Srpen 2011

Tajná láska40

31. srpna 2011 v 11:11 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska

Tady máte další díleček za splněnou podmínku s komentama....jinak tina a hinuka jako jediné uhodli a napsali kdo napsal ty dopisy takže vám děkuji! Jo mimochodem včera jsem se dívala na Naruto Shippuuden a díl 206 by tak krásný a dojemný! No nevím jestli jste to taky viděli, ale nečekala bych, že Sakura Narutovi řekne, že ho miluje...i když to asi nemyslela upřímně i tak to bylo nádherný! Doufám, že jsem toho moc neprozradila a nenadáte mi za to v komentech...nevím asi všichni neviděli Naruto Shippuuden tak se předem moc omlouvám, že jsem to tu napsala...nemohla jsem si pomoct....jsem z toho dílu pořád mimo...no Naruto ji stejně nevěřil a abych pravdu řekla ani se mu nedivím..zpět k dílu....jenom vám přeji, abyste si ho užili!

Tajná láska39

28. srpna 2011 v 15:23 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska

Tak tady máte další díl, jelikož jste splnili minimální počet komentů....tady už se to trochu rozjede tak se vám to snad bude líbit....užijte si díleček a nezapomeňte na podmínku s komentama....děkuji moc!!

Postup do 4.kola SONC

24. srpna 2011 v 14:33 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Nakonec jsem se dostala i do 4.kola....ale teď už na stopro vypadnu...no i tak vás prosím o hlásky a to tady...všem moc děkuji!!

http://4.bp.blogspot.com/-MoksTd4hslg/Tah3OI5BBGI/AAAAAAAABQM/B0UUJIf-MTE/s1600/ian-somerhalder-18.jpgPein and Konan

19. srpna 2011 v 20:46 | Kazuka Inuzuka |  Love
Tak jsem se rozhodla dát sem pár obrázků páru Pein a Konan...tenhle pár se mi nějak zalíbil, i když už je Pein....no radši nic...nechci, aby mě tu někdo seřval za to, že jsem prozradila něco, co jsem neměla...no já teď pořád koukám jen na Naruto Shippuuden a už jsem u 173 dílu...jinak fakt super! Hlavně vždycky ta hudba k tomu především ta smutná...vždy se u toho rozbrečím a nejvíc když to hraje, když někdo umře...ale jedna smrt jedné osoby mě fakt zarmoutila....to jsem od nich teda nečekala...a navíc teď ještě další osoba, kterou jsem měla taky ráda! Ach jo! No nic zpět k obrázkům...je jich myslím 28....a jsou fakt moc krásné především tak čtyři možná pět obrázků!


Tajná láska38

17. srpna 2011 v 11:49 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska

A další dílek je tady! Promiňte, že jsem ho nevložila dřív, ale nějak jsem se nemohla dostat na net a ani jsem neměla moc času...ale tak konečně mám možnost vložit tenhle díl! No nezapomeňte na komentíky a já vložím hned další díl...teda jestli se dostanu na net! Užijte si díl a příjemné čtení vám přeji!

Postup do 3.kola SONC

15. srpna 2011 v 15:11 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Kurňa toto letí! Už je zase další kolo! Lidičky opět si vás dovoluju otravovat a tímto vás prosím o další hlásky zde! No i když stejně určitě v tomhle kole vypadnu, jelikož je tam obrovská konkurence a s mými hrstky hlasy nemám šanci...ale i tak vám samozřejmě za ně moc děkuji!!

http://4.bp.blogspot.com/-MoksTd4hslg/Tah3OI5BBGI/AAAAAAAABQM/B0UUJIf-MTE/s1600/ian-somerhalder-18.jpg

Nezapomeň1

12. srpna 2011 v 20:58 | Kazuka Inuzuka |  Nezapomeň

A konečně tady máme první díl téhle povídky! No jak už jsem psala v recenzi tak pohled Naruta bude psán žlutou barvou a pohled Sakury růžovou...dá se to snadno poznat, jelikož jsem barvy zvolila podle jejich vlasů....no a samozřejmě to poznáte z toho, jestli mluví kluk nebo holka že?....no lidičky jen doufám, že se vám tahle povídka bude aspoň trošku líbit a jestli ne nebojte se to napsat do komentů....já ji pak přestanu psát...nemělo by to cenu, kdyby se vám to nelíbilo...píšu to pro vás....jo mimochodem nikdy bych nevěřila, jak může být o dost těžší psát povídku v první osobě...mnohem lehčí je to psát tedy ve třetí osobě, to vám povím! Takže u téhle povídky musím o dost víc přemýšlet a o dost víc si na tom dát záležet, aby to nevyznělo hrozně a hlavně nudně...aby tam pořád nebylo jen jsem, jsem a jsem...fakt jsem se snažila aby se tam tohle zájmeno tak často neobjevovalo, ale je těžké to nějak jinak nahradit...no nic zase žvaním...užijte si první díleček a zanechte prosím nějaký ten komentík, abych díky tomu mohla vložit hned druhý díl, který už mám taky dopsaný!

Postup do 2.kola SONC

12. srpna 2011 v 20:38 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Lidičky tak vás opět prosím o další hlasy tady, jelikož jsem postoupila do dalšího kola! Všem děkuji za hlasy, které jste mi daly v prvním kole a předem vám děkuji za vaše další hlásky!

http://4.bp.blogspot.com/-MoksTd4hslg/Tah3OI5BBGI/AAAAAAAABQM/B0UUJIf-MTE/s1600/ian-somerhalder-18.jpg

1.kolo SONC aneb moc prosím o hlásek

1. srpna 2011 v 17:00 | Kazuka Inuzuka |  →Moje kecy←
Ach jo zase jsem neodolala! Tentokrát jsem se přihlásila do soutěže o nejlepší celebritu u své Sbénky Lil.KarinQa...no jo kdo by odolal, když je to mé Sbénko a já ji tak chtěla potěšit...navíc je to její první soutěž, kterou pořádá...takže k věci! Soutěžím s mým milovaným a oblíbeným hercem Ianem Somerhalder....teď ho momentálně žeru ve svém oblíbeném seriálu The Vampire Diaries, ale úplně poprvé jsem ho uviděla v seriálu Ztraceni, kde jsem si ho totálně zamilovala! Lidičky moje milované moc vás prosím o hlásek tady pro Kazuku Inuzuku! Děkuji moc moc moc!!

http://4.bp.blogspot.com/-MoksTd4hslg/Tah3OI5BBGI/AAAAAAAABQM/B0UUJIf-MTE/s1600/ian-somerhalder-18.jpg

Nezapomeň-recenze

1. srpna 2011 v 11:19 | Kazuka Inuzuka |  Nezapomeň

Tak lidi mám pro vás další povídku! No vlastně mě napadlo více nápadů na povídky, ale nakonec jsem se rozhodla, že jako první budu psát tuhle. napíšu recenzi a jestli budete chtít, abych vložila první díl, napište do komentů a já to hned zveřejním! První díl už mám napsaný a píšu už i druhý! Recenze bude pod perexem!