Duben 2010

Asi končím!

24. dubna 2010 v 15:33 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Nehci se moc vyjadřovat, ale prostě asi zruším blog! Už mi to nedělá takovou radost jako dřív. Nikdo nemá čas a nikdo sem nechodí a nepíše komenty. Jasně je škola a všichni se učí. Ale víte moc dobře jako já, že když začnou prázky bude to ještě horší. To už vůbec nikdo nebude chodit na blog. Nikdo nebude chodit na net. Všichni budou chodit akorát ven a užívat si léta! Tohle já znám! Já mám spíš teď z toho blogu akorát depky. Jasně nejsem jediná komu nikdo nechodí na blog a nepíše komenty. Ale každý jsme jiný a každý to bere trochu jinak. Já to třeba beru až moc a jsem na to citlivá. Asi si říkáte, že jsem děsná a divná. Mě je to jedno. Mám teď fakt divné období, nic se mi nedaří a mám příšernou náladu! Jasně jednou tohle období přejde, ale to fakt nevím kdy! A možná mi poradíte ať radši pozastavím blog, ale nebylo by fakt lepší ho zrušit? Nejvíce mě štve, že už nikdo nečte mé povídky a já už je nemůžu psát. Tak hodně mě to bavilo a stále baví, ale jak je můžu psát, když nejsou komenty a nepíšete mi ten názor? U povídky "Pořád tě miluji" bylo aspoň 5 komentů, ale u "Tajné lásky" jen 2! Víte co to pro mě je 2 komenty? Někdo má třeba jen jeden, ale já byla už od začátku svého psaní zvyklá na více komentů! Aspoň těch 5! Ze začátku bylo hodně komentů, ale postupně se to snižovalo až to nakonec došlo jen ke dvou! Jsem z toho špatná! Asi už nepíšu tak dobře! Ale prostě stále tolik lidí čte mé povídky, ale tolik komentů rozhodně nikdy nenajdu. Jak kdyby jste si nemohli najít třeba jen tu blbou minutu na napsání třeba dvou slov! Mě už je to jedno! Prostě končím a sbohem!!! Strašně moc se chci omluvit svým SBénkům! Doufám, že mi odpustíte a aspoň vám budu chybět! Pá pá moje milované SBénka! Taky mi budete chybět!

Dnes mám narozky!

15. dubna 2010 v 16:59 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Tak lidičky dnes je mi sladkých 19! Ježišmarja já už jsem stará! To je hrůza! Ještě k tomu pořád stará panna! No opravdu! A o to víc mě to štve! Někdy jsem na to pyšná, ale někdy už toho mám plné zuby a nejradši bych ztratila své panenství s kýmkoliv! Mám kvůli tomu depky! Ale ne dneska nemůžu mít depky! Dneska mám narozky! V sobotu bude velká pařba! To se faaaaaaaaaaakt těším! Ježiš to zas budu ožralá! To mi zase bude blbě! Se nebudu moct ani v neděli učit! Promiňte lidi, že tak strašně blbě kecám a navíc tady prozrazuji své tajemství, že jsem pořád ještě............no však vy víte co....ale já myslím, že to sem můžu napsat....neznám vás tak je to dobré....a nebo jsem to sem raději neměla psát? Myslíte, že jsem cvok a praštěná, když něco takového prozrazuji na blog? Ale já si nemůžu pomoct...najednou je mi to tak jedno, že to klidně napíšu....no ale rozhodně bych to nevykládala celé třídě to zase ne...no nic tak jen tak jsem to napsala, kdyby mě přece jenom náhodou chtěl někdo popřát.
Jaký pěkný zelený obrázek! To se určitě bude líbit mé milované Shizuce! Už se těším, až v sobotu zapaříme a ožereme se!

Hustej obrázek

3. dubna 2010 v 1:27 | Kazuka Inuzuka |  Postavy
Tak tenhle obrázek fakt nemá chybu! Jsou tam postavy jako anime společně s cosplayema! Je to fakt kawai! Co vy na to? Líbí?

Tajná láska22

3. dubna 2010 v 1:08 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska
A je tu další dílek dřív než jsem plánovala....ani jsem nevěděla, jestli ho dneska stihnu vložit...a jestli jo tak až tak večer nebo odpoledne...no jo když já se nudila...a nějak se mi nechce spát! Tak si užijte tenhle dílek! Pevně doufám, že se vám bude líbit....je tam nějaký jeden obrázek, ale žádný romantický! Jo a když budete o další dílek nějak usilovat a budete ho chtít brzo, vyhovím vám a budu se ho snažit napsat co nejdřív. To víte konečně na to mám klid a bratr mi nestojí za zadkem....mám totiž konečně v pokoji počák a na něm píšu...na net může buď on nebo já...když je on na netu tak nemůžu já...je jen jedno zapojení...ale k psaní net nepotřebuji a to je skvělé! No nic tak už se do toho pusťte....přeji vám příjemné čtení!

Krásná Hinata

3. dubna 2010 v 0:55 | Kazuka Inuzuka |  Postavy
Tak tento obrázek je fakt povedenej! Co říkáte?

SasuHina-úplně krásnej pict

3. dubna 2010 v 0:24 | Kazuka Inuzuka |  Love
Tak na tenhle obrázek jsem narazila náhodou, když jsem hledala obrázky do povídky! Okamžitě se mi zalíbil! Je fakt hustej! jako opravdickej! Hinata vypadá fak hezky a sexy!

Pořád tě miluji36

2. dubna 2010 v 17:23 | Kazuka Inuzuka |  Pořád tě miluji
A máme tu skoro po měsíci další dílek! Doufám, že jste rádi. V tomhle opět nejsou žádné obrázky! Mimochodem pomalu se nám to schyluje ke konci. Už bylo na čase že? No fakt jsem nečekala, že nakonec vznikne tolik dílů. Vůbec jsem to neplánovala. Já když vymyslím něco nového tak z toho potom vznikne tolik dílů no. Jo a zítra možná přidám i Tajnou lásku, jestli ji stihnu dopsat. Začala jsem ji psát asi ve úterý. Pak jsem se zasekla, jelikož jsem si opět nemohla vzpomět na jedno slovo. Ale dneska jsem se zase rozepsala. No uvidíme. Zatím si teda užijte tuhle povídku. Je to taková útěcha, aby se vám líp čekalo na Tajnou lásku. Přeji příjemné čtení.