Září 2010

The Vampire Diaries 2x03 cz titulky

25. září 2010 v 22:10 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
Tak tady je už třetí díl! No páni tenhle byl tak napínavej a strašidelnej!! Konečně se ukázal ten vlkodlak! No nemůžu říct, jestli jsem z něho zklamaná nebo ne...no čekala jsem ho víc jako člověka s vlkem, ale tenhle je prostě jenom takový větší vlk! No myslela jsem, že vlkodlak má být napůl člověk a napůl vlk...je takový moc reálný....ale zase úplně zklamaná z něho nejsem! Já totiž miluji vlky! Ale nebála jsem se ho tak, jak jsem čekala a jak se bojím jinších a strašidelnějších vlkodlaků! Taky jsem ho čekala trochu hnusnějšího....no víte, jak to myslím, ne? Tož prostě jak vypadají vlkodlaci tak chlupatě a hrůzostrašně tak prostě takhle! Jinak mě hrozně moc moc mrzelo, že se Matt rozešel s Caroline! Já jim fandila a měla je ráda, i když nebyli ten nejhlavnější pár! Ale moc jim to spolu slušelo a byli spolu fajn! Já jen doufám, že se k sobě zase někdy vrátí, pokud teda nezabijou Caroline! Vypadá to totiž, že ta mrcha Katherine ji využije a Car bude zabíjet a pak ji bude muset Stefan s Damonem zabít....to bych fakt nerada! Já bych určo pak i brečela! Jo jinak byl taky hrozně smutný ten konec! To bylo hrozné jak se k Damonovi chovala Elena....já vím, že si to zaslouží kvůli tomu Jeremymu ale i tak! A jak ji pak řekl, že s Katherine má společného víc než vizáž! Tak to mě dostalo! Strašně Damona lituji! Snad každý díl! I když kdyby opravdu zabil toho Jeremyho tak bych ho možná začala i nesnášet....Jeremyho mám taky moc ráda!!! Mám ráda snad všechny samozřejmě kromě Katherine! Tak snad se někdo najde a napíše mi tady nějaký názor na tenhle díl a hlavně na toho vlkodlaka!!
TVD 2x03

The Vampire Diaries 2x02 cz titulky

25. září 2010 v 21:57 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
A další díl tohoto seriálu máte tady! Je to samozřejmě s českými titulky! Tak tenhle díl se mi samozřejmě líbil! Teda fakt jsem nečekala, že se s Caroline stane upírka...ani nevím, jestli mi to vadí nebo ne...ale je to fakt zajímavé, ale stejně si na to asi nějak nezvyknu! Jinak taky bylo hustý jak ji chtěl Damon zabít! Ale tu Katherine fakt nesnáším!! Hrozně moc se mi líbilo jak Matt vyznal Caroline lásku a ona jemu taky a pak se udržela a nekousla ho! To bylo boží! Mě se tenhle pár totiž taky moc líbí! A ten konec byl taky super! Jak Stefan vyskočil na to horské kolo to bylo hustý!! No určitě jste všichni už tenhle díl viděli, ale kdyby se vám chtělo tak klidně napiště vaše názory na tenhle díl! Co se vám líbilo, co ne a tak!
TVD 2x02

Jsem zpátky

24. září 2010 v 19:21 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Tak lidičky jsem zpátky z Prahy! Většinu z toho se mi líbilo! Hlavně se mi líbil Pražský hrad a divadlo! Byli jsme na muzikálu který se jmenoval Cikáni jdou do nebe! Bylo to boží! Hrálo tam sice jen pár známých herců, ale i tak se mi to líbilo! A ty cikánské písničky z tama už mám stažené a poslouchám je! No jinak středa byla náročná...jeli jsme dom a museli jsme si rovnou vzít ty tašky s věcma a bylo hrozné se s tím tahat až do tří hodin...a cesta vlakem se strašně táhla! A nejvíc jsem se těšila na Karlův most na který jsme naštěstí šli! Bylo to boží! Jinak jsem konečně poprvé viděla Prahu! Ale z čeho se mi točila hlava kolem byli ti cizinci! Bylo jich tam hrozně moc a mě to už totálně lezlo krkem ten jejich jazyk! Bylo tam i hodně Japonců což bylo naprosto super! Jo a ti bezďáci mě taky štvali! Jinak jsem si to užila, ale ty tři dny mi bohatě stačili teda jako se třídou!

Jedu do Prahy

19. září 2010 v 19:02 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Takže lidičky zítra odjíždím se třídou do Prahy a vracím se ve středu až večer! No jen aby jste věděli a žádné mé Sbénko si mě nevymazalo! Mějte se tady zatím pěkně a já se potom ozvu až se vrátím! Pá pá zlatíčka!!

The Vampire Diaries 2x01 cz titulky

17. září 2010 v 20:12 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
Tak jsem se rozhodla dávat sem i online epizody ale budu vám sem dávat jen adresu na video, jelikož mi to sem nejde vložit! Už jsem zkoušela všechno! To video je tady! Jo samozřejmě je to s cz titulky! No zatím sem asi budu dávat jen druhou řadu a rozhodnu se, jestli sem přidám i první řadu...no druhá vychází každý čtvrtek takže si vždycky musíme počkat...no ale s titulky je to ještě později...druhý díl už byl vysílám teď ve čtvrtek, ale titulky zatím nejsou...ale u tohohle dílu byly titulky už za dva dny tak doufejme, že by tak brzo mohli být i k dalšímu dílu! No tak kdo chce, tak ať jukne a zanechá i koment! Děkuji!!!
  
TVD 2x01

Tajná láska31

15. září 2010 v 10:21 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska
A je tady konečně ten slibovaný díl! No já pořád čekala až bude aspoň těch 7 komentů, abych mohla vložit tenhle díl...nakonec jich bylo 8 tak tu máte další díl! Nebudu se nějak vykecávat...jen vám přeji, abyste si díl užili! Jo a nezapomeňte na podmínku!

Omlouvám se za dlouhou nepřítomnost

14. září 2010 v 19:55 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Takže lidičky moc se vám chci omluvit, že jsem tu tak dlouho nebyla! Ale nám v pondělí 30.srpna prostě vypadl net! Ono to vypadlo v celém městě, ale nám to pořád nenaskočilo! Až dnes u nás byl chlap, aby nám zprovoznil net! Ani nevíte jak jsem zase ráda na tom netu! Nevydržela jsem to tak dlouho já jsem totiž takový menší závislák! No hlavně závislák na blog a hlavně na různé mé oblíbené blogy a Sbénka! Ani nevíte jak se mi stýskalo! Po všem! Po vás a že jsem tak dlouho neviděla svůj blog a absolutně jsem nevěděla, co se děje jak na mém blogu tak na blogách mých SBének! Já jen doufám, že mě pochopíte, nebudete se zlobit a hlavně že jste si mě nevymazali z Sbének! To bych byla fak moc zklamaná....jo jinak v nejbližší době se budu snažit toho dát na blog co nejvíce a hlavně oběhnout Sbénka! Ale to bude asi až tak v pátek nebo o víkendu! Jo taky jsem vám chtěla oznámit, že na blog už nebudu chodit tak často....důvod je velice prostý....tenhle rok budu maturovat, takže budu jen šrotit a šrotit! No tak se s vámi zatím loučím! Jsem moc ráda zase mezi vámi!