→Básničky←

Moje básnička

14. února 2009 v 17:01 | Kazuka Inuzuka
Tohle je básnička, kterou jsem napsala jednomu klukovi ze školy a dala jsem mu to včera do skříňky. Napsala jsem mu i svoje mobilní číslo, ale ono pořád nic. Ještě se neozval. Možná nemá jenom kredit, ale nevím no. Moc tomu nevěřím, že by mi chtěl napsat. Tak aspoň jsem to zkusila. Bylo to trochu i k Valentýnovi, tak proto ji dneska dávám na blog, když je ten Valentýn. No nic kdo bude chtít, tak si ji přečte a kdo ne tak ne no. Takže více je pod perexem. A jsou k tomu i ještě nějaké obrázky. No chci vám ještě napsat, že jsem konečně vložila i ty obrázky. Já jsem je chtěla ještě vložit, jenže jak na potvoru se úplně pokazil počítač a já to nemohla dodělat. Tak promiňte, že ty obrázky jsou až den po Valentýnovi. Já vím, že je to asi pozdě, ale byla bych ráda kdyby jste se i tak podívali na ty obrázky. A jestli chcete, tak aj napište, který se vám líbil nejvíc nebo jestli se vám líbili třeba všechny. Já jsem vybrala jen ty c se mi nejvíc líbili.

Básnička 3

12. října 2008 v 12:10 | Shizuka Yoshiko
Ahoj lidi, tak tu máte i třetí básničku je sice zase o lásce, ale snad vám to nevadí, kdyby někdo chtěl tak napíšu i jinou stačí napsat!!

Básnička 2

10. října 2008 v 18:02 | Shizuka YoshikoTak tu máte i druhou básničku, jestli chcete další tak pište pište.


Básnička 1

9. října 2008 v 17:59 | Shizuka Yoshiko
Ahoj lidi tak tu je první básnička doufám, že se vám bude líbit. Jestli budete chtít tak jsem, dám ještě nějaké. Je to na vás!!!
 
 

Reklama