tichým hlasem "ahoj". Nakonec se konečně všichni přivítali.
"Ale Tsunade, jaktože tedy nepřišli s námi za vámi?"
"To protože, Sakuro, jsem jim to řekla už včera. Tebe a Naruta jsem chtěla nechat odpočinout, proto jsem vás nechala zavolat dneska. No a teď už můžete jít, řekla jsem vám všechno co jsem potřebovala. A hodně štěstí, budete ho potřebovat." Všichni se rozloučili s Tsunade a vyšli ven.
"Tak co jak žijete?". Zeptala se TenTen Naruta i Sakury.
"Ale jo jde to, až na to, že nemáme moc času na odpočinek, když máme pořád mise. A jak vy?"
"No všichni stejně moc si toho neužijeme jako vy aspoň, že máme tréninky", odpověděla za všechny TenTen.
"No tak, abychom se šli připravit ne?", zeptala se všechny Sakura.
"Hai", ozvali se všichni.
"Jo a sejdeme se u brány v 10 hodin, bude vám to stačit?"
"Hai". Všichni se najednou rozeběhli ke svým domovům.
"Naruto počkej, potřebuju se tě na něco zeptat."
Naruto se zastavil. "Ano Sakuro co potřebuješ?" Na oba se otočila Hinata, když je zaslechla a trochu zesmutněla. Kiba, který šel ještě s ní si toho všiml a hned věděl o co jde.
"Hinato co se děje?"
Hinata se na něho otočila: "Nic se neděje Kibo. No tak zatím, jdu se domů připravit."
"Jo, jo zatím se měj, uvidíme se za dvě hodiny." Kiba to nechápal. Nechápal, proč se tak Hinata chovala, jenom kvůli Narutovi. A přesto ví stejně jako Hinata, že mu nikdy neřekne co k němu cítí a co k němu cítila celý život. Možná mu to řekne, ale to už může být pozdě a ona ho ztratí navždy. Je tu přece ještě on a on ji má aspoň opravdu rád není jako Naruto, ale ví, že se ji to bojí říct stejně jako ona Narutovi. Z Hinaty a Kiby se taky stali takový přátelé jako z Naruta a Sakury, možná ne tak velicí přátelé. Ale Kibovi to nestačilo. Bolelo ho z toho srdce jako by mu někdo do něho zabodával tisíce kuniaů. Bolelo ho, že byl tak velký přítel Hinaty a přesto ji nedokázal říct co k ní opravdu cítí, že k ní necítí jenom přátelství. Bolelo ho, že to před ní skrývá a nedokáže ji to říct. Takhle na to myslel a na Hinatu do té doby než dorazil domů.
"Sakuro já vím na co se mě chceš zeptat, jenom jsem nechtěl, aby to Tsunade věděla. Ještě by si myslela, že ti nemůže dát misi, když jsi v takovém stavu a to bych nechtěl. Nechtěl bych chodit na mise bez tebe. A ten trest mi nevadí, určitě není tak hrozný a ty mi za něho opravdu stojíš. A vůbec se tím netrap. Tak já se jdu připravit zatím se měj."
"Naruto?" Ještě se na ni otočil.
"Děkuji." Naruto se usmál a zmizel Sakuře z dohledu. Jenže po tom posledním slově se ji objevili zase vzpomínky na Sasukeho. "Sakuro, děkuji", znělo ji to pořád v hlavě. Nakonec i ona se rozeběhla domů se připravit.
.......................Pokračování přístě, možná........................
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kesidy Kesidy | Web | 28. května 2008 v 18:02 | Reagovat

ahojky tak ti odpovídám na tvůj dotaz:-) takže přihlásíš se na blog a dáš články a vložíš tam povídku, nebo něco o ní a pak vložíš kam chceš vodorovný oddělovač(to je v liště) snad sem ti poradila, když tak napiš a já ti to podrobnějí vysvětlím:-)

2 Bětuš Bětuš | E-mail | Web | 28. května 2008 v 19:25 | Reagovat

Díky moc z tohoto jsem to úplně pochopila tohle mi stačí! Takže díky ti moc!

3 tokiko tokiko | Web | 28. května 2008 v 20:32 | Reagovat

suuuuuper dilke jen by to vic chtelo nejiho a tenten ale jinak suoer rychle dalis§"""""""

4 Bětuš Bětuš | E-mail | Web | 29. května 2008 v 13:27 | Reagovat

tokiko:Neboj se to taky přijde! Možná už i v druhém díle! No tak moc lidí nehalsovalo víš, tak jsem se rozhodla podle sebe a podle tych čtyř hlasů což je pro mě teda málo, tak si asi budeš muset počkat, ale když se na tenhle pár naladím, tak to půjde!

5 Paula Paula | 29. května 2008 v 18:11 | Reagovat

jedním slovem super moc dobrý

6 tokiko tokiko | Web | 29. května 2008 v 19:37 | Reagovat

uz se tesim

7 Andy Andy | 14. června 2008 v 17:43 | Reagovat

Super to bylo svělé

8 nettiex nettiex | 14. června 2008 v 19:10 | Reagovat

Super!

9 Anniel Anniel | Web | 14. června 2008 v 19:53 | Reagovat

moc pěkně

10 nikuška-chan nikuška-chan | Web | 14. června 2008 v 20:25 | Reagovat

Hejky moc povedený..určo pokračuj má to cenu super.

11 Ewusha Ewusha | Web | 15. června 2008 v 17:42 | Reagovat

dobre super peknee ;)

12 Naruto Naruto | 2. července 2008 v 21:38 | Reagovat

Jo, ještě je co vylepšit, ale jinak se ti celkem povedlo:-) rozhodně lepší než ta jedna povídka, (teď nevím název blogu) kde nebyly uvozovky značící přímou řeč, čárky,tečky a hlavně to nemělo hlavu patu:D

13 akio akio | 27. srpna 2008 v 21:24 | Reagovat

cool

14 Naruto Uzumaky Naruto Uzumaky | E-mail | Web | 5. dubna 2009 v 14:10 | Reagovat

hezůůůůůůůůůůůůůůů

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama