Listopad 2011

Tajná láska48

27. listopadu 2011 v 11:00 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska

Tak je tady díl, na který jsem vás upozornila a na který jste se měli hlavně psychicky připravit! Jen do mě a pořádně mi za to nadejte v komentech! Jo ale nechte si nějakou kritiku i na další díl! Hned ten další totiž bude podobný ne-li horší! Ale slibuji že po 49.dílu už se tam Sasuke objeví jen jednou, ale nic se už mezi ním a Sakurou nestane! Budou spolu něco mít jen v tomhle a hlavně v tom 49.díle! No píšu "jen" jako by toho SasuSaku nebylo dost že? Je toho mezi nimi i tak dost! Tak mě prosím za to moc neukamenujte! Raději dám co nejdříve další díl, abyste už nemuseli číst SasuSaku...no vlastně ten další díl bude ještě horší, takže nevím no! Ale co už....jo ještě jsem chtěla napsat, že teď už nebudu mít moc čas vkládat nové díly, jelikož chodím do práce...jako díly u svých obou povídek mám napsané už dopředu o to nejde, jen je ještě stíhat vkládat na blog!

Nezapomeň3

4. listopadu 2011 v 12:55 | Kazuka Inuzuka |  Nezapomeň

A přidávám i další díl téhle povídky, která se však ještě moc nechytla...snad se to časem změní....budu pevně doufat ve vaše skvělé komentáře! Užijte si díl!

Tajná láska47

4. listopadu 2011 v 11:11 | Kazuka Inuzuka |  Tajná láska

Další díleček je na světě! No za ten minulý jste mě zase až tak moc nezritizovali, za což jsem ráda...no ale já říkala, že si to raději máte nechat na 48.díl...a ten bude po tomhle takže už se na něho připravte raději teď....a nebo ho nemusíte vůbec číst já vás do toho samozřejmě nutit nebudu...ale pak vám to bude asi špatně navazovat když si nějaký díl nepřečtete...no v tomhle máme jen Kibu s Hinatou a jejich konečně vyřešený vztah....ale úplně se vyřeší tenprve až v 50.díle...ale to je ještě předčasné...no a myslím že v 52.díle bude mezi nimi nějaké to intimčo a taky přijde......no vy už víte na co ne? A pokud ne dozvíte se to...nebudeme nic prozrazovat....užijte si tenhle díleček a díky za komentíky!