Září 2011

Tajná láska44

30. září 2011 v 11:55 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska

Promiňte za to mírné zdržení...neměla jsem moc času....a taky se vám chci moc omluvit za ten minulý díl, ale prosím vás neberte to tak tragicky, že se Sakura líbala se Sasukem....nebylo to zase tak skutečné takže to tak neberte...ale jinak už vás teď chci upozornit, že vás něco podobného čeká ještě v nějakém dalším díle...ne hned v tom dalším ale později! Jen abyste se připravili...já vám to potom ještě k tomu dílu napíšu, tak se nebojte! A už teď vám můžu slíbit, že vám to dostatečně vynahradím, to se nemusíte bát! No nic tak se vrhněte do tohohle dílu a užijte si ho!

Tajná láska43

15. září 2011 v 8:57 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska

Za počet vašich komentů je tu další díleček! Vyjímečně se nebudu vykecávat a vy se můžete hned vrhnout na díl...jen vás chci upozornit, že jsem v tomhle díle zase napsala něco, co se vám asi nebude líbit...no já už jsem taková...ale i tak vám přeji, abyste si ho užili a hlavně, abyste mi nechali nějaký ten koment a za odměnu bude hned další díl!

Nezapomeň2

14. září 2011 v 12:34 | Kazuka Inuzuka |  Nezapomeň

Další díleček jsem vám vložila...no snad jste aspoň trochu rádi...ale tak snad se později alespoň trochu ujme tahle povídka a vám se zalíbí...no nic tak si ji užijte a prosím napište nějaký ten komentík! Děkuji moc! A jak jich bude dost tak hned vložím další díl! Jo mimochodem taky se vám tak moc jako mě líbí ten první titulní obrázek?! Já se na něho vůbec nemůžu vynadívat...naprosto mě dostal!

Tajná láska42

9. září 2011 v 9:27 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska

Další díleček je tady za ty vaše úžasné komenty! Děkuji vám a za odměnu tady máte samozřejmě další díl! Jinak nezapomeňte na komentíky...jak jich bude aspoň 7 hned vložím další díl! V tomhle díle vyjímečně není ani jeden obrázek, jelikož jsem žádný nenašla....užijte si ho! A jinak připomínám, že s tím Kyuubim je to celé smyšlené tak abyste se na to nějak nedívali...výhoda povídek je, že to můžete mít smyšlený!

Pořád tě miluji40-2.část

3. září 2011 v 11:00 | Kazuka Inuzuka |  Pořád tě miluji

Tady je konečně ta dlouho očekávaná druhá část posledního dílu! Takže lidičky konec!! Bude se mi moc stýskat po téhle povídce...byla to vlastně úplně moje první, když se to tak vezme, jelikož navazovala na "Nejlepší přítel nebo láska", která byla vlastně moje první...s touhle celou povídkou s oběma částmi jsem šla hodně dlouho a to celkem tři roky! Kurňa to ani není možné, že tak dlouho! No a už je konec....tak lidičky buďte tak hodní a taky se nějak rozlučte s touhle povídkou v komentářích...budu opravdu moc ráda...tahle povídka si to zaslouží ne? No ale já kráva jsem potom později zjistila, že tuhle druhou část jsem nechtěně vložila už do té první, i když jsem to tam mazala, takže si to většina z vás asi už přečetla a v tom případě ani nenapsala komentář...to mě hodně zamrzelo, ale tak budu hodně doufat, že to napravíte tady a napíšete něco...ach jo tak teda sbohem povídko "Pořád tě miluji" a taky povídko "Nejlepší přítel nebo láska"!! Bude mi po vás smutno!

Naruto Shippuuden Soundtrack - Keisei Gyakuten

3. září 2011 v 10:34 | Kazuka Inuzuka |  Videa CZ i jiné
Úžasná hudba!! Jsem si do počáku stáhla celé Naruto Shippuuden Soundtrack a všechny se mi moc líbí! Poslouchám to pořád dokola...to jsou prostě hudby, které hrají během seriálu...chápete že? A tady tahle je úžasná!


Obrázky(Bleach)-rozcestník

3. září 2011 v 10:21 | Kazuka Inuzuka |  ObrázkyB


Ichigo and Rukia

3. září 2011 v 10:16 | Kazuka Inuzuka |  LoveB
Tady mám pro vás pár obrázků tohohle páru....mě se moc líbí! No nevím jak vám, jelikož vím, že většině lidí se líbí spíš Ichigo a Orihime...jako tenhle pár se mi taky líbí, neodsuzuju ho úplně, ale mnohem víc se mi prostě líbí Ichigo s Rukiou...no já později přidám i další páry a mezi nimi bude samozřejmě i IchiHime....ale ty obrázky jsou fakt moc krásné a hrozně roztomilé! Třeba hned tenhle první!


Tajná láska41

2. září 2011 v 21:39 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska

Za ty vaše skvělé a hlavně rychlé komentáře vás odměňujii dalším dílečkem! Jo mimochodem je tady popsaná trochu vymyšleně ta přeměna Naruta v Kyuubiho...psala jsem to ještě, když jsem vůbec neviděla Naruta a nevěděla přesně jak probíhá ta přeměna...až pak jsem se začala dívat na Naruto Shippuuden a už vím teda jak to probíhá, ale už se mi to vůbec nechtělo měnit v tomhle díle...no vlastně ani by se mi to do té povídky moc nehodilo...hodí se mi to tak, jak to mám napsané já z vlastní hlavy a ne přesně ze seriálu...takže vás moc prosím, abyste to přehlédli a nějak to nekomentovali...jako klidně mě za to můžete zkritizovat to vám nemůžu zakázat, ale jen prosím, abyste byli mírní a hlavně kašlali na to, že to nemám přesně podle toho jak ta přeměna má vypadat...v povídce přece může být všechno smyšlené takže i toto...jo týká se to hlavně toho že když Narutovi narostou čtyři ocasy tak vůbec nemluví a navíc nemá ani kůži ale v mé povídce mluví a vypadá jakože normálně s kůží...jinak by se mi to opravdu nehodilo do povídky kdyby třeba nemohl vůbec mluvit nebo nevypadal aspoň trochu jako člověk...ježiš já zas melu! Moc se omlouvám...už vám jen přeji užijte si díleček jo a nezapomeňte čím víc komentů tím dřív bude další díl!