Říjen 2008

Pořád tě miluji9

31. října 2008 v 18:13 | Kazuka Inuzuka |  Pořád tě miluji
Tak a konečně je tady ten další díl. Jako fakt nevím, kdy bude další díl, ale hned tak asi ne. Tentokrát to bude asi za dlouho. Opravdu nevím. Ale i tak si užijte tenhle dílek. Jo a pište zase mooooooooc komentářů ať mám radost. Vy mě vždycky dokážete potěšit. Díky moooooooooc za vše moje zlatíčka!

Diplom pro mě a pro Shizuku

31. října 2008 v 17:12 | Kazuka Inuzuka |  Diplomy za SB
Tak tady je diplom pro mě od Ashrai:
Moc díky je krásnej!

Tak a tady je pro Shizuku:
Tak to ještě nevím jak se ji líbí. Potom to musí posoudit.
Jo a opravdu nevím kdy bude diplom pro tebe. Nějak nestíhám tak se nezlob. Ale já doufám, že ho stihnu zítra. A mimochodem co bys chtěla na diplom? Nevím, jestli jsem se už ptala nebo ne. Jo vlastně jo a myslím, že si chtěla KibuHina. Je to tak?

12.Spřátelený blog

31. října 2008 v 17:04 | Kazuka Inuzuka |  →Spřátelené blogy←
Tak už mám 12.SB a Shizuka 2.SB. Autorka je Ashrai a její úžasný bloček naleznete zde! Má úžasný blog, takže opravdu doporučuji se podívat! Ona nás požádala o spřátelení a jsem ji za to já i Shizuka moc vděčná! Takže mě nezklamte a určitě se koukněte na její bloček! Arigato!
(Doufám, že se nebudeš zlobit, že jsem sem dala zrovna tenhle obrázek z tvého blogu, ale jiný si tam neměla.)

Temný příběh 3

31. října 2008 v 16:04 | Shizuka Yoshiko |  Povídky Shizuky
Ahoj lidi, tak tu máte třetí díl, doufám že se bude líbit a když budete chtít, dám jsem už zítra další díl, takže co vy na to???

Dneska by mohla být povídka

31. října 2008 v 14:46 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
No tak dneska bych mohla stihnout napsat povídku, ale fakt nevím. Opravdu nevím, jestli má cenu ji dneska vložit. Mě se chce psát, ale i nechce. Tak co myslíte vy? Já vím, myslíte si, že jsem praštěná a hrozná. No doufám, že moc lidí si to nemyslí. No myslela jsem, co myslíte s tou povídkou? A ještě jednou bych opravdu moc chtěla poděkovat těm, co za mě hlasovali v té soutěži. Jestli něco chcete jako dárek, tak klidně napište. Jo a kdyby jste chtěli třeba diplom, tak hlavně napište, co na něho chcete. Opravdu díky moc. A můžete si říct o cokoli kromě desingu a avatarů. Bohužel tohle opravdu neumím. No a taky hlasujte v anketě na konci článku. Tak zatím ahojky!

Temný příběh 2

29. října 2008 v 11:04 | Shizuka Yoshiko |  Povídky Shizuky
Ahojky tak tu mátě druhý díl řekla jsem si, že ho sem dám dřív než jsem chtěla, ale další díl temného příběhu bude asi až o víkendu tak si budete muset počkat!!Pořád tě miluji8

28. října 2008 v 17:23 | Kazuka Inuzuka |  Pořád tě miluji
A další díl je na světě. Sice je trochu později než jsem očekávala, ale snad neva. Doufám, že si ho opět užijete. Bohužel už neplatí to, že když bude moc komentářů, tak bude další díl už zítra. No zítra se musím učit a nevím jestli bych to stihla dopsat. Nemám napsaný celý devatý díl. Jo a nejsou zatím vložené žádné obrázky, ale já je později doložím. Nemohla jsem je vložit, protože tady byl jeden přiblblý kámoš bráchy a nechtěla jsem ty obrázky hledat před něma. Určitě by měli nějaké blbé kecy. Tak jestli budete pak chtít, tak se ještě zítra jukněte, co tam bude za obrázky. Samozřejmě když vás to nezajímá a nechcete vidět ty obrázky, tak nemusíte. No ale ted už si teda užijte tu osmičku. Ahojky a moc arigato za všechno!

Temný příběh 1

28. října 2008 v 16:45 | Shizuka Yoshiko |  Povídky Shizuky
Tak lidi, tady máte první část mého nového příběhu, nevim jestli se bude někomu líbit, ale snad se najde aspoň pár čtenářů mezi váma, kterým se to bude líbit tak pište i komentíky ať vim jestli mám psát vůbec pokračování...Děkuju vám

28. října 2008 v 13:16 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Moc vám všem děkuji, že jste pro mě hlásli! No jsem moc ráda, že jste mě nezradili! A taky vám moc děkuji, že mě tak držíte a píšete tolik komentářů! Jen mě teď dost nasrala jedna holka, která mi napsala krásný komentář, ale bohužel jen závidí, že mám takovou návštěvnost a tolik komentářů! Já vím, že si to asi bude číst a bůh ví, co mi napíše za komentář jen proto, že tady o ni píšu, ale mě je to v celku jedno! Jsem moc ráda, že se stále vracíte na můj blog a doufám, že si o mě nebude něco hrozného myslet jen proto, že by jste si přečetli ten komentář od té holky! Jako naštvala mě a taky mě dost zklamala, tohle jsem si o ní nemyslela a jen kvůli ní jsem dneska nechtěla přidat nic ani povídku, ale rozhodla jsem se, že se jí nenenáchám kazit a že bych vám to nemohla udělat! Přece mi píšete tolik komentářů a já se vám nemůžu odvěčit tím, že nevložím povídku a to jenom kvůli jakési no ehm nebudu se raději vyjadřovat! No možná tu najdete pár hezkých komentářů od té holky, ale já jen doufám, že ji neuvěříte, protože to by mě totálně složilo. Já přece nemůžu za to, že jsem si vás sem tak hezky nalákala a že na můj blog stále chodíte a mám tolik komentářů. Lidi nevíte, proč musí být někteří lidi tak závistivý? Jsou přece lepší blogy a lepší návštěvnost než mám já. No nic doufám, že mi napíšete zase něco hezkého, aby mě to potěšilo. No a nevím, jak to bude s tou povídkou a kdy ji vložím. Nevím, jestli ji dneska stihnu napsat. Opravdu vám moc děkuji za všechno! Tak zatím pá pá! Jo a ještě jednou kdo mě chce podržet a hlásnout pro můj bloček tak prosím zde.

Prosím o hlas-moje úplně první soutěž

27. října 2008 v 18:49 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Takže lidi teď jsem se dozvěděla, že už začala SONB soutěž do které jsem se přihlásila. A moc vás prosím kdo může, tak jestli by pro mě nehlásnul tady! budu vám opravdu moc vděčná a kdo pak bude chtít taky, abych pro něho hlásla, tak stačí jenom napsat a já to s radostí udělám. Takže kdo má rád můj blog a líbí se mu a rád se na něho vrací, tak ještě jednou ať hlásne tu. Samozřejmě pro Kazuku Inuzuku. Je to moje úplně první soutěž, tak bych byla moc ráda, kdybych se dostala aspoň přes jednu soutěž. Jo a kdo by chtěl něco za to třeba diplom nebo tak i klidně povídku to je na vás, tak stačí jenom napsat! Moc vám všem předem děkuji!

Co by jste řekli na Temný příběh??

27. října 2008 v 18:46 | Shizuka Yoshiko |  Povídky Shizuky
Tak lidi dlouho jsem si dala pauzu, ale chci už něco dělat, jinak bych musela myslet jen na to špatné. Začala jsem psát příběh, je takový zvláštní, přesněji řečeno ho vystihuje název tajemný, je tak trochu spojen i s tajemnými místy jako je hřbitov, temné uličky i takové záhady, nadpozemské věci, dostane se i na posmrtný život. Nevim jestli by se někomu něco takového líbilo, tak kdyžtak napište, jestli by jste to četli!!!!

Pořád tě miluji7

27. října 2008 v 13:13 | Kazuka Inuzuka |  Pořád tě miluji
No lidi takže za těch 23 komentářů je tady už další díl! Jsem moc ráda, že píšete tolik komentářů, aby už byl další díl a že se ho nemůžete dočkat! Mám z vás radost! Moc vám děkuji! Tak užijte si teda tenhle zasloužený díl a s dalším dílem to platí jako v minulých dílech. No máte to napsané ještě na konci! Přeji vám příjemné čtení a užijte si díleček!

Pořád tě miluji6

26. října 2008 v 12:47 | Kazuka Inuzuka |  Pořád tě miluji
Tak lidi a jak jsem slíbila, tady je ten další díleček. Doufám, že se vám bude líbit a taky doufám, že bude zase tolik moc komentářů. No šak o tom se ještě dočtete na konci. Něco jsem vám tam o tom napsala. Takže užijte si teda tenhle díleček, který jsem vám sem přidala tak brzo za odměnu za ty komentáře. Tak zatím pá pá moje zlatíčka!

Moc jste mě potěšili

26. října 2008 v 9:39 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
No takže lidi já jsem tak moooooooooooc ráda, že už je u povídky tolik moc komentářů. Přišla jsem na blog, podívala jsem se teda kolik je komentů a jenom jsem na to zírala a nemohla jsem uvěřit, že za takovou malou chvilku je už 18 komentářů. A proto jsem se tedy rozhodla, že by další díl mohl být i klidně dneska. Nečekala jsem, že už bude tolik komentářů myslela jsem si, že ani do úterý nebude tolik. Moc jste mě potěšili, takže za odměnu bych mohla vložit ten další díl. Co říkáte?

Pořád tě miluji5

25. října 2008 v 14:06 | Kazuka Inuzuka |  Pořád tě miluji
A konečně je tu další díl mé povídky. No já teda doufám, že jste se těšili a že jste rádi. sice nikdo nic nenapsal k předešlému článku, kde je něco o povídce psané, samozřejmě kromě Shizuky a taky Terry, ale i tak jsem už vložila další díleček. Moc mě to teda mrzí, že nikdo nic nenapsal(nepočítám samozřejmě tebe Terry a Shizuko) k předešlému článku. Já vás tam tak chválím, ale najednou mě tak zklamete. To vás nemůžu chválit? Jenom napíšu jak jsem ráda, že jste napsali takové dlouhé a hezké komentáře k článku, že jsem smutná a vy najednou už nic nepíšete. Ach jo no co se dá dělat. Doufám, že mě aspoň teď nezklamete s komentářemi a něco napíšete. Děkuji vám moc a už vám jen přeji, aby jste si užili díleček.

Nevydržím to bez blogu

24. října 2008 v 21:04 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Já vím lidi, že jsem děsně hrozná a že by jste mě nejradši uškrtili, ale já to prostě tak dlouho nevydržím bez blogu. Nejvydržím nic nepřidávat a hlavně to nevydržím bez toho, abych nepřidávala povídku. A samozřejmě nejvíc to nevydržím bez VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS! Bez vašich skvělých komentářů. Tak aby bylo jasno moc jste mě všichni potěšili těma komentama u článku, že jsem smutná. Byly fakt úžasné a jsem ráda, že jste napsali všichni tak dlouhé komentáře a taky jste mě podrželi. Jsem vám moc vděčná bez vás bych to asi nevydržela a samozřejmě bez tebe Shizuko moja, bych to vůbec nevydržela. Pomáháš mi i přes to, že jsi na tom teď o hodně hůř než já. Je mi to moc všechno líto a štve mě ta kráva Michala, protože se kvůli ní pořád trápíš, máš z toho depky a pak mám i já a prostě si pak v té škole nedokážeme nic užít. Chtěla bych, aby už to všechno mohlo být za námi a byla zase sranda, ale jak si sama říkala asi už to bude pořád horší a už vůbec nás ta škola nebude bavit a nebudeme se do ni těšit. Já prostě jen doufám, že to všechno zase bude dobrý a všechno se zpraví. Tak teď k vám lidi. No chtěla jsem už dneska vložit povídku, bohužel tu byla celý den ségra. Ona si totiž musela opsat 12 stran na maturitu z mailu. My teď totiž jaksi nemáme barvu do tiskárny a ona si to musí opsat dřív než to ta učitelka vymaže z mailu. No ale zítra bych to snad mohla stihnout, vložit další díl povídky. Doufám, že budete rádi a neukamenujete mě za to, jak se pořád chovám. No myslím si, že to asi znáte, když má někdo depku. Horší je, že já ji mám jaksi pořád. No a navíc teď, když mám prázdniny(nevím jak to máte vy, jestli máte taky prázdniny....jestli chcete, tak mi to napište do komentu, mě to vadit nebude), tak by byla škoda toho nevyužít, co říkáte? No už jsem se jaksi moc rozepsala, doufám, že se nebudete zlobit, tak bych mohla už končit. Zatím se mějte a jak říkám, zítra by měla být povídka, ale nic neslibuju, šak to znáte, jak se to může všechno pokazit. Jo a s přidáváním článků to samozřejmě platí i pro Shizuku, teda nevím, jak se ji bude chtít. Má teď totiž těžké období, tak nevím, jestli bude něco přidávat. No uvidíme. Necháme se překvapit. Tak zatím pá pá.

Jsem smutná

19. října 2008 v 12:00 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Jsem vážně smutná. Proč je ten život takový? A nebo si ho dělám takový já? Jsem smutná i kvůli blogu a kvůli vám, ale taky kvůli jednomu klukovi, který se mi mooooooooooc líbí, ale nedokážu sebrat odvahu a udělat něco, aby si mě všiml. Jsem na to až moc zbabělá. Takže si ten život takový dělám já. Jsem hrozná. Můžu si za to všechno jenom já. Asi se jenom lituju a nic jiného dělat neumím. Promiňte asi končím. Ne s blogem, to určitě ne. Dá to moc práce na to, abych ho celý zrušila, ale prostě tady nebude nic přibývat dlouho. Já už prostě nemůžu. A stejně nikdo nenapsal žádný komentář k předešlému článku. Kromě Tess ta píše komentáře všude a moc ji za to děkuji. Ta mi pomáhá a ještě i moje Shizuka. Jinak už bych se na to všechno mohla vysrat. Tess když si psala komentář, že píšeš komentáře ke všemu, tak to já samozřejmě vím. A je mi líto, že ty která píše všude komentáře si nemůže přečíst další díl jen kvůli ostatním a samozřejmě i kvůli mě. Tak moc promiň. A i tobě Shizuko se moc omlouvám. Šak ty víš jak to všechno je i s tím mojim idolem a s tím jak jsem zbabělá. Je mi to všechno moc líto. Takže se mějte všichni moc hezky po tu dobu, co nebudu nic přidávat. Jo a mimochodem to se týká i Shizuky. Ta taky nebude nic přidávat, aby vám to bylo jasné.

Povídka bude za měsíc

17. října 2008 v 8:39 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
No lidi takže povídka bude asi až za měsíc. Nějak se mi nechce psát. No vlastně o to ani nejde už to mám napsané jen ne v počítači, ale prostě se mi to nechce psát do počítače. Jsem hrozná, protože je to vlastně kvůli tomu, že přidáváte komentáře jen k povídkám. Já vím měla bych být spíš ráda, že mám tolik komentářů k povídkám, jen mě moc mrzí, že nejsou komentáře k článkům, které vkládá Shizuka. Asi si říkáte, že jenom blbě pindám a měla bych se spokojit s komentářemi, které mi píšete k povídkám. No ale prostě jestli se to spraví, tak vložím povídku klidně i zítra jinak nic nebude a bude až za měsíc. Asi vás trochu vydírám, ale nemám na výběr, věřte mi a zkuste mě trochu pochopit. No a děkuji vám za pochopení a za komentíky. A taky se vám moc omlouvám.


Morandi-fotky

15. října 2008 v 18:25 | Kazuka Inuzuka |  →Moji miláčci-obrázky←
Rozhodla jsem se, sem vložit jenom pár obrázků skupiny Morandi, protože jsem je začala mít ráda a líbí se mi. Je jich opravdu jen pár, protože jsem hledala skoro všude a nebyly nikde žádné obrázky až na tyhle. No ale i tak jsem je sem vložila. Doufám, že se vám budou aspoň trochu líbit a najdu tady aspoň jeden komentík i klidně více, já se zlobit nebudu.

Naruto-Speciálně věnované Shizuce

15. října 2008 v 17:33 | Kazuka Inuzuka |  Postavy
A tentokrát tu máme Naruta. Tohle je hlavně speciálně věnované Shizuce, protože se ji Naruto líbí a taky to bude její kluk v povídce. No tak doufám Shizuko, že se ti obrázky budou líbit a nebudeš se zlobit, že je jich tak moc. Mělo jich být 77. No vy ostatní se samozřejmě můžete podívat taky, není to zakázané. No a taky můžete zanechat nějaký ten koment. Budu vám moc vděčná. Arigato. No nic, tak Shizuko tady je takové to malé překvapení o kterém jsem ti říkala. Doufám, že se ti obrázečky budou líbit. Užij si je a vy ostatní taky.