Duben 2011

Tajná láska34

27. dubna 2011 v 13:16 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska
A jak jsem slíbila, tak je tu i druhá povídka! Doufám, že budete rádi...další díl můžu přidat hned, jak bude aspoň 7 komentů! Tuhle povídku mám napsanou dopředu až po 45.díl, takže záleží jen na vás, jak moc budete chtít, abych přidávala díly...záleží na komentech! Užijte si díl!

Pořád tě miluji40-1.část

27. dubna 2011 v 12:59 | Kazuka Inuzuka |  Pořád tě miluji
Tak tady je dlouho očekávaný poslední díl! No je poslední, ale bohužel na dvě části...bylo to moc dlouhé, tak jsem to rozdělila! Takže jestli budete chtít opravdu už ten poslední díl a poslední čás, musíte napsat alespoň 7 komentů jinak nic nebude! Je to jen na vás! Zatím si užijte jen tuhle první část!

Mé přání se splnilo aneb funguje toooooo!!!!

27. dubna 2011 v 11:01 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Jooo lidi to by chtělo velký aplaus!! Blog mi funguje! Ani nevíte jakou mám z toho radost! Moje nej kámoška mi půjčila cdéčko s legálním Windows a já si ho nainstalovala! Za prvé konečně na počáku nebudu mít tu kriminalitu a můžu mít na ploše tapetu, což je super! No a za druhé díky tomu mi jede blog, jelikož mi jedou i jiné prohlížeče, na kterých blog jede! Ale nechtěla bych to zakřiknout...před tím mi taky jako ze začátku šly všechny prohlížeče, ale po čase se nějak posrali...doufám, že to pojede pořád!! No i když už mi jede blog(hurááááááááááá) tak na blogu se teď v poslední době nebudu vyskytovat....za tři týdny maturuju takže to asi vysvětluje vše....no teda jestli mě k matuře vůbec pustí! To ještě rozhodne pátek, kdy si musím opravit písemku z matiky a musím mít aspoň 13 bodů, aby mě pustil k matuře...lidi prosím vás moc, modlete se za mě! Já když nepůjdu k matuře, nemůžu jít dělat přijímačky na vysokou, jelikož tam potřebuju kopii matury a tím pádem budou prachy v prdeli...ono se totiž platí za ty přijímačky, ale když tam nepůjdu tak mi prachy nevrátí! Ale já bych je mamce vrátit musela, jelikož mi to platila ona...ach jo ani nevíte, jak mi ta blbá matura kazí náladu...ani nemůžu mít pořádnou radost z toho, že mi jede blog...takže přidám konečně ty povídky, které jsem slíbila! Zatím se s vámi loučím!

Pozastavení blogu na dobu neurčitou ale dlouhou

15. dubna 2011 v 14:55 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Lidičky moc moc moc se omlouvám!! Hlavně se omlouvám svým čtenářům, kteří čtou mé povídky a nemůžou se dočkat dalších dílu...lidičky moc se omlouvám, že tak musíte čekat a já vám nemůžu vyhovět a vložit další dílečky! Věřte, že bych opravdu moc chtěla hodit na blog další dílky, ale nejde to! Blog na mém počáku prostě nejde a jsem z toho opravdu moc nešťastná! Povídku "Pořád tě miluji" už mám dopsanou...už mám dávno napsaný ten poslední díl, který je mimochodem na dvě části...a u Tajné lásky mám napsaných hodně dílů dopředu! Více než deset! A nemůžu nic vložit ach jo...teď jsem na bráchovém počáku a prostě jsem musela napsat alespoň tenhle článek, abyste aspoň věděli, že žiju! Na mém počáku prostě jde jen jediný prohlížeč ze sedmi nebo kolika a na tomhle prohlížeci záhadou přestal jen blog...já se přihlásím ale pak když přejdu třeba na nastavení tak mi to přehodí znovu na přihlašovací stránku a píše to, že sezení už není platné...a můžu se přihlašovat kolikrát chcu, ale nikdy to nejde...přestalo to jet od té doby, co to zase rekonstruovali a mě se to tím akorát posralo!!! Chce se mi z toho brečet! A ještě jedna věc mi do toho leze a tou je škola! Já za měsíc maturuju a vůbec nic neumím...navíc jsem si teď z netu stáhla knížky, které musím hodně rychle přečíst...myslím, že víc jak deset knížek...to víte já za celé čtyři roky nečetla, tak to teď doháním...takže chci poradit těm, kdo v nejbližší době půjde na střední...prostě čtěte povinou četbu, abyste to potom nemuseli dohánět měsíc před maturou jak já!! Samozřejmě se chci omluvit i svým milovaným Sbíénkům!!! Strašně moc moc moc se omlouvám, že na vás kašlu a neobíhám vás! Ale důvod proč vás neobíhám, jsem už napsala....tak se prosím nezlobte....nemůžu za to...jo mimochodem zmínila jsem se už, že dneska s mým bráchou, který je moje dvojče, máme 20 roků? To je děsné! Nechci mít 20! Já nechci mít cet, ale pořád náct...už jsem stará a to se mi nelíbí! Zřejmě bude dneska nějaká oslavička, ale abych se mohla jít někam pořádně ožrat a zapařit, potřebovala bych peníze...takže smůla! Největší dárek, který bych k 20tinám chtěla je, aby mi začal jet blog! To bych byla šťastná! Jinak vůbec nic nechci! Takže lidičky ještě jsem se nedostala k té nejhlavnjší věci kvůli které tenhle článek píšu! POZASTAVUJI A BOHUŽEL VŮBEC NEVÍM NA JAK DLOUHO! A MOŽNÁ TO DOPADNE TAK, ŽE NA BLOG UŽ SE NIKDY NEVRÁTÍM A NAKONEC HO ZRUŠÍM! JE MI TO TAK LÍTO! ALE CO MÁM S TÍM DĚLAT?!