→Bleskowky←

4.Bleskajda

18. srpna 2009 v 17:27 | Kazuka Inuzuka
Po více jak půl roku jsem vám nachystala další bleskowku! To jsem si dala ale načas že? No já jsem vůbec nevěděla co mám dát za bleskowku a na co se mám ptát. Teď už vím. Téma bude samozřejmě prázdniny. Tak pustíme se do toho ne? Jo ještě jedna věc. Když je po tak dlouhé době, tak doufám, že mě nezklamete, všichni ji vyplníte a bude tady hromada komentů. Tak teď už se na ni vrhneme!
1. Ahojky
2. Jak se máš?
3. Co děláš kromě toho, že vyplňuješ moji bleskajdu? No možná nic jiného nejde dělat. Tak co budeš teba dělat po tom až ji vyplníš?
4. Tak jo teď se budu ptát na ty prázky, ju?
5. Jak sis je užil/a?
6. Vyšlo ti všechno podle tvého plánu?
7. Prodloužil/a bys prázky?(To je ale blbá otázka, že? Kdo by je neprodloužil?)
8. Byl/a si někde na dovolené?
9. Bylo u tebe víc hezky nebo hnusně?
10. A jak se vlastně už těšíš do školy?
11. Aspoň trošičku malinko ano, ne? Aspoň na něco se musíš těšit ne? Já se hlavně těším na jednoho fešného učitele
12. Viděl/a si Harryho Pottera 6?
13. Jestli ano líbila se ti šestka?(Mě se líbila moc, ale už se hafo těším na sedmičku)
14. A jak se ti vlastně líbí obrázek, který je na začátku?(Já vím trošku blbý, když už jsou prázdniny skoro fuč, ale ještě jsou tak jsem ho sem dala.)
15. Líbí se ti u mě?
16. No už tě radši nebudu otravovat. I tak je nějak moc těch otázek. No jo dlouho už jsem nedělala bleskajdu.
17. Tak konečně nejlepší otázka. Co bys chtěl/a na diplom?
18. Tak pá pá a pak se snad ozvu až bude diplomek. Ale snad nebude vadit, když nebude nějak brzo.

3.Bleskajda

21. prosince 2008 v 15:54 | Kazuka Inuzuka
Tak tady je ta další bleskowka. Samozřejmě je to vánoční bleskowka. Tak se prosím přihlašte budu vám moc vděčná. Užijte si ji a předem děkuji moc a moc všem! No více pod perexem!

2.Bleskajda

30. listopadu 2008 v 14:27 | Kazuka Inuzuka
A je tady konečně 2.Bleskowka. No ta první nedopadla moc dobře myslím s těma komentama. Pak když jsem vás poprosila, tak to bylo lepší. No takže jsem se rozhodla, že vezmu všechny lidi, kteří se přihlásí. Mě to totiž baví a chci, aby bylo co nejvíce lidí a mohla udělat co nejvíc diplomků a taky aby bylo co nejvíce lidí rádo. Tak udělejte mi radost a překvapte mě. Já vás taky pak překvapím. Teda jestli by se vám diplomek nelíbil, tak bych vás asi nepřekvapila, ale i tak budu moc ráda. No nic doufám, že jsem vás dost nalákala a teď už k bleskajdě. Více pod perexem.

1. Bleskajda

14. listopadu 2008 v 17:08 | Kazuka Inuzuka
Tak konečně jsem se rozhodla, že začnu dělat ty bleskovky. To mi to ale trvalo, že? Ale tak nějak jsem na to zatím nemyslela, ale dneska když mám čas, tak už jsem teda tu první bleskowku udělala. Doufám, že máte radost, ale teď už k soutěři. Více pod perexem!
 
 

Reklama