Říjen 2011

Ulytau-Adai

27. října 2011 v 12:04 | Kazuka Inuzuka |  →Mp3-moje nejoblíbenější←
Tahle hudba se mi hned zalíbila, jak jsem ji slyšela v Československo má talent u toho Kirgizstánce Ataie! Je úžasná! Jo jinak v tomhle videoklipu je na začátku no spíše tak od 0:40 minuty vlk, takže proto jsem se rozhodla zrovna tuhle verzi vložit na blog! Jo jinak hudba začíná až tak v 1:17 minutě!


KibaHina2

27. října 2011 v 11:20 | Kazuka Inuzuka |  Love
Všimla jsem si, že hodně dlouho jsem na blog nevložila obrázky tohohle páru navíc mého druhého nejoblíbenějšího! A ještě třetí věc-obrázky na tenhle pár jsou tu jen jednou! Takže jsem to musela hned napravit...navíc obrázky už mám hodně dlouho uložené, ale pořád jsem nebyla schopná je vložit...potom časem vložím další obrázky, protože jich mám uložených ještě dalších asi 144...a ty další už nejsou tak známé a jsou moc krásné! Ty budou lepší! Ale zatím si užijte tady tyhle, kterých je 44!


Tajná láska46

26. října 2011 v 10:29 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska

Tak lidi tady je ten díl, na který jsem vás upozorňovala...no ale abych pravdu řekla tenhle ještě není tak hrozný jako bude díl 48. Já vím, že jste chtěli, aby se tam Sasuke už ani neukazoval, ale v pár dílech ještě bude...no já už to všechno totiž měla napsané dopředu a měnit to už rozhodně nebudu...promiňte! Ale snad ty díly přežijete a pak si užijete ty, v kterých bude Sakura s Narutem...a jak už jsem psala předtím....neberte to tak tragicky...vztahy se přece mění pořád...no tím nechci říct, že by snad Sakura měla nějaký vztah se Sasukem...asi teď v těch mých dílech vyjde jako pěkná mrcha, co jen podvádí...ale to nic není a nic neznamená, když Sasukeho políbí...aspoň potom zjistí, že ho nemiluje a že se přesvědčila, že miluje jen Naruta...promiňte zase to moc rozebírám, ale chci vás alespoň trochu utěšit, abyste si to tak nebrali...jo jinak pište komentíky a jen do mě s tou kritikou! Zasloužím si ji...pořád jste na mě byli hodní a chválili mi díly, tak teď mě můžete aspoň pořádně zkritizovat...no možná si to raději nechte až na ten 48.díl!

Tajná láska45

12. října 2011 v 14:17 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska

Další díleček je tu, jelikož jste splnili podmínku a napsali 7 komentů! Děkuji vám! Jo jinak 46.díl asi ani nebudu zveřejňovat a rovnou zveřejním 47.díl...v tom 46. je totiž to co se vám tak moc nelíbí! To na co jsem vám upozorňovala....Sasuke se Sakurou. Asi to znovu neustojíte a zkritizujete mě za to v komentech...jako samozžejmě počítám i s nějakou kritikou zase si tak nevěřím....ale vždy to tak moc zamrzí a taky jsem z toho docela špatná...já jsem totiž hrozná citlivka a všechno si moc beru, tak se nedivte....no vůbec ještě nevím, jak to s tím 46.dílem udělám...možná ho zveřejním, ale napíšu tam, že nikoho nenutím, aby ho četl a kdo na to nemá nervy tak ať to nečte. Zatím se pusťte do tohohle dílu a na ten příští se moc netěšte...rovnou se už těšte na 47.díl! Děkuji za komenty!

Diplom pro Keri za SB

1. října 2011 v 13:03 | Kazuka Inuzuka |  Diplomy za SB
A diplomek pro mé nové Sbénko je už na světe! No bylo tam na výběr opravdu dost hezkých obrázků, ale tomuhle jsem prostě nemohla odolat...z tohohle jsem ti prostě musela udělat diplom...a to ani nebyl hned na prvních stránkách na tom netu....asi se vyplatilo hledat trošku dál! Doufám, že se líbíUsmívající se


Ach asi jsem se zamilovala! Tady je tak sexySmějící se

50.Spřátelený blog

1. října 2011 v 13:00 | Kazuka Inuzuka |  →Spřátelené blogy←
A další Sbénko mi přibilo! Ale 50 jich fakt nemám...samozřejmě mi jich dost ubylo...asi bych měla udělat zase nějakou kontrolu SB...no nic mé další Sbé je Keri a její bloček najdete zde, který má ještě s jednou autorkou Madet! Mají ho opravdu hrozně moc hezký a na první pohled se mi okamžitě zalíbil ten jejich dess! Hrozně hezký! Určitě se jukněte a napiště nějaké komentíkyUsmívající se


Diplom pro Nikkix za SB

1. října 2011 v 12:50 | Kazuka Inuzuka |  Diplomy za SB
Tady je konečně ten dlouho očekávající diplom...doufám, že se ti bude aspoň líbit a aspoň trošičku bude stát za to čekání! Ještě jednou promiň!


A tady je pro mě moc krásný a sladký! Děkuji moc!
49.Spřátelený blog

1. října 2011 v 12:36 | Kazuka Inuzuka |  →Spřátelené blogy←
A mám tu další SB! Je jím Nikkix a její bloček najdete zde! Jinak o spřátelení mě prosila už v červenci a já kráva blbá si ji přidala a udělala diplom až teprve teď skoro po třech měsících! Jako nemůžu říct, že bych vůbec ani na půl hodiny neměla čas....to bych děsně kecala....určitě jsem čas měla, když už to bylo od července....no já se přiznám....jsem hrozná! Přiznám se, že se mi do toho nějak nechtělo....nejdřív jsem ten diplom chtěla udělat na svém počáku, ale tam mi jde hrozně pomalu net....ale nakonec jsem si asi v srpnu uložila nějaké obrázky Niny Dobrev, abych ti udělala ten diplom....ale já místo toho psala spíš povídky....nakonec jsem stejně ten diplom udělala na bráchovém počáku, kterému faká net úplně normálně...děsně moc mě to mrzí a hrozně se ti omlouvám! Doufám, že mi to promineš a nebudeš se na mě zlobit...a taky doufám, že ještě budeš chtít být mé Sbénko....pochopila bych kdyby ne....klidně mi i v komentu vynadej, protože si to fakt zasloužím a jsem na to připravena....tak ještě jednou moc PROMIŇ!