Květen 2011

MATURA V PRDELI!!

26. května 2011 v 13:28 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Jak už jasně vyplívá z názvu článku maturu jsem nedala! Takže jdu bohužel v září! Nedala jsem to ze dvou předmětů a to z ekologických předmětů a z předmětů ochrany životního prostředí! Jako já ty ekologické jakž takž uměla, ale jediné co jsem opravdu vůbec neuměla jsem si vytáhla...bylo to z předmětu biotechnologie...my jsme měli 25 témat a z každého toho ekologického předmětu jsme měli 5 témat a dohromady tam bylo pět předmětů...jako to co jsem si vytáhla by prý nedal nikdo to byla asi ta nejhorší otázka co tam byla...měla jsem prostě tak hroznou smůlu! Z toho druhého předmětu jsem si vytáhla nešťastnou 13 a nějak jsem to nedala...vůbec jsem nečekala že z toho nakonec budu mít 5....jedinou praxi jsem dala ještě na 4 a češtinu, ale to ještě nevím známku, jelikož budeme psát ještě sloh a didaktický test...a taky v úterý budu psát písemnou z matiky! Doufám, že tu matiku dám...jsem z ní totiž teď v druhém pololetí propadala a skoro už jsem nešla k matuře...no a to mám za to...teď jsem tu maturu nedala!

První a zároveň poslední polibek

25. května 2011 v 20:37 | Kazuka Inuzuka |  Jednorázovky
Mám tu pro vás po dlouhé době opět nějakou jednorázovečku! Sice jsem ji dopsala už někdy před třemi nebo čtyřmi měsíci, ale na blog jsem ji stihla hodit až teď...myslím, že je vám jasné na jaký pár to bude a jasně to jde vidět i z toho obrázku...jen vás varuji, že je to trochu smutné...prostě mám ráda jednorázovky, které končí smutně! Nevím proč...užijte si povídku!

NaruSaku-Breaking Benjamin Diary of Jane

25. května 2011 v 19:15 | Kazuka Inuzuka |  Videa CZ i jiné
Po velmi dlouhé době opět nějaké videjko a s kým jiným než s párem NaruSaku, že? Jinak videjko je úžasné a ta písnička ještě úžasnější! Moc se mi tahle písnička líbí! Tak se jukněte a zanechte prosím i nějaký názor...


Tohle videjko jsem našla u své Sbé zde!

Vampire Knight-Zero and Yuuki

20. května 2011 v 15:31 | Kazuka Inuzuka |  Vampire Knight

A jo lidi já mám novou závislost! Hodně jsem si oblíbila Vampire Knight! Předně proto, že je to o upírech(ty já žeru samozřejmě)! Dále proto, že je tam tolik sladkých chlapců především upírů! A taky je to dost romantické! A hádejte koho miluji? No přece Zera!! Toho jsem si okamžitě zamilovala jen když jsem v telce uviděla tohle anime! A nejvíce ze všeho miluji ty jeho oči! Miluji tu jeho krásnou fialovou barvu a to jak vždy tak kouzelně kouká! Taky miluji jeho vlasy ty jsou taky boží a boží barva!! A nakonec tu jeho zbraň Bloody Rose! Je úplně hustá a miluji, jak ji vždy tak skvěle vytáhne a na někoho s ní míří! Když jsem tak přepínala programy a najela na animax zrovna Vampire Knight vysílali a já se koukala...zrovna dávali první dva díly! Tohle anime jsem si hned zamilovala a ke zhlédnutí do konce mi chybí už jen 6 dílů! Jen jako to je ale dost nespravedlivé! Proč má tohle anime dohromady jen 26 dílů, když všechny mají alespoň 100?! Tohle jediné mě dost vadí! Vlastně ještě jedna věc! No jak jsem si hned na poprvé zamilovala Zera tak to stejné platí i o Yuuki s Zerem! Já si tyhle dva spolu hned zamilovala! A samozřejmě že spolu nebudou!!!! Ááááá já budu řvát! Proč si vždycky zamiluju páry, které spolu nikdy neskončí? Proto mě vždy asi tak přitahují! Yuuki zůstane s tím blbcem Kanamem! Jako ze začátku mi nevadil...dokonce se mi i trochu líbil....ale to se změnilo ve Vampire Knight Guilty! V té druhé sérii mi prostě začal tak hrozně vadit! Nevím proč...asi to bude tím že se tak změnil a chová se v té druhé sérii prostě divně...promiňte, že to řeknu takhle, ale jiné slovo mi k němu nesedí...přijde mi dost falešný! Předem se omlouvám fanynkám, které ho milují! A rozhodně ho tady nechci nijak kritizovat...jen jsem potřebovala napsat na něho názor...a myslím, že když napíšu, že mi přijde falešný, tak to není tak hrozné! No nic takže samozřejmě nemohla jsem jinak, než hned na začátek sem dát obrázky s Yuuki a Zerem! Doufám, že aspoň někdo něco napíše.

Téma týdne maturita? To si ze mě děláte srandu!!

17. května 2011 v 14:31 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
No to snad ne!! Je to možný, že zrovna matura je téma týdne? To je nějaká velká náhoda! Vždyť já v pátek budu maturovat z praxe a příští úterý z češtiny, z ekologických předmětů a z předmětů ochrany životního prostředí! Ach jo vůbec se netěším! Vůbec nic neumím...jsem dutá jak bambus a bojím se toho!! No nic milý čtenáři doufám, že mi budete aspoň držet pěsti! Vážně už nevím, co bych k tomuto článku ještě napsala...tak mě to zaskočilo, když jsem na blogu objevila téma týdne zrovna matura! Já už se chystala napsat nějaký článek k nějakému tomu tématu, ale čekala jsem, až bude takový, který mě fakt zaujme...a nemohla jsem si odpustit opravdu něco napsat k matuře! Jinak rada budoucím maturantům: UČTE SE DĚTI!!