Říjen 2010

The Vampire Diaries 2x07 cz titulky

31. října 2010 v 11:26 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
Takže lidi nakonec to se mnou naštěstí nepraštilo. Ani nevíte, jak se mi děsně ulevilo, když Tyler nezabil Matta...nakonec neumřel a to je moc dobře!! Je skvělé, že tam došla Caroline a zabránila tomu...že zachránila svého Matta. Tak kdo sakra měl umřít? Tyler zabil akorát jakousi tu Sarah, ale vždyť tu ani neznáme...psali, že umře někdo, kdo nám bude chybět. No i když mě to samozřejmě vůbec nevadí, když neumře nikdo z našich oblíbených hrdinů! Já mám vlastně oblíbené všechny postavy až na Katherine! Jo jinak hrozně dobrej díl! Moc moc se mi líbil a splnil mé očekávání! A ten konec s Elenou a Stefanem byl zase tak smutný. Jo jinak jak jsem psala k fotkám k tomuto dílu ohledně Bonnie a Jeremyho, že to vypadá, že mezi nimi něco bude...a já asi měla pravdu...no mě osobně by se líbili jako pár...vypadá to, že by jim to slušelo! Už v tomhle díle to bylo mezi nimi super! Opět takové skvělé pohledy! Oni tam všichni na sebe házejí tak super pohledy! No myslím takové ty zamilované nebo tak nějak! Všichni vypadali skvěle v těch maskách! Damon byl samozřejmě jako vždy tak sexy! No a Jeremy tomu to neskutečně slušelo!! Jsem se do něho snad zamilovala! No asi budu nejvíc milovat dva herce z tohoto seriálu! Takže díleček je zde! Doufám, že si ho užijete, nebo jste si ho užili, stejně tak dobře jako já!
TVD2

The Vampire Diaries 2x06 titulky

28. října 2010 v 0:05 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
Trošku pozdě přidávám 6.díl, který najdete zde! Jaksi jsem se nedostala k tomu, abych se na něho podívala! No díl se mi líbil až na ten konec a na zabití Masona! Moc dlouho se tam neohřál chudák! U toho konce jsem skoro brečela!! Ale pak to přešlo do naštvání!! Ta blbá Katherine!! Ježiš jak já ji nesnáším!!! Tak on přece jenom umře Matt? TO NE!!! To je strašné!! Já ho mám ráda a nechci, aby umřel! Ach jo! Asi u toho budu bulet jak malá! Za všechno může jenom ta mrcha Katherine!! Bože já snad dostanu infarkt!! Ještě navíc bude zřejmě Matt zabit Tylerem! To je taky děsná zpráva!! A navíc bude využít ještě Tylera! Pořád musí využít někoho koho mám ráda!! Jo takže jestli se dlouho nebudu na blogu ozívat a nevložím do neděle 7.díl tak to se mnou praštilo! Klepne mě pepka a já se budu někde válet v hrobě!!

TVD karty

24. října 2010 v 14:35 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
Tak na jednom blogu jsem našla moc hezké kartičky a prostě jsem je sem musela dát! Všechny jsou moc skvělé a všechny se mi moc líbí! Určitě se jukněte...určitě se vám taky budou moc líbit! Zdroj je uveden až na konci!
TVD karta
TVD karta2
TVD karta3
TVD karta4
TVD karta5
TVD karta6
TVD karta7
TVD karta8
TVD karta9
TVD karta10

Poster k 2.sérii

22. října 2010 v 20:40 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
Asi většina z vás už viděla nový plakát k 2.sérii...ale i tak jsem to sem dala! Moc se mi líbí!! A co na něho říkáte vy?

The Vampire Diaries 2x07-trailer

22. října 2010 v 20:26 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
Tak jsem se rozhodla, že budu vlkádat i trailery na následující díl! Tenhle je fakt boží a na tenhle díl se fakt děsně těším! Zřejmě bude dost zajímavý! No ty jo já myslela že je to Elena v té masce a ona je to normálně Katherine! Ona se upravila, aby úplně vypadala jako Elena hlavně ty vlasy! Jo jinak na začátku traileru je Jeremy úplně boží s těmi zbraněmi! Vypadá tak drsně! Wow fakt super!! Jsem tak ráda, že je už do všeho zasvěcený a může jim pomáhat...a vypadá při tom božsky!! No nic tak kdo chce, ať zkoukne a zanechá prosím moc i nějaký názor! Děsně by mě totiž zajímalo, jak se na tenhle díl těšíte a co na něho zatím říkáte...jo jediné na co se netěším, že někdo umře...a víte co hrozně moc se bojím, že umře Matt...z toho traileru to tak vypadá...že ho snad zabije Tyler! Ježiš já doufám, že ne! Umřela by postava, kterou mám moc ráda a navíc bych začala nesnášet Tylera, kterého mám taky oblíbeného! On se má přece proměnit až v 11 dílu tak má ještě čas někoho zabít...a hlavně když už tak ať zabije někoho neznámého! No i když Mason taky zabil svého nejlepšího kamaráda a Matt je nebo možná už byl Tylerův nejlepší kamarád! Snad se to nestane!


Tajná láska32

21. října 2010 v 19:01 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska
Tak přidávám další díl, i kdy nebylo těch 7 komentů, jak jsem požadovala....prosím moc moc moc, snažte se napsat aspoň těch 7 komentů...nechtěla jsem vložit další díl dokud nesplníte podmínku, ale nakonec jsem se slitovala...já neumím být zlá...no ale ani jste si moc o další díl nepsali, i když nebyl víc jak měsíc...asi vám nechybí...no to je jedno...zřejmě by to chtělo nějakou další novou povídku...ale musím dopsat Pořád tě miluji, abych mohla začít psát další...no nic tak si přečtěte teda tenhle díl a snad se v nejbližší době pustít do povídky Pořád tě miluji...měl by být už poslední díl...jo už to konečně zakončím...no i když to bude mít 39 dílů takové blbé číslo...lepší by bylo 40, ale to už asi nic nevymyslím...už plánuji jen svatbu Naruta a Sakury...zase kecám...tak už čtěte a prosím prosím nezapomeňte na podmínku!

Nová upírka Rose

16. října 2010 v 16:55 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
V Mystic Falls se objeví nový upír. Zdroje potvrzují, že to bude jistá Lauren Cohen, hvězda seriálu Supernatural. Zahraje si roli Rose, kruté sexy odzbrojující upírky o níž bude usilovat i Damon! Stane se tak novým středem Damonových zájmů!

Rose je více než 500let stará upírka, je velmi elegantní i přes její dojem "drsňačky". Za těch pět století, co je upírem, má tedy určité výhody, ve zkušenostech. "Možná že v ní zůstal ještě nějaký zlomek lidskosti - ona ví, jak se bavit." říká náš zdroj.


A kdy že ji konečně spatříme? Poprvé ji uvidíme v 8. epizodě s názvem "Rose"
(Epizoda "Rose" se odvysílá 4. listopadu)

Zdroj

Tak já tuhle herečku znám ze Supernatural...celkem se mi zalíbila a byla mi sympatická, i když nebyla nějak hodná, jelikož byla zlodějka! Líbilo se mi, jak hrála...ale je pravda, že hrála jen obyčejného člověka a ve TVD bude muset hrát upírku...no uvidíme, jak ji to teda půjde!

TVD 2x08-fotky

16. října 2010 v 16:41 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
A poslední fotečky co byly zatím vydané....na fotky ostatních dílů si budeme muset ještě počkat! Jo v tomhle díle se objeví nová postava a to nová upírka! Ještě dám na blog, jak vypadá a nějaké její informace!TVD32

TVD 2x07-fotky

16. října 2010 v 16:29 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
Další fotečky! To je zajímavé! Tenhle díl vyjde později a je víc fotek než v díle 2x06...no chápete to? Tady je fotek už 31! Všechny jsou úžasné! Na tenhle díl se moc těším! Všichni v těch maskách vypadají skvěle! Jo a taky v tomhle díle někdo umře...asi vím kdo, ale samozřejmě to neřeknu, aby na mě někdo ještě nebyl naštvanej...nebojte se...nebude to nikdo z těch nejhlavnějších, které na obrazovkách vidíme pořád...bude to někdo kdo se v seriálu moc neohřál teda asi...jejda doufám, že jsem nic neprozradila!TVD

TVD 2x06-fotky

16. října 2010 v 16:01 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
No mohlo mě napadnout dřív, že bych sem přidávala i fotky z dílů! Že bych je přidávala ještě před tím, než ten díl vyjde...no co už napadlo mě to až teď! Přidám i fotky z minulých dílů, i když ty díly už vyšly a ten kdo chtěl, je viděl...tak na tenhle díl zatím vyšly pouhé dvě fotky...snad ještě nějaké budou než vyjde díl!
TVD 2x06
TVD 2x06-2

POMOŽTE VLKŮM!!

12. října 2010 v 14:00 | Kazuka Inuzuka |  →Zajímavosti(petice)←
TENTO CELÝ ČLÁNEK SI ZKOPÍRUJTE NA BLOGY!!!
Vlci se každého dne bojí, bojí se jít i na procházku. Už jen spatří člověka a je to takhle...
vlk

New dess od MaCi

10. října 2010 v 17:46 | Kazuka Inuzuka |  →Designy←
Tak konečně mám po 3 měsících nový dess! Moc za něj vděčím MaCi, která má svůj bloček tady! Kdo bude potřebovat dess tak si u ní určo objednejte!! Dělá opravdu krásné dessy! A taky ji děkuji, že se ona ozvala na můj blog a já mohla objevit její bloček a její dessy! Zrovna jsem tak nutně potřebovala nový dess! Jak jste si asi všimli tak je na něm Damon s Elenou! Fakt nevím co bych k tomu dodala...ty popisky jsou super a jéé to černé menu je skvělý super prostě bomba!! Nastavila mi to fakt hezky!! Doufám, že se vám líbí! Jestli ne tak vás zbiju, protože je pro mě bez chybičky! Jediné na co byste si mohli stěžovat je to, že je na něm Damon s Elenou! To jsem totiž chtěla já! Ale jinak na nic jiného nechci slyšet kritiku, jasný? No doufám, že jsem vás tímto neodradila k napsání nějakého komentu...samozřejmě pište pište! Chci, abyste MaCi vychválili do nebe jak je šikovná! Tak jak se vám dess líbí? Mě moc moc moc!!!
lay

Harry Potter a Relikvie smrti-fotky

10. října 2010 v 17:29 | Kazuka Inuzuka |  →Harry Potter←
A konečně se dávám první várku fotek! Tyhle jsou fakt hustý a super! No vlastně všechny fotky jsou super to je bezdebad! A třeba hnedka tahle první je úžasná a k sežrání! Harry a Ginny jsou prostě roztomilý!! Fotečka se jim povedla! No další várku vložím někdy přístě, ale ještě nevím kdy...asi až podle komentů!
Harry Potter

The Vampire Diaries 2x05 cz titulky

9. října 2010 v 15:52 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
Další díl je zde! Tak tenhle se mi líbil víc než předešlý! Tak dobré bylo jak Liz viděla Carol jako upírku! Ten konec se mi taky velice líbil! Akorát jsem byla zklamaná z jedné věci...myslela jsem si, že z Tylera se už stane vlkodlak a těšila jsem se, ale nakonec tu holku nezabil...no škoda...i když by byl jako vlkodlak zlý tak škoda...zajímalo by mě jestli by vypadl jinak než Mason...aspoň v té barvě...asi by musel vypadat stejně jako Mason, ale barvu by mohli udělat jinou...no ale stejně není oficiálně vlkodlak a ani nevíme, jestli se to jeho prokletí vůbec někdy spustí...mohlo by a mohl by někoho zabít, že by to byla jenom nehoda! Zase blbě žvaním! Tak co lidi? Viděli jste už tenhle díl?
TVD 2x05

The Vampire Diaries 2x04 cz titulky

9. října 2010 v 15:44 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
tady máte další dílek! Sice jsem ho sem měla vložit už před týdnem, ale nějak jsem se k tomu nedostala! Tak díl docela ušel, ale pro mě nebyl nejlepší! Moc se toho tady neudálo! Ani nemám co bych okomentovala!
TVD 2x04

Harry Potter And The Deathly Hallows Official Trailer 3

7. října 2010 v 18:13 | Kazuka Inuzuka |  →Harry Potter←
Tak tady máte už oficiální trailer 3! No i když tady mám jeden trailer tak tenhle je opravdu třetí! Jen jsem ten druhý sem nedávala jelikož je to zkrácený trailer tady tohohle tak mě to přišlo zbytečné! Chtěla jsem to najít i s titulky, jelikož na jedné stránce je to s titulky, ale z tama to sem nejde vložit...no a jinde jsem je nenašla...ale i tak je to hustý trailer! Možná ještě lepší než ten první! No už aby HP7 byl konečně v kinech! No jo ale já si zřejmě stejně počkám až na český dabing což budu čekat další půl rok! Ach jo...mě se na to nechce koukat v anglině...bych si to moc nevychutnala kdybych musela pořád koukat na titulky a číst je! Film bych potom vůbec nestíhala! No nic tady máte ten trailer!