→Ankety←

Líbí se vám pár Ron and Hermiona?

26. listopadu 2009 v 16:10 | Kazuka Inuzuka
Samozřejmě i na tenhle pár musí být anketka! A opět je tahle anketka i u obrázků! Hlasujte za svůj názor!

Líbí se vám pár Harry and Ginny?

26. listopadu 2009 v 16:08 | Kazuka Inuzuka
Tak co jaký máte názor? Rozhodla jsem se, e tuhle anketu dát i do rubrik ankety...ale dala jsem ji taky k obrázkům tohohle páru! Tak hlasujte, hlasujte!

Jaké anime se vám líbí nejvíc?

18. března 2009 v 18:16 | Kazuka Inuzuka
Tak hlasujte lidičky, hlasujte. Já jsem totiž strašně zvědavá ženská a ráda bych věděla, jaké anime je nej a jaké vede. I když tuším, že to asi vyhraje Naruto, ale to je jedno. I tak nedejte na svůj názor a klidně se i nějak vyjádřete v komentu. Tak jak se nemůžete vyjádřit v anketě. Zatím pá pá a už se moc moc těším na vaše hlásky a možná i názory. Teda myslím to tak, jestli nějaké budou ne že bych se na ně netěšila To já se samozřejmě moc těším. Radši už pá!

Kolik vám je let?

27. září 2008 v 16:18 | Kazuka
Tak co kolik vám je? Přiznejte se a podle pravdy

Anketa na povídku

13. září 2008 v 21:20 | Kazuka
Tak rozhodněte jak to teda bude! Máte na to hromadu času, protože nevím kdy dopíšu povídku "pořád tě miluji", ale určitě to bude trvat dlouho! Tak doufám, že bude teda dost hlasů, když na to bude taková doba!

Oznam o anketě

21. července 2008 v 11:42 | Kazuka
Já vím, že se nedíváte na obrázky SasuHina co tady mám, ale je tam jedna anketa, tak prosím hlasujte tam! Asi nikdo nemá rád pár SasuHina a tak se tam nikdo nedívá a tak ani nikdo nehlasuje! Tak se tam jenom jukněte a hlasujte a nebo víte co, abych vás netrápila tímto párem tak hlasujte tady! Dám sem stejnou anketu a aspoň se nemusíte dívat na obrázky SasuHina! Sice byste se nemuseli ani tak dívat, ale to je jedno! Tak hlasujte! ARIGATO!

Povídka

25. května 2008 v 20:26 | Bětuš
Byla bych ráda kdyby jste si nejdříve přečetli to co mám napsané v rubrice naruto-povídky a pak teprve hlasovali! Děkuji :-) //

Byl/a jsi tu?

25. května 2008 v 20:25 | Bětuš
 
 

Reklama