→Harry Potter←

Harry Potter a Relikvie smrti-fotky

10. října 2010 v 17:29 | Kazuka Inuzuka
A konečně se dávám první várku fotek! Tyhle jsou fakt hustý a super! No vlastně všechny fotky jsou super to je bezdebad! A třeba hnedka tahle první je úžasná a k sežrání! Harry a Ginny jsou prostě roztomilý!! Fotečka se jim povedla! No další várku vložím někdy přístě, ale ještě nevím kdy...asi až podle komentů!
Harry Potter

Harry Potter And The Deathly Hallows Official Trailer 3

7. října 2010 v 18:13 | Kazuka Inuzuka
Tak tady máte už oficiální trailer 3! No i když tady mám jeden trailer tak tenhle je opravdu třetí! Jen jsem ten druhý sem nedávala jelikož je to zkrácený trailer tady tohohle tak mě to přišlo zbytečné! Chtěla jsem to najít i s titulky, jelikož na jedné stránce je to s titulky, ale z tama to sem nejde vložit...no a jinde jsem je nenašla...ale i tak je to hustý trailer! Možná ještě lepší než ten první! No už aby HP7 byl konečně v kinech! No jo ale já si zřejmě stejně počkám až na český dabing což budu čekat další půl rok! Ach jo...mě se na to nechce koukat v anglině...bych si to moc nevychutnala kdybych musela pořád koukat na titulky a číst je! Film bych potom vůbec nestíhala! No nic tady máte ten trailer!

Harry and Ginny2

22. července 2010 v 19:40 | Kazuka Inuzuka
Tak opět nějaké ty obrázky Harryho a Ginny...jsou spolu tak sladcí! Miluji je! Jsou zde hlavně fotomontáže a taky dost kreslených obrázků! Některé fotomontáže jsou super....hlavně ty kde mají děti! Tak se jukněte a zanechte prosím nějaký koment. Děkuji všem mnohokrát!
harry and ginny31

Harry Potter and the Deathly Hallows Trailer Official HD s cz titulky

30. června 2010 v 19:43 | Kazuka Inuzuka
Tak tohle video-trailer je fakt totálně hustý!! Úplně mě dostalo! A taky mi trochu nahání hrůzu! Je dost tajemné a strašidelné! No určitě ho zkoukněte, kdo má rád Harryho Pottera a nemůže se dočkat posledního filmu! Já se teda děsně nemůžu dočkat!

Ron and Hermiona

26. listopadu 2009 v 15:52 | Kazuka Inuzuka
A další obrázky jsou na světě! Samozřejmě jako další nemohl být jinší pár než Hermiona a Ron! Tyhle taky moc zbožňuji! Před pár dny jsem si vlastně četla i komentáře třeba k páru Harry a Hermiona....jasně někteří je mají rádi, ale já k nim rozhodně nepatřím! Prostě pro mě jen, že Harry patří k Ginny a Hermiona k Ronovi...vždyť i ve filmu to tak je! No nic užijte si obrázky! Vybrala jsem jenom ty nejlepší! Obrázků je 44 více než u páru Harry a Ginny!↑Moc krásnej obrázek! Tady jim to moc sluší! Nejsem si úplně jistá, ale asi je to z posledního dílu...ale nevím to na stoprocent, tak mi potom když tak nenadávejte!

Harry and Ginny

20. listopadu 2009 v 15:53 | Kazuka Inuzuka
Konečně jsem se rozhodla dát sem tu rubriku Harry Potter a taky první obrázky! Je tu pár Harry a Ginny! Mám je moc ráda! Moc jim to spolu sluší! A taky mám samozřejmě ještě moc ráda Rona s Hermionou! Zatím je tady 35 obrázků! Doufám, že se vám budou líbit, aspoň nějaké když ne všechny. Pište komentíky!

2 moc super plakátky z Harryho Pottera

12. září 2009 v 22:11 | Kazuka Inuzuka
Našla jsem dva super plakáty konkrétně z Harryho Pottera 6! Akorát jsem moc nevěděla do jaké to mám dát rubriky, tak jsem to dala do rubriky zajímavosti. No ale možná časem přidám i rubriku Harry Potter a tam to zařadím. Tady už jsou ty postery:

Tento je naprosto úžasnej! Je tak krásnej! Miluji Harryho s Ginny! Jim to tak sluší!
Tenhle je taky moc super! Akorát chudák Hermiona! Je mi ji tak líto! Ale stejně to dopadne dobře a ona bude šťastná!
 
 

Reklama