→Designy←

New dess od MaCi

10. října 2010 v 17:46 | Kazuka Inuzuka
Tak konečně mám po 3 měsících nový dess! Moc za něj vděčím MaCi, která má svůj bloček tady! Kdo bude potřebovat dess tak si u ní určo objednejte!! Dělá opravdu krásné dessy! A taky ji děkuji, že se ona ozvala na můj blog a já mohla objevit její bloček a její dessy! Zrovna jsem tak nutně potřebovala nový dess! Jak jste si asi všimli tak je na něm Damon s Elenou! Fakt nevím co bych k tomu dodala...ty popisky jsou super a jéé to černé menu je skvělý super prostě bomba!! Nastavila mi to fakt hezky!! Doufám, že se vám líbí! Jestli ne tak vás zbiju, protože je pro mě bez chybičky! Jediné na co byste si mohli stěžovat je to, že je na něm Damon s Elenou! To jsem totiž chtěla já! Ale jinak na nic jiného nechci slyšet kritiku, jasný? No doufám, že jsem vás tímto neodradila k napsání nějakého komentu...samozřejmě pište pište! Chci, abyste MaCi vychválili do nebe jak je šikovná! Tak jak se vám dess líbí? Mě moc moc moc!!!
lay

Mám new dess

11. července 2010 v 20:27 | Kazuka Inuzuka
Jak jste si jistě všichni všimli konečně mám po 3 měsících nový dess! A je vážně nádherný! Moc moc se mi líbí a vděčím za něho VERunkA* a její bloček najdete zde! Opravdu se mi moc líbí a strašně ji děkuji! Ta růžová je fakt krásná a ty kytičky k tomu a taky ten nápis! A stránka zelená! No prostě jedním slovem super! Jo a taky jste si určo všimli, že dess mám s Harrym a Ginny! Zase jsem na ně nějaká úchylná tak jsem si s nimi musela nechat udělat dess...jinak už bych měla nový možná před 2 měsíci! Psala jsem asi na dva blogy a ani jeden mi neodpověděl...to mě dost mrzelo! Jsem moc vděčná autorce blogu VERunkA*, která mi tak ochotně udělala tenhle supr dess! Jo jinak na její blog jsem narazila díky své Sbénce Tess, takže ji musím taky poděkovat, protože bez ní bych tenhle dess asi neměla! Tak jaký máte názor vy? Co na něho říkáte? Ale nechci slyšet žádnou kritiku, jelikož si to VERunkA* vůbec nezaslouží a pak vám vynadám za ni! Jedině co můžete kritizovat, že je dess s Harrym a Ginny, jelikož jsem si to vybrala já! Ale jinak nic!
design by lady-of-disney

New dess od Anne

30. března 2010 v 19:55 | Kazuka Inuzuka
Jistě už jste si všichni všimli, že mám konečně po nějakých 3 měsících nový dess...je na něm Angel and Cordelie ze seriálu Angel...někdo ten seriál možná zná a někdo možná ne...mě se líbí! A hlavně se mi líbí tenhle pár! Dess je moc krásnej a já za něm moc Anne děkuji! Jinak její bloček je zde! Kdokoliv si budete chtít nechat udělat dess, tak si stačí u ni jen objednat! No tak co? Co na něj říkáte? Napište mi pls nějaký názor!
design

Nový dess od Werousenky

17. prosince 2009 v 16:49 | Kazuka Inuzuka
Tak konečně mám ten nový dess! Jsem moc ráda! Je strašně moc moc hezú prostě nádherný! Udělala mi ho Werousenka a její bloček najdete zde! Já ani nevím jak bych ji za to poděkovala!!! Prostě moooooooooooc děkuji!!! Jinak kdybyste si chtěli taky objednat tak stačí navštívit její bloček! Jinak je moc krásnej její bloček! A abych nezapomněla taky bych chtěla moc moc poděkovat mé Sbénce Juuky-chan, která se mi tak ochotně nabídla, že by mi ten dess udělala...no já ji slíbila, že ten další až budu chtít, bude jen a jen její! Takže moc děkuji! A taky bych ještě moc ráda poděkovala mé další Sbénce Ájííík14, která mi právě tenhle úža blog Werousenky poradila! Díky všem moc moc za pomoc!!! Ani nevíte jak si toho cením a jak jsem moc ráda za ten new dess!

Potřebovala bych nový dess

7. prosince 2009 v 14:41 | Kazuka Inuzuka
Ahojky lidišky opět vás po dlouhé době zdravím! Po dlouhé době přidám článek a hned něco chci. Jsem hrozná! Potřebovala bych nutně nový dess! Chtěla bych dess s filmem Nový Měsíc...psala jsem na jeden blog, ale autorka mi neodpovídá...kdyby jste byli tak hodní a chtěli byste ho pro mě udělat tak prosím moc moc moc písněte mi! Nebo mi aspoň napište nějaký blog, o kterém víte, že si tam můžu objednat dess! Já už jsem bezradná....když tak vám moc moc děkuji předem za pomoc!!!!!!

New dess od Michelle

7. září 2009 v 18:07 | Kazuka Inuzuka
Jak jste si určitě všichni všimli, mám nový dess. Samozřejmě jsem ho nedělala já! Na to jsem moc velké nemehlo a taky by se mi muselo chtít a nejdřív ze všeho by se mi muselo chtít, se to naučit! Tenhle krásnej dess je od Michelle a její úžasný blog, který má tak super jako její dessy, najdete tady! Takže kdokoliv bude chtít, může si u ní objednat dess! A můžete za ní klidně zajít jen tak, protože má fakt dobrej blog a máte se tam na co koukat! No radši už nebudu kecat! Jen bych ještě jednou chtěla moc poděkovat Michelle! Když tak napište svůj názor! Později si u někoho nechám udělat i dess, kde bude Ron s Hermionou! Tyhle dva mám taky moc ráda! No a ještě bych si vlastně mohla nechat udělat Edwarda s Bellou! To asi až později!

Nový dess od CŁ€ušÁk =))

30. července 2009 v 18:08 | Kazuka Inuzuka
Tak mám konečně nový dess od CŁ€ušÁk =))! Já jsem si ho u ní objednala a dneska mi ho udělala! Já ji strašně moc děkuji! Je to moc krásný! A taky ji strašně děkuji za to nastavení. Akorát se okraje fixujou, protože to jinak nešlo. Že prej vybrala blbou barvu. No ale neva. Já to nějak přežiju a vy doufám taky. Tak to když tak ohodnoťte a napište svůj názor. Jo jinak kdo by si chtěl třeba taky u ní objednat dess tak její bloček je zde! A nebo se klidně za ní můžete stavit jen tak! Má totiž moc hezkej bloček! Takže byste určitě nelitovali! No nic už přestanu kecat! Takže ještě jednou ti moc děkuji!!!

New design

31. května 2009 v 17:17 | Kazuka Inuzuka
Tak jsem si konečně dala nový desing! Je to z filmu Nový Měsíc, ale taky Stmívání. Je to zamíchané dohromady! No já nevím jako. Je to asi takové divné, ale já si to i tak nechám. Hlavně mě prosím nějak nezkrizitujte. Já jako neumím dělat desing a tenhle byl jen taková zkouška. Vím, že je to takové velké, ale nějak mi to pořád nevycházelo. Jo taky jsem vůbec nevěděla jakou mám dát barvu stránky. Nakonec jsem dala bílou, ale kdyby jste měli jakékoliv nápady, napište mi je prosím vás a já to vyzkouším. Fakt jsem v tom pořád amatér a nevím, jestli se to někdy změní. Tak prosím něco napište klidně i kritiku, ale ne zase moc velkou. Jo a kdybyste měli třeba i nápady jak změnit to záhlaví, myslím rozměry a tak, tak je taky napiště. Já budu jen ráda. Už si s tím totiž nějak nevím rady. Tak zatím pá pá a předem vám děkuji moc za jakékoliv rady!

Nový desing a stránka od Nele-chan

3. ledna 2009 v 16:13 | Kazuka Inuzuka
Tak tady je ten desing a stránka, které jsem slíbila už před Vánocemi, že tu bude a je od Nele. Je to moc pěkné! Moc ji za to děkuji! Sice to není NaruSaku, ale mě se to aj tak líbí a navíc napsala jsem ji, že chci NaruHina. Tak si ho teda užijte a když tak napište svoje názory. Konečně jsem to sem mohla dát, protože už je i po Vánocích i po Novém roku. Zatím pá pá!

Desing:A stránka:

A taky zápatí, které tu už mám ale dlouho:

Nový desing od tokiko

4. září 2008 v 20:14 | Kazuka
Tak mám tady nový desing od moji SB tokiko! Už mi udělala tři desingy a moc hezké! Já ji opravdu moooooooooc děkuju! Je vážně moc hodná a šikovná! Aigatooooooooooooo! Jo a kdo by od ní chtěl taky desing, tak se stavte na její blog, je v oblíbených stránkách, tak ho nepřehlédněte! Jo a tento desing budu mít tak měsíc a pak si dám zase od ní desing Kiby!
 
 

Reklama
Reklama