Červenec 2010

Pořád tě miluji38

28. července 2010 v 21:48 | Kazuka Inuzuka |  Pořád tě miluji
Joo lidi zatleskejte mi! Já konečně po tak dlouhé době, skoro po 3 měsících, napsala další dílek....chci se všem moc moc omluvit, že to tak trvalo! Hlavně těm co na tenhle díl tak netrpělivě čekali! No já doufám, že aspoň za to čekání bude stát a díl si užijete! Já prostě nějak neměla inspiraci a vůbec jsem nevěděla, co napsat....ale zvláštní je, že povídku "Tajná láska" jsem psala jeden díl za druhým jako divá...ale konečně jsem se rozhodla, udělat něco s touhle povídkou a nějak jsem se k ní donutila...nakonec mě chytla nota a já začla psát tak, že jsem skoro nedokázala přestat...myslím, že jsem ji napsala za dva dny...no sice má jen něco málo přesd tři stránky, ale snad neva...no jinak mám teď hroznou náladu....máme doma dost velké problémy a je tady hrozná atmosféra...všichni mají hroznou náladu, takže to ani nejde, abych ji neměla...ach jo a už se to asi nespraví a bude to ještě horší...proč se pořád musí něco stát? Když už to vypadá, že konečně budeme mít v rodině ty starosti za sebou, se vždycky něco stane? Je to k zbláznění a já už to moc nedávám! Promiňte moc žvaním! Ale nebojte špatná nálada je až ode dneška...a já psala tu povídku předevčírem a včera takže se to na povídce neodrazí a nezkazí ji to...jestli není zkažená i bez toho! No nic tak přeji příjemné čtení a další díl snad bude o hodně dřív než tenhle!

LOST - Jack's Song

23. července 2010 v 16:03 | Kazuka Inuzuka |  →Mp3-moje nejoblíbenější←
Tohle je nádherná hudba! Jo je to jen hudba! Vždycky mě rozbrečí! No kdo se díval na Ztracené tak ví...no sice se to jmenuje jako Jackova písnička, ale ona hlavně hrála, když někdo umřel nebo tak...proto se mi tak líbí!


Diplom pro mě od Lenicky za bleskajdu

23. července 2010 v 16:01 | Kazuka Inuzuka |  Diplomy za bleskovky
Moc krásnej a já ti za něho moc děkuji!!

Harry and Ginny2

22. července 2010 v 19:40 | Kazuka Inuzuka |  →Harry Potter←
Tak opět nějaké ty obrázky Harryho a Ginny...jsou spolu tak sladcí! Miluji je! Jsou zde hlavně fotomontáže a taky dost kreslených obrázků! Některé fotomontáže jsou super....hlavně ty kde mají děti! Tak se jukněte a zanechte prosím nějaký koment. Děkuji všem mnohokrát!
harry and ginny31

Mám new dess

11. července 2010 v 20:27 | Kazuka Inuzuka |  →Designy←
Jak jste si jistě všichni všimli konečně mám po 3 měsících nový dess! A je vážně nádherný! Moc moc se mi líbí a vděčím za něho VERunkA* a její bloček najdete zde! Opravdu se mi moc líbí a strašně ji děkuji! Ta růžová je fakt krásná a ty kytičky k tomu a taky ten nápis! A stránka zelená! No prostě jedním slovem super! Jo a taky jste si určo všimli, že dess mám s Harrym a Ginny! Zase jsem na ně nějaká úchylná tak jsem si s nimi musela nechat udělat dess...jinak už bych měla nový možná před 2 měsíci! Psala jsem asi na dva blogy a ani jeden mi neodpověděl...to mě dost mrzelo! Jsem moc vděčná autorce blogu VERunkA*, která mi tak ochotně udělala tenhle supr dess! Jo jinak na její blog jsem narazila díky své Sbénce Tess, takže ji musím taky poděkovat, protože bez ní bych tenhle dess asi neměla! Tak jaký máte názor vy? Co na něho říkáte? Ale nechci slyšet žádnou kritiku, jelikož si to VERunkA* vůbec nezaslouží a pak vám vynadám za ni! Jedině co můžete kritizovat, že je dess s Harrym a Ginny, jelikož jsem si to vybrala já! Ale jinak nic!
design by lady-of-disney

Konečně mám zkouknutý Eclipse

9. července 2010 v 23:49 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Takže lidičky včera jsem si stáhla Zatmění a dívala jsem se na něho až v jedenáct v noci...no to si asi umíte představit tu kvalitu...no radši se o tom nebudu ani zmiňovat...ale já se na to potom podívám znovu až bude lepší kvalita...jako třeba na Nový Měsíc...na ten jsem se taky podívala podruhé a v lepší kvalitě...no a dívala jsem se taky včera...no a musím vám upřímně říct, že mě Eclipse docela zklamalo...jako čekala jsem od toho víc a taky, že to bude aspoň trochu delší než Nový měsíc a ono to bylo dokonce kratší...jako knížka samozřejmě byla lepší o tom se nedá diskutovat....ale na Nový Měsíc jsem se dívala a i četla...a líbilo se mi obojí...jak knížka tak i film! A nevím proč se mi Zamění zas až tak nelíbilo...jako fakt mě to zklamalo....no knížku jsem si přečetla dvakrát a možná si ji přečtu znovu...myslela jsem, že to natočí víc do detailů a bude to více podle knížky...ale zdálo se mi spíš, že to skoro vůbec nebylo podle knížky...jen fakt málo...možná se mnou nesouhlasíte a říkáte si, že jsem divná...ale neodsuzujte mě prosím...je to můj názor! A třeba na Stmívání a Nový Měsíc mám pozitivní názor, ale na Zatmění už tak moc ne...jako něco se mi fakt líbilo, jak třeba došli všichni ti vlkodlaci se podívat na trénink Cullenů na ten souboj...a nebo se mi děsně líbil ten polibek Jaspera a Alice...za ten jsem fakt byla vděčná, protože to byl první za tu ságu! No a ta scéna ve stanu to jsem taky čekala víc...čekala jsem, že tam bude to, jak se Edward naštve na Jacoba a vyjedou na sebe a Jacob se skoro promění ve vlkodlaka...jak nechtěně spadl na Bellu a přimáčkl ji...akorát tam bylo, že ji zahříval a Edward s Jacobem kecali o Belle...to mě taky zklamalo...jinak ten boj byl celkem super ten se mi líbil....i jak zabil Victorii...a Seth se mi děsně líbil jako vlkodlak! A ještě se mi třeba líbilo, že v tomhle díle už více mluvic Alec! Moc se mi taky líbilo, jak Jacob nesl Bellu a taky jak se smál a dělal ty výrazy a tak! Ale samozřejmě mě bylo děsně líto Jacoba! A jak byl pak zraněný...to bylo hrozný jak řval bolestí...jsem skoro brečela! No jo co už nadělám...doufám, že aspoň Rozbřesk nezklame, když je na dvě části...ale třeba se mi Zatmění zalíbí víc, až ho uvidím podruhé v lepší kvalitě...no ale o tom pochybuji...ale je fakt, že jsem toho moc neviděla, když byla tak hnusná kvalita...navíc se to občas rozmazávalo a to mě děsně štvalo! No už radši přestanu kecat!

Tajná láska30

8. července 2010 v 23:02 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska
Tak a za to, že jste splnili podmínku je tu další díleček a opět trvám na podmínce! Jinak nejsou zase žádné obrázky...no dnes se opravdu vyjímečně nebudu vykecávat a vy si jen můžete v klidu vychutnat povídku!