Únor 2011

Bonnie & Jeremy Kiss Scene from The Vampire Diaries 2x14

13. února 2011 v 0:23 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
Úžasná, nádherná, sladká a hlavně dlouho očekávaná scéna! Polibek mezi Jeremym a Bonnie! Je to prostě super! Jsem tak ráda, že už se to stalo! Já totiž myslela, že to bude maximálně až tak na konci února! Teď už jenom budu doufat, že se ten jejich polibek brzo objeví na nějaké malé animaci, abych si ji mohla dát do menu...jo a taky na nějakém iconu! Jo a děsně se mi líbilo, jak Bonnie Jeremymu řekla, že se z něho stal sexy muž, který je tak sladký! Naprosto s ní souhlasím! Taky jste z toho tak nadšení jako já? No já jim totiž už od začátku, kdy se spolu více objevili, fandila...myslím že to bylo někdy v době, kdy byl ten maškarní bál!


Diplom pro mě od Nikinky za bleskajdu

12. února 2011 v 22:08 | Kazuka Inuzuka |  Diplomy za bleskovky
A vkládám sem další krásný diplom! Rovnou dva za jeden den a oba jsou tak krásné!! Moc ti za něj děkuji Sbénko!
diplom pro mě od Nikinky za bleskovku

Diplom pro mě od Tess za vánoční bleskajdu

12. února 2011 v 22:07 | Kazuka Inuzuka |  Diplomy za bleskovky
Po velmi dlouhé době a to po půl roce, jsem dostala opět nějaký diplom...asi jsem už hodně dlouho nedělala žádnou bleskovku nebo soutěž...sice je tenhle diplomek trošku pozdě, když to byla vánoční bleskovka, ale každopádně diplom je moc krásný a to čekání za to fakt stálo! Vůbec mě nevadí, že to bylo tak pozdě...já bych taky neměla čas udělat diplomy...no já vlastně neměla čas ani udělat nějakou bleskovku...tak tady je diplomek a moc za něj děkuji:
diplom pro mě od Tess za vánoční bleskovku

TVD 2x14-fotky

9. února 2011 v 21:33 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
Bohužel k tomuto dílu vyšli zatím jen 2 fotky a to jen se Stefanem a Elenou...dost se mi líbí ta druhá fotka, ale jsem zklamaná, že jsou jen  2! No nemá cenu to ani dávat do celého článku.TVD
TVD2

The Vampire Diaries 2x13 cz titulky+ mé díky Sbénce TESS!!

9. února 2011 v 21:29 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
Konečně vkládám i 13. díl, který můžete najít zde! Díl se mi samozřejmě líbil! Nejvíc se mi překvapivě líbil Damon v té sprše! Myslím, když se sprchoval sám a ne když byl ve vaně s jakousi tou reportérkou...ježiš to bych byla stokrát radši kdyby byl s Rose a ne s nějakou jen na potkání! Já vím, že to dělá kvůli Eleně, že se kvůli tomu trápí, ale i tak to nerada vidím...řekněte kdo to vidí rád? No Damon byl jako polonahatý nádherný! Ještě aby nebyl, že? A víte co mě teď tak jen napadlo? Byla to velmi rychlá myšlenka! Že by bylo úplně úžasný, kdyby ve sprše ukázali i Jeremyho! Páni to bych už byla maximálně spokojená...nevím, jestli mu někdy ukázali alespoň trochu nahatého těla, ale nejsem si toho vědoma...možná že dřív jsem si toho tolik nevšímala....jo a pak by to mohli udělat ještě s Mattem a samozřejmě i s Tylerem....i když s ním nevím, když v příštím díle se tak obrátí a bude chtít zabít Stefana...já vím, že bude hodně ovlivněn a ta kráva Jules mu navykládá bůh ví co, ale i tak...co když prostě někomu něco udělá, komukoliv ne zrovna Stefanovi, a Damon a možná i Stefan se budou chtít pomstít a zabijou ho? To bych asi nepřežila, nevím....i když se Tyler začne tak děsně chovat, byla bych z toho zklamaná....už jsem si ho oblíbila a nezačnu ho nesnášet natolik, aby mi nevadila jeho smrt....ježiš já zas žvaním! Vůbec jsem se nedostala k názoru k tomuto dílu! Trochu mě zklamal ten Tyler, ale já čekala trochu něco jiného...když jsem viděla ten trailer, myslela jsem, že Caroline do té klece zavře Tyler...jako jsem ráda, že to tak nebylo, ale myslela jsem, že je zradí trochu víc....jo jinak se mi děsně líbil ten konec....samozřejmě ne to jak byl Damon ve vaně s tou reportérkou...když tohle přehlédnu tak to bylo super...jak Damon vykládal o své lásce k Eleně...to bylo tak krásný...skoro se mi chtělo i brečet! No ale nebudu ze sebe dělat až takovou citlivku...a co vy jste říkali na tenhle díl? Co se vám líbilo a co naopak ne? Nikdo mi nikdy moc v komentářích nepovykládá o díle a já pak nemám co číst....a ještě navíc jsem tak děsně zvědavá....ale tímhle chci poděkovat především mé nejmilovanější, nejlepší, nejsuprovější a nejmilejší Sbénce Tess, že aspoň ona mi vždy napíše nějaký koment a vždy se trochu vyjádří k dílu! DĚKUJI TI MNOHOKRÁT BROUKU!!
TVD7

TVD 2x13-fotky

5. února 2011 v 19:28 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
Sice trochu pozdě přidávám fotky k tomuto dílu, ale snad to neva...ty jo musím si ten díl, co nejdříve stáhnout...kurňa jenže na mém počáku to možná ani nepůjde, když je tak děsně pomalý...normálně jedna internetová stránka se načítá pomalu půl hodiny...no hrozné! Tak nic fotky jsou všechny moc super, ale co se tak dozvídám o Tylerovi a dokonce to vidím i na videu, tak mě asi hodně zklame jako všechny ostatní...no jestli ho nakonec Damon se Stefanem zabijí, tak nevím, co udělám...možná mě to bude těšit a možná z toho budu mít depku....to ještě uvidím až se podívám na tenhle díl...ale v dalším díle to bude ještě horší...bude chtít zabít Stefana! No uvidíme, ale já už se teď děsně nemůžu dočkat!TVD

The Vampire Diaries 2x12 cz titulky

5. února 2011 v 19:13 | Kazuka Inuzuka |  →The Vampire Diaries←
Sakra jak vidím tak jsem mírně zaspala! Do háje já zapomněla vložit díl, který byl odvysílán už minulý týden! Takže pozdě vložený díl najdete zde! No jo když na mém počáku jde táááááááááák hrozně moc pomalu net, že jsem neměla ani možnost to dát na blog! A on už je i nový díl, na který jsem taky úplně zapomněla...ani fotky jsem nevložila k dílu 13! No nic tak díl 12 byl bezvadnej! Byl to ten díl, na který jsme čekali tak dlouho! Bylo to hrozně smutný a já i trochu brečela na konci...moc mi bylo líto Rose...docela jsem si ji oblíbila jako v seriálu Lovci duchů a taky mi bylo moc líto, když ji tam nechali umřít! Chudáček Damon mě ho bylo taky moc líto! Ten konec byl fakt krásnej! Jak byly na té louce a Damon potom musel Rose bodnout! Jo jinak k polibku Caroline a Tyler se moc nevyjadřuju! Úplně mě bylo jasné, když na jedné stránce, kterou mám moc oblíbenou a chodím tam každý den, byla jedna anketa na polibek mezi Caroline a Mattem a mezi Caroline a Tylerem, tak že vyhraje polibek mezi Car a Tylerem! Jako neříkám, že se mi ten polibek nějak extra nelíbil...byl fakt zajímavej a bylo to něco nového...ale u něčeho mám fakt ráda ty staré věci než ty nové...jako třeba tady mám spíš radši Car a Matta a byla bych moc ráda, kdyby se k sobě zase vrátili a nedávali nový pár Car a Tyler! A ještě jedna věc...moc se mi nelíbí, že by spolu měli chodit zrovna upír s vlkodlakem...jo a ještě když jsem viděla ten trailer k dílu 13(celý díl jsem bohužel ještě neviděla) a Tyler se ke Caroline začal tak hnusně chovat, tak to se mi fakt nelíbilo...že se nechá oblbnout tou krávou Jules! No už to nebudu rozebírat...já mám svůj názor a všichni ostatní mají taky svůj názor!
TVD10