Prosinec 2010

Veselé Vánoce

24. prosince 2010 v 10:09 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Jelikož jsem vůbec nestihla svým Sbénkům udělat něco k Vánocům jako třeba ten diplom, anebo jsem ještě chtěla udělat bleskovku, musím sem aspoň dát nějaké přání! Takže všem svým Sbénkům a samozřejmě i svým návštěvníkům přeji krásné Vánoce plné pohody, klidu a míru a hlavně té lásky! Co nejvíce si je užijte a hlavně vám přeji, ať najdete pod stromečkem to, co jste si přáli...já si přála jednu jedinou věc a tu pod stromečkem nenajdu...prej mi to mamka nemůže dát jako dárek...nevím proč...chtěla jsem repráky do počáku. Jinak přeji krásný štědrý večer a dobré papánía do Nového roku samé úspěchy a ať je lepší než tenhle! Ale k Novému roku vám potom taky popřeji zvlášť!


The Vampire Diaries 2x11 cz titulky

20. prosince 2010 v 18:37 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
Moc se omlouvám, že další díl přidávám tak pozdě! Najdete ho zde! Teď jsem opravdu neměla čas! Buď jsem se učila a nebo pekla cukroví, což bylo teda častěji! Musela jsem hodně pomáhat mamce! A ještě budu, takže se na blogu moc nebudu vyskytovat a Sbénkám se už předem omlouvám, že neobíhám a že jim ani neodpovím! Po Vánocích by to mělo být lepší, i když to budu muset dělat projekt do školy a ještě bych měla udělat nějaké maturitní otázky! Je toho moc! No nic takže k tomuto dílu! Čekala jsem teda od něho víc! Trošku mě zklamal, abych byla upřímná! Moc jsem čekala něco od páru Delena! Čekala jsem, že se mezi nimi něco víc stane, když byl Stefan zavřený v té hrobce! Byla to taková ohromná příležitost! Ach jo režiséři mě zklamali...nebo kdyby tam bylo aspoň to, že si Elena vzpomene, co ji Damon řekl! Špatné no! Jo a taky jsem čekala, že to mezi Stefanem a Katherine bude opravdové a ono nebylo! To mě taky dost zklamalo, jelikož jsem chtěla, aby mezi nimi něco bylo! Pevně doufám, že se to spraví! Jinak mi bylo děsně líto Tylera! To bylo tak hrozný! Jo taky nám slibovali, jak nám ho ukážou, ale moc vidět teda nebyl!! To mě asi zklamalo nejvíc! Akorát tam ukázala vlkodlaka tu Jules, ale Tylera ne! Ukázali akorát jeho hlavu, ale celého ho neukázali! To mě děsně zklamalo! Jinak je blbý, že titulky u videa jdou pozadu! To mě dost štvalo! Aspoň když jsem se dívala já, tak pozadu byly, ale vypadá to, že u tohohle videa už nejsou! Co vy říkáte na tenhle díl? Taky vás něco zklamalo? Taky třeba to stejný co mě? Řekněte, že jo prosíííím!!! Jo jinak jak se vám líbí ta obrovská pauza? Děsný že? Já z toho šílím už teď! Ještě když vím, že další díl bude tak zajímavej! A hlavně že se Caroline bude líbat i s Mattem a i s Tylerem! To bude žůžo! No já vždy fandila páru Caroline a Matt, ale možná opět změním názor! Možná se mi bude více líbit Tyler a Caroline!
TVD20

The Vampire Diaries 2x10 cz titulky

5. prosince 2010 v 13:21 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
Přidávám další díleček, který najdete zde! To byla ale dlouhá doba, že? Jsme museli na něho tak dlouho čekat...to jsem zvědavá, co budeme dělat, až bude ta dlouhááááááá doba vánoční pauzy! Asi se do té doby zblázníme! Tak tenhle díl mě opravdu dostal! Byla jsem s ním absolutně spokojená a možná to bylo i tou pauzou! Byl fak super! To mezi Damonem a Elenou bylo úžasný! Jsem to úplně hltala! Jak se na ní vždycky díval a ona na něho taky! A jak ji ochraňoval! Jsem myslela, že v jednu chvíli ji i políbí! V tomhle díle se fakt dobře ukázal! Jo jinak teď s ní asi bude často, když Stefan uvízl s Katherine! Doufám, že se aspoň mezi Damonem a Elenou něco stane, když už...a že si Elena vzpomene na to, jak řekl, že ji miluje!! A joooo Jeremy!! Ten byl naprosto božíííí! Jak byl statečný! A že to udělal pro Bonnie! To bylo tááák sladký! Ty jo a jak se málem políbili....já na to čučela jak spadlá z višně! Jen mě mrzelo, že se nakonec nepolíbili! Ale i tak to bylo žhavý!! A bylo to super, i když jsem byla nucená se na to dívat bez zvuku...prostě jsem to nedokázala vydržet! Odešly mi sluchátka...to víte to jsou ty levné! Už jsou v háji a já jsem bez zvuku, takže jsem měla radost...ale zase to tak nevadilo, když to bylo s těmi titulky...ale i tak to bylo divné, že jsem neslyšela jaké jsou tam zvuky a tak...jak se třeba lekne a vydá nějaký zvuk...to mě dost štvalo! Ale i tak jsem si to nenechala zkazit a díl si užila! A až budu mít možnost a brácha někam půjde, vlezu si k němu na počák a zkouknu to znovu i se zvukem! A jak vám se líbil díl? Klidně ho můžete do podrobna rozebrat....mě to neva aspoň budu mít co číst...to víte teď už nemám komenty tak si moc nepočtu...možná jen tak debilní češtinu, kterou se učím skoro každý den! Ale já si chci číst komenty, tak mě potěšte a napište nějaký dlouhatáááánskej jako sloh!
TVD8

Pořád tě miluji39

4. prosince 2010 v 12:23 | Kazuka Inuzuka |  Pořád tě miluji
Tak konečně po tak dlouhé době po 4 měsících přidávám další díl! Omlouvám se vám, že to tak trvalo a vy jste museli čekat! Tenhle díl je předposlední! Myslela jsem, že bude poslední, ale nakonec jsem to dokázala ještě nějak protáhnout...chtěla jsem aby to vyšlo alespoň do 40 dílu, aby poslední neměl tak blbé číslo 39 a nakonec se mi to podařilo! Jinak tenhle je docela dlouhej, ale chtěla jsem vám nějak to čekání vynahradit! Navíc si ho musíte užít, jelikož nevím, jak dlouho nebude ten poslední díl! Ale ne já jsem chytla docela notu na zakončení téhle povídky, takže určitě tak dlouho čekat nebudete! Stačí, abyste napsali aspoň 7 komentů a budete tady mít poslední díl! To to ale uteklo že? Asi se mi bude po téhle povídce stýskat! Rzloučení s ní si spíš nechám na ten poslední díl! Už se můžete vrhnout na čtení! Pořád jen melu!