Listopad 2010

Moc vás prosím o pomoc!

25. listopadu 2010 v 21:14 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Lidičky moji milovaní moc vás prosím o pomoc! Všichni kdo máte facebook tak můžete mi kliknout na "to se mi líbí"? Stačí kliknout zde a dostanete se na moji adresu! Je to dáek k Vánocům a kdo bude mít nejvíc "to se mi líbí" tak vyhraje ten dárek, který si vybral...no já si vybrala notebook! Ale nevím, co je na tom pravdy, ale tak zkusit se má všechno! Takže opravdu potřebuji co nejvíce kliknutí....strašně všem moc moc děkuji a až budete chtít pomoct s čímkoliv jen napište a já to ráda udělám! Tady je obrázek toho notebooku...hezký ne na to, že by byl zadarmo? No teda to se neví!

TVD 2x11-fotky

24. listopadu 2010 v 14:57 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
No aspoň pro zkrácení té nekonečně dlouhé chvíle kdy netrpělivě čekáme na další díl, vyšly nějaké nové fotky k dílu 11! A podle toho je i tolik fotek celkem 11! Aspoň nějak nám udělali radost! Nebo ne? Mě to rozhodně to čekání trochu ukrátilo! Ale tak zase z toho nejsem nějak šílená...říkám si prostě, že za chvíli vyjde další díl a pořád na to nemyslím, aby mi to nepřipadalo ještě delší!TVD20Úžasná fotka, ale nelíbí se mi ten Elenin pohled! Taky se na něho mohla trochu usmívat...no možná je jen z něho zaskočená jako vždycky a proto ten divný pohled! Ale jinak hezká fotečka!

TVD 2x10-fotky

16. listopadu 2010 v 21:53 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
Do vysílání totohle dílu zbývá neuvěřitelných 14 dní tak vám sem dávám zatím aspoň fotky! Je jich sice jen 12, ale jsou super!TVD

The Vampire Diaries 2x09 cz titulky

16. listopadu 2010 v 21:43 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
A máme tu další díleček, který naleznete zde! Opět se mi díl líbil, jak jinak že? Dobré bylo, jak ten nový Luke ukázal Bonnie, že je čaroděj...ta Katherina minulost byla taky dost dobrá. Konečně nám o ní trochu prozradili...bylo mi ji i trochu líto...jak ji třeba vzali to dítě a nebo ji zabili rodinu. No jinak jak se Damon vyspal s Rose, tak mi to ani moc nevadilo. Nevím proč, ale nějak mě to nevadí. Asi proto, že vím, že ji nemiluje a miluje Elenu, i když spí s jinou. Ale tak u něho je to celkem běžné. A co váš názor? Nesnáší někdo teď Rose?
TVD7

TVD 2x09-fotky

10. listopadu 2010 v 15:53 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
Další fotečky k dalšímu dílu, které vyšly! Jsou všechny moc super! Objeví se zde nějaké další nové postavy! Už je jich docela dost!TVD

Tajná láska33

10. listopadu 2010 v 15:45 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska
A dávám vám sem další dílek! Je opět bez obrázků! Jinak se vám hrozně moc omlouvám, že je to poslední dobou pořád tak smutné! A taky se omlouvám, že je tam pořád jen Kiba a Hinata...nějak moc jsem se na ně naladila...já vím jsem hrozná! Ale brzy se to změní a objeví se i Naruto se Sakurou! No nic tak už se pusťte do povídky a opět moc prosím aspoň 7 komentů, abych mohla vložit další díl!

The Vampire Diaries 2x08 cz titulky

7. listopadu 2010 v 13:11 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
A máme tu další dílek, který naleznete zde! Je to další úžasný díl! Rose se mi moc líbí! Hned se mi zalíbila jako v Supernatural! Ale ten konec mezi Damonem a Elenou byl tak smutný! Tak krásný a smutný! I tak pevně doufám, že na to až tak úplně nezapomene! Jo jinak nechápu jaktože ten Elijah ožil...to mi bylo fakt záhadou, když už byl mrtvý! Jinak se mi taky desně líbila ta scéna mezi Bonnie a Jeremym jak kouzlila a zhroutila se....super scéna! Jsem děsně zvědavá, jak to bude pokračovat! A taky jak to ještě bude s Rose! No tak jak se vám dílek líbil?