Květen 2010

Další foto

31. května 2010 v 17:12 | Kazuka Inuzuka |  Zatmění
A přidávám tu druhou polovinu fotek, jak jsem slíbila! Doufám, že se aspoň juknete a zanecháte nějaký koment...fotečky jsou skvělé! Jo a některé jsou v horší kvalitě.
eclipse79
↑Úžásná fotečka! Úžasný Jacobek! Úžasné svaly!

Tajná láska26

30. května 2010 v 17:47 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska
A je tady ten slibovaný dílek! Moc se omlouvám za zpoždění! Moc jsem neměla čas, jelikož jsem pořád dělala projekt do školy! A hurá konečně ho mám hotový! Takové nervy s tím byli! Tak si teda užijte tenhle dílek a opět prosím alespoň 7 komentů! A a taky vás mocky moc prosím, jestli byste se taky vyjádřili k tomu dílu...já vím, že jsem asi náročná, ale byla bych ráda, kdyby jste nepsali jenom "homen další dílek"...tohle mě fakt nestačí....potřebuji, abyste se vyjádřili k dílku! No nic snad mi vyhovíte...pá pá!

Official posters

26. května 2010 v 12:51 | Kazuka Inuzuka |  Zatmění
Konečně máme oficiální plakátky! Jsou moc super! Je jich zatím celkem šest a jsou tak pěkně rozděleny! Na jednom jsou vlkodlaci, na dalším Volturi, Cullenovi, novorození upíři, Edward, Jacob a Bella a nakonec samotná Bella! Jacobek a Alec jsou naprosto úžasní!
poster4

Tajná láska25

23. května 2010 v 12:36 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska
No a dávám sem další díl....to mi to ale trvalo, že? Slíbila jsem vám, že přidám další díl, když bude alespoň 7 komentů...bylo nakonec 9 komentů a ono pořád nic, že? Samozřejmě 9 komentů, co se týká povídky...však už víte...no takže podmínka platí a požaduji alespoň těch 7 komentů...a tentokrát vám přísahám, že když bude 7 i více tak okamžitě vložím další díl...teda jen když budu na počítači...mám zase napsané 3 díly dopředu a už píšu čtvrtý...no nic zatím se mějte a užijte si povídku...doufám, že se na mě nezlobíte a taky že mě neuškrtíte za ty moje bláboly, co pořád píšu!

Alanis Morissette - Uninvited

23. května 2010 v 12:29 | Kazuka Inuzuka |  →Mp3-moje nejoblíbenější←
Tohle je moc hezká písnička! Poprvé jsem ji slyšela u mé Sbénky Tess na jejím blogu...měla tam video Bella and Jacob Kiss - Eclipse...ale nebyli jako opravdový z filmu...na tom videu jsou kreslení a navíc je to směšné, jelikož ho kopne někam....víte kam ne? Jestli chcete, jukněte se na to na jejím blogu...mám ji v oblíbených stránkách...hned se mi tahle písnička zalíbila...jenom jsem nevěděla, co je to za písničku, tak jsem ji hledala...no zjistila jsem, že ji zpívá Alanis, ale ještě jsem musela zjistit, jak se jmenuje písnička...no a já to našla...tak ji sem dávám!


Další fotečky z Eclipse

15. května 2010 v 20:28 | Kazuka Inuzuka |  Zatmění
Ahojky lidičky tak vám sem konečně dávám ty fotečky ze Zatmění! Mělo by jich být 34....jo jinak mám jich uložených víc takže pozěji dodám druhou polovinu....zatím si užijte tyhle! Jsou úžasné! Nejlepší je Jacobek a Alec! Třeba hned na téhle první je Alec k sežrání!eclipse30

Tajná láska24

12. května 2010 v 18:51 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska
Tak konečně je tu další dílek, jak jsem slíbila! Moc moc vám děkuji za ty komenty! Potěšili jste mě, že z toho nakonec vzniklo 13 komentů! 13 komentů co se týče povídky...nepočítám ty komenty, které se povídky netýkají....děkujiiiiiiiiiiiiiii!! Asi jste si mé slova vzali k srdci a já jsem za to děsně ráda! A samozřejmě jako odměna je pro vás povídka! Jinak pište dále tolik komentů...mám totiž napsané 3 díly dopředu, takže to vložím už jen podle počtu komentů...požaduji si alespoň 7 komentů...až bude minimálně tolik i samozřejmě více, vložím další díl...no ale teď si užijte tenhle! No doufám, že vás to k smrti neunudí...zatím pá pá miláčci!

Diplom pro mylove14ct za SB

8. května 2010 v 17:57 | Kazuka Inuzuka |  Diplomy za SB
A diplomek je konečně na světě! Jen doufám, že se bude líbit. Tady je:
A tady je moc krásnej pro mě!

47.Spřátelený blog

8. května 2010 v 17:56 | Kazuka Inuzuka |  →Spřátelené blogy←
A mám další Sbé! Je jím mylove14ct a její bloček najdete zde! Má ho moc hezký! Určitě se k ní stavte a zanechte nějaký koment! Jinak děkuji za spřátelení!

Třetí trailer s cz titulky

8. května 2010 v 16:04 | Kazuka Inuzuka |  Zatmění
Tak a tady máte ten trailer i s titulky! Určitě si pusťte! Jinak později dodám taky další fotky co vyšly!


Třetí trailer k Eclipse-nejlepší

8. května 2010 v 16:01 | Kazuka Inuzuka |  Zatmění
Tenhle trailer už vyšel dřív, ale nedala jsem ho sem, jelikož jsem chtěla zrušit blog! Jsem moc ráda, že ho sem můžu dát! Je to fak hustý trailer! Úplně úžasný! Ti vlkodlaci jsou tam parádní! A Volturi jsou tam taky úžasní! Hlavně Alec! Moc moc se mi líbí tento trailer! Strašně se na to těším! Ten boj bude určitě skvělý a hustý! Jinak tohle video je v lepší kvalitě!


Diplom pro mě od Lenicky za bleskajdu

8. května 2010 v 15:34 | Kazuka Inuzuka |  Diplomy za bleskovky
A mám po dlouhé době opět nějaký diplomek za bleskowku! Je od Lenicky a je moc moc krásnej! Děkuji!

Pořád tě miluji37

7. května 2010 v 14:19 | Kazuka Inuzuka |  Pořád tě miluji
Tak je tady další díleček, jak jsem slíbila! A moc prosím komenty! Moc jste mě potěšili s komentama u posledního dílu "Tajné lásky"! Tolik jsem ani nečekala...ale samozřejmě pište i dále...jak u této tak u "Tajné lásky"...čím víc tím líp! A jak jsem slíbila v tomhle díle je svatba! Užijte si díleček a mooooooc děkuji!!! Další díl vůbec nevím kdy bude, jelikož ho ještě vůbec nemám napsaný a nemůžu se k tomu odhodlat....už to totiž bude možná poslední a nebo předposlední díl...proto se mi do toho nechce...tak zatím pá pá!

Tajná láska23

5. května 2010 v 17:25 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska
A je tady ten slíbený díleček! Doufám, že jste rádi a budou nějaké ty komenty...jo jinak požaduji aspoň 5-6 komentů jinak nebude další dílek! Čím rychleji napíšete komenty tím dřív bude další díl! Já už mám totiž napsané 2 díly dopředu! To víte, píšu to na tom počáku, co mám v pokoji......takže si můžu psát kdykoliv a začalo mě to bavit, tak nedokážu přestat...a takhle to dopadlo...akorát se jaksi nemůžu dokopat k povídce "Pořád tě miluji"....to bude asi tím, že tahle povídka už končí a nějak se mi nechce psát konec...jo vlastně já už mám napsaný další díl...takže si o něho stačí jenom napsat a já ho vložím třeba v pátek...zítra asi ještě ne...tak nezapomeňte na komenty! Jo jinak vás chci upozornit, že v tohle díle jsem se opravdu vypsala ze svých citů...je dost srdceryvný a ukážou se tady všechny mé city...takže kdo nemá chuť opravdu na romantický, citlivý a hlavně citový díl, tak ho radši nečtěte...nechci vás nějak znechutit...jinak se v tomhle díle objeví jen Naruto a Sakura...nikdo jiný tady není...v tomhle díle jsem se zaměřila jen na ně....doufám, že z toho budete mít radost a aspoň někdo si to přečte...už se do toho radši pusťte nebo nezklapnu! Přeji vám příjemné čtení!

Rušení blogu se nekoná

4. května 2010 v 11:48 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Ahojky lidičky, opět vás zdravím! Určitě jste už z názvu pochopili, že blog se neruší! Doufám, že jste rádi...já bych ho fakt nemohla zrušit! Prostě bych to nedokázala! Vím, že bych si to později dost vyčítala! Dala jsem si s tím fakt dost práce na to, abych ho rušila! Blog už patří prostě do mého života! Je jeho součástí! Mám ho moc ráda a hlavně mám ráda své Sbénka! Hrozně moc by jste mi chyběli a bylo by mi smutno! Doufám, že i já bych vám chyběla...ale z komentů jsem pochopila, že jo...mimochodem hrozně moc vám děkuji za ty komenty! Všem kdo se mi to snažil vymluvit a kdo mě držel nad vodou! Vždy mě ty vaše komenty potěšili! I díky vám, neruším blog! Díky vašim skvělým komentům! Někteří se mi to ani nesnažili vymluvit asi proto, že pochopili můj problém a proč chci zrušit blog! Ale i těmhle lidem samozřejmě děkuji! Blog mě stále baví a snad bavit i bude! I když už jsem na něho dost stará! Teď pevně doufám, že mě z těma komentama nezklamete...vím, že nejdou psát pořád...to po vás ani nechci...ale občas...někdo třeba píše komenty pořád a těm za to fakt moc děkuji! Jo ale jinak moc času pořád nebudu mít...teď musím dělat docela náročný projekt do školy náročný hlavně na čas....občas si nějaký ten čas najdu a dám něco na blog...a samozřejmě budu obíhat SBénka jak jen to půjde...takže mě tady můžete přivítat zpět a děkuji předem všem kdo zanechá koment! Jo a v nejbližší době přidám další díl "Tajné lásky"! LOVUJI VÁŠ VŠECHNY A JSEM MOC RÁDA ZNOVU NA BLOGU A ŽE JSEM SE VRÁTILA!
Že je ten obrázek boží?