→Moje kecy←

Hlásím se, že žiju!!!! :-D :-D

30. května 2015 v 11:15 | Kazuka Inuzuka
Ahojte moji fanoušci tak se vám po dlouhé době hlásím!!! Předem se omlouvám, že jsem neodpovídala na komenty a nepřidávala další díly povídky!! My jsme se totiž 18.dubna stěhovali a net jsme neměli už den předem a já už prostě nějak nestihla vám napsat a upozornit, že se nějakou dobu nebudu hlásit. Přestěhovali jsme se konečně do většího bytu a internet jsme si nemohli hned zařídit, jelikož jsme měli jiné starosti a taky jsme kvůli tomu bytu měli velké platby!! A včera nám konečně byli zapojit net tak jsem ráda a jen doufám, že se na mě nebudete zlobit. No to je asi tak všechno! Snad dnes stihnu přidat další díl povídky!

HURÁÁÁ JSEM ZPÁTKY!!!

20. května 2014 v 18:51 | Kazuka Inuzuka
Všechny vás moc a moc zdravím!! Vracím se zpět a taky doufám, že budu mít čas i na blog!! Tak za prvé se vám chci hrozně omluvit ale moje chyba to opravdu není!! Neměla jsem net a proto jsem nemohla nic přidávat ani se ozvat! A když jsem zjistila, že poslední článek jsem tady nechala minulý rok v červenci tak mě málem kleplo a málem jsem spadla ze židle! Hrozně mě mrzí, že jsem neměla ten net a nedostala se k vám! Vždycky mi blog moc pomohl a vždycky jsem se u něho mohla odreagovat! Ale asi jsem přišla o hodně mých Sbének!! Budu je muset hned všechny oběhnout a pokusit se je získat zpátky!! Jo jinak jak už asi víte už mám miminko a už má pět měsíců. Akorát bohužel má srdeční vadu takže je to dost náročné! Jezdíme s ním dost často na kontroly do Brna a teď podruhé pojedem do Prahy. Musela jsem rodit v Praze, aby mu tam mohli hned operovat to srdíčko a teď v červnu jak bude mít půl roku tak půjde na druhou operaci! Jo ale jinak se mi normálně narodil na Vánoce jen 14 minut po půlnoci!! Dobré že?!Usmívající se Teď máme net nechali jsme si ho naistalovat takže by to měli být konečně lepší! Dost mě mrzí, že jsem musela promrhat celý ten rok a že za celou tu dobu jsem neměla možnost aspoň každý měsíc dát aspoň ten jeden blbý článek!! Já jen doufám, že nejste na mě moc naštvaní. Pokusím se aspoň trochu dohnat ty články a pokusím se jich teď dávat co nejvíc!! Jinak jsem hrozně ráda, že jsem zase mezi vámi a mám možnost se trochu odreagovat od toho mého malého zlobidla!!!Smějící se

Loučím se

28. května 2012 v 10:14 | Kazuka Inuzuka
Lidičky jsou totálně v prdeli! Prostě to nedávám! Je mi blbě jak prase, možná jsem těhotná s debilem s kterým jsem navíc přišla o panenství a navíc dnes to fakt nedám!! Prostě odcházím, jdu prostě ještě nevím kam a asi se ztratím! Dnes mám totiž jít na opravnou maturu a já vůbec nic neumím...je to už potřetí takže kdybych to neudělala tak nashledanoun budu bez matury...a já prostě vím, že to neudělám a tak tam radši ani nejdu...stačilo mi dvakrát jak jsem se ztrapnila....jsem totálně vymaštěná mám totální okno! Když už jsem se naučila nějaké ty otázky, tak si je nepamatuji....úplné okno! Bože já už nevím, co mám dělat...nemůžu být na světě s tímhle vědomím...nechci celý život jen litovat a nadávat si jak jsem totálně blbá....prostě někam jdu a nevím kam...nemusíte mi na to nic psát, stejně si to už asi nikdy nepřečtu...jen jsem se z toho potřebovala vypsat!

Pozastavuji

17. února 2012 v 11:55 | Kazuka Inuzuka
Mrzí mě to lidičky, ale budu muset pozasavit...jak už jste si jistě všimli hodně dlouho jsem nic nepřidala! Má to dva důvody teď už vlastně tři...za prvé mám práci na dvě směny a nestíhám to....za druhé jsem bez netu a brácha mě na něho moc nepouští...a za třetí jsem se rozešla s klukem...ani jsem se vám nestihla pochlubit, že mám konečně svého prvního kluka...zabouchla jsem se do něho moc rychle to víte já ta nezkušená....no a on mě prostě nemiloval a nějak to minulou sobotu skončilo ani nevím jak...chodili jsme spolu tři týdny...a on byl ještě tak zbabělý že mi to napsal přes smsku...ani jsem mu nestála za to, aby mi to řekl do očí...tak málo mu na mě záleželo! Prostě mi toho hodně chybělo v tom vztahu! Cítila jsem se, jako bych pro něho byla jen nějaký kus hadru! Neříkám, že by mě měl hned milovat, ale aspoň se mohl ke mě chovat víc s úctou! No nic už to nechci rozebírat, když jsem to ani nerozebrala s ním a vlastně ani nevím, co se stalo...takže si mě Sbénka nemažte...nevím na jak dlouho bude pozastaveno....jinak vás chci informovat, že občas něco přidám, ale i přesto bude stále pozastaveno, tak na to prosím nezapomínejte!

Veselé Vánoce

23. prosince 2011 v 19:51 | Kazuka Inuzuka
Tak lidičky ani nemám moc času něco napsat natož ještě dělat nějaký diplom k Vánocům! Já se moc omlouvám, ale já se teď na net vůbec nedostanu...nemám už vůbec čas a když ho mám, nemám možnost se dostat k netu....na svém počáku se k netu nepřipojím a na bráchům už tak často nebudu chodit jen, když bude třeba v práci tak možná budu mít možnost...opravdu se omlouvám, ale tentokrát jsem v tom nevinně...ani nevíte, jak ráda bych si každý den aspoň na tu chviličku zašla na net...teď už jsem nebyla minimálně dva týdny....no nic zpět k těm Vánocům....přeji vám ať je prožijete plné pohody, klidu, ať si pořádně odpočinete od školy a hlavně ať jsou plné lásky a splní se vám vše po čem toužíte! A ať najdete pod stromečkem plno dárečků! Jo a taky už předčasně, kdybych už na to potom neměla čas, šťastný Nový rok!


Postup do 4.kola SONC

24. srpna 2011 v 14:33 | Kazuka Inuzuka
Nakonec jsem se dostala i do 4.kola....ale teď už na stopro vypadnu...no i tak vás prosím o hlásky a to tady...všem moc děkuji!!

http://4.bp.blogspot.com/-MoksTd4hslg/Tah3OI5BBGI/AAAAAAAABQM/B0UUJIf-MTE/s1600/ian-somerhalder-18.jpg


Postup do 3.kola SONC

15. srpna 2011 v 15:11 | Kazuka Inuzuka
Kurňa toto letí! Už je zase další kolo! Lidičky opět si vás dovoluju otravovat a tímto vás prosím o další hlásky zde! No i když stejně určitě v tomhle kole vypadnu, jelikož je tam obrovská konkurence a s mými hrstky hlasy nemám šanci...ale i tak vám samozřejmě za ně moc děkuji!!

http://4.bp.blogspot.com/-MoksTd4hslg/Tah3OI5BBGI/AAAAAAAABQM/B0UUJIf-MTE/s1600/ian-somerhalder-18.jpg

Postup do 2.kola SONC

12. srpna 2011 v 20:38 | Kazuka Inuzuka
Lidičky tak vás opět prosím o další hlasy tady, jelikož jsem postoupila do dalšího kola! Všem děkuji za hlasy, které jste mi daly v prvním kole a předem vám děkuji za vaše další hlásky!

http://4.bp.blogspot.com/-MoksTd4hslg/Tah3OI5BBGI/AAAAAAAABQM/B0UUJIf-MTE/s1600/ian-somerhalder-18.jpg

1.kolo SONC aneb moc prosím o hlásek

1. srpna 2011 v 17:00 | Kazuka Inuzuka
Ach jo zase jsem neodolala! Tentokrát jsem se přihlásila do soutěže o nejlepší celebritu u své Sbénky Lil.KarinQa...no jo kdo by odolal, když je to mé Sbénko a já ji tak chtěla potěšit...navíc je to její první soutěž, kterou pořádá...takže k věci! Soutěžím s mým milovaným a oblíbeným hercem Ianem Somerhalder....teď ho momentálně žeru ve svém oblíbeném seriálu The Vampire Diaries, ale úplně poprvé jsem ho uviděla v seriálu Ztraceni, kde jsem si ho totálně zamilovala! Lidičky moje milované moc vás prosím o hlásek tady pro Kazuku Inuzuku! Děkuji moc moc moc!!

http://4.bp.blogspot.com/-MoksTd4hslg/Tah3OI5BBGI/AAAAAAAABQM/B0UUJIf-MTE/s1600/ian-somerhalder-18.jpg

MATURA V PRDELI!!

26. května 2011 v 13:28 | Kazuka Inuzuka
Jak už jasně vyplívá z názvu článku maturu jsem nedala! Takže jdu bohužel v září! Nedala jsem to ze dvou předmětů a to z ekologických předmětů a z předmětů ochrany životního prostředí! Jako já ty ekologické jakž takž uměla, ale jediné co jsem opravdu vůbec neuměla jsem si vytáhla...bylo to z předmětu biotechnologie...my jsme měli 25 témat a z každého toho ekologického předmětu jsme měli 5 témat a dohromady tam bylo pět předmětů...jako to co jsem si vytáhla by prý nedal nikdo to byla asi ta nejhorší otázka co tam byla...měla jsem prostě tak hroznou smůlu! Z toho druhého předmětu jsem si vytáhla nešťastnou 13 a nějak jsem to nedala...vůbec jsem nečekala že z toho nakonec budu mít 5....jedinou praxi jsem dala ještě na 4 a češtinu, ale to ještě nevím známku, jelikož budeme psát ještě sloh a didaktický test...a taky v úterý budu psát písemnou z matiky! Doufám, že tu matiku dám...jsem z ní totiž teď v druhém pololetí propadala a skoro už jsem nešla k matuře...no a to mám za to...teď jsem tu maturu nedala!

Téma týdne maturita? To si ze mě děláte srandu!!

17. května 2011 v 14:31 | Kazuka Inuzuka
No to snad ne!! Je to možný, že zrovna matura je téma týdne? To je nějaká velká náhoda! Vždyť já v pátek budu maturovat z praxe a příští úterý z češtiny, z ekologických předmětů a z předmětů ochrany životního prostředí! Ach jo vůbec se netěším! Vůbec nic neumím...jsem dutá jak bambus a bojím se toho!! No nic milý čtenáři doufám, že mi budete aspoň držet pěsti! Vážně už nevím, co bych k tomuto článku ještě napsala...tak mě to zaskočilo, když jsem na blogu objevila téma týdne zrovna matura! Já už se chystala napsat nějaký článek k nějakému tomu tématu, ale čekala jsem, až bude takový, který mě fakt zaujme...a nemohla jsem si odpustit opravdu něco napsat k matuře! Jinak rada budoucím maturantům: UČTE SE DĚTI!!

Mé přání se splnilo aneb funguje toooooo!!!!

27. dubna 2011 v 11:01 | Kazuka Inuzuka
Jooo lidi to by chtělo velký aplaus!! Blog mi funguje! Ani nevíte jakou mám z toho radost! Moje nej kámoška mi půjčila cdéčko s legálním Windows a já si ho nainstalovala! Za prvé konečně na počáku nebudu mít tu kriminalitu a můžu mít na ploše tapetu, což je super! No a za druhé díky tomu mi jede blog, jelikož mi jedou i jiné prohlížeče, na kterých blog jede! Ale nechtěla bych to zakřiknout...před tím mi taky jako ze začátku šly všechny prohlížeče, ale po čase se nějak posrali...doufám, že to pojede pořád!! No i když už mi jede blog(hurááááááááááá) tak na blogu se teď v poslední době nebudu vyskytovat....za tři týdny maturuju takže to asi vysvětluje vše....no teda jestli mě k matuře vůbec pustí! To ještě rozhodne pátek, kdy si musím opravit písemku z matiky a musím mít aspoň 13 bodů, aby mě pustil k matuře...lidi prosím vás moc, modlete se za mě! Já když nepůjdu k matuře, nemůžu jít dělat přijímačky na vysokou, jelikož tam potřebuju kopii matury a tím pádem budou prachy v prdeli...ono se totiž platí za ty přijímačky, ale když tam nepůjdu tak mi prachy nevrátí! Ale já bych je mamce vrátit musela, jelikož mi to platila ona...ach jo ani nevíte, jak mi ta blbá matura kazí náladu...ani nemůžu mít pořádnou radost z toho, že mi jede blog...takže přidám konečně ty povídky, které jsem slíbila! Zatím se s vámi loučím!

Pozastavení blogu na dobu neurčitou ale dlouhou

15. dubna 2011 v 14:55 | Kazuka Inuzuka
Lidičky moc moc moc se omlouvám!! Hlavně se omlouvám svým čtenářům, kteří čtou mé povídky a nemůžou se dočkat dalších dílu...lidičky moc se omlouvám, že tak musíte čekat a já vám nemůžu vyhovět a vložit další dílečky! Věřte, že bych opravdu moc chtěla hodit na blog další dílky, ale nejde to! Blog na mém počáku prostě nejde a jsem z toho opravdu moc nešťastná! Povídku "Pořád tě miluji" už mám dopsanou...už mám dávno napsaný ten poslední díl, který je mimochodem na dvě části...a u Tajné lásky mám napsaných hodně dílů dopředu! Více než deset! A nemůžu nic vložit ach jo...teď jsem na bráchovém počáku a prostě jsem musela napsat alespoň tenhle článek, abyste aspoň věděli, že žiju! Na mém počáku prostě jde jen jediný prohlížeč ze sedmi nebo kolika a na tomhle prohlížeci záhadou přestal jen blog...já se přihlásím ale pak když přejdu třeba na nastavení tak mi to přehodí znovu na přihlašovací stránku a píše to, že sezení už není platné...a můžu se přihlašovat kolikrát chcu, ale nikdy to nejde...přestalo to jet od té doby, co to zase rekonstruovali a mě se to tím akorát posralo!!! Chce se mi z toho brečet! A ještě jedna věc mi do toho leze a tou je škola! Já za měsíc maturuju a vůbec nic neumím...navíc jsem si teď z netu stáhla knížky, které musím hodně rychle přečíst...myslím, že víc jak deset knížek...to víte já za celé čtyři roky nečetla, tak to teď doháním...takže chci poradit těm, kdo v nejbližší době půjde na střední...prostě čtěte povinou četbu, abyste to potom nemuseli dohánět měsíc před maturou jak já!! Samozřejmě se chci omluvit i svým milovaným Sbíénkům!!! Strašně moc moc moc se omlouvám, že na vás kašlu a neobíhám vás! Ale důvod proč vás neobíhám, jsem už napsala....tak se prosím nezlobte....nemůžu za to...jo mimochodem zmínila jsem se už, že dneska s mým bráchou, který je moje dvojče, máme 20 roků? To je děsné! Nechci mít 20! Já nechci mít cet, ale pořád náct...už jsem stará a to se mi nelíbí! Zřejmě bude dneska nějaká oslavička, ale abych se mohla jít někam pořádně ožrat a zapařit, potřebovala bych peníze...takže smůla! Největší dárek, který bych k 20tinám chtěla je, aby mi začal jet blog! To bych byla šťastná! Jinak vůbec nic nechci! Takže lidičky ještě jsem se nedostala k té nejhlavnjší věci kvůli které tenhle článek píšu! POZASTAVUJI A BOHUŽEL VŮBEC NEVÍM NA JAK DLOUHO! A MOŽNÁ TO DOPADNE TAK, ŽE NA BLOG UŽ SE NIKDY NEVRÁTÍM A NAKONEC HO ZRUŠÍM! JE MI TO TAK LÍTO! ALE CO MÁM S TÍM DĚLAT?!

Veselé Vánoce

24. prosince 2010 v 10:09 | Kazuka Inuzuka
Jelikož jsem vůbec nestihla svým Sbénkům udělat něco k Vánocům jako třeba ten diplom, anebo jsem ještě chtěla udělat bleskovku, musím sem aspoň dát nějaké přání! Takže všem svým Sbénkům a samozřejmě i svým návštěvníkům přeji krásné Vánoce plné pohody, klidu a míru a hlavně té lásky! Co nejvíce si je užijte a hlavně vám přeji, ať najdete pod stromečkem to, co jste si přáli...já si přála jednu jedinou věc a tu pod stromečkem nenajdu...prej mi to mamka nemůže dát jako dárek...nevím proč...chtěla jsem repráky do počáku. Jinak přeji krásný štědrý večer a dobré papánía do Nového roku samé úspěchy a ať je lepší než tenhle! Ale k Novému roku vám potom taky popřeji zvlášť!

Moc vás prosím o pomoc!

25. listopadu 2010 v 21:14 | Kazuka Inuzuka
Lidičky moji milovaní moc vás prosím o pomoc! Všichni kdo máte facebook tak můžete mi kliknout na "to se mi líbí"? Stačí kliknout zde a dostanete se na moji adresu! Je to dáek k Vánocům a kdo bude mít nejvíc "to se mi líbí" tak vyhraje ten dárek, který si vybral...no já si vybrala notebook! Ale nevím, co je na tom pravdy, ale tak zkusit se má všechno! Takže opravdu potřebuji co nejvíce kliknutí....strašně všem moc moc děkuji a až budete chtít pomoct s čímkoliv jen napište a já to ráda udělám! Tady je obrázek toho notebooku...hezký ne na to, že by byl zadarmo? No teda to se neví!

Jsem zpátky

24. září 2010 v 19:21 | Kazuka Inuzuka
Tak lidičky jsem zpátky z Prahy! Většinu z toho se mi líbilo! Hlavně se mi líbil Pražský hrad a divadlo! Byli jsme na muzikálu který se jmenoval Cikáni jdou do nebe! Bylo to boží! Hrálo tam sice jen pár známých herců, ale i tak se mi to líbilo! A ty cikánské písničky z tama už mám stažené a poslouchám je! No jinak středa byla náročná...jeli jsme dom a museli jsme si rovnou vzít ty tašky s věcma a bylo hrozné se s tím tahat až do tří hodin...a cesta vlakem se strašně táhla! A nejvíc jsem se těšila na Karlův most na který jsme naštěstí šli! Bylo to boží! Jinak jsem konečně poprvé viděla Prahu! Ale z čeho se mi točila hlava kolem byli ti cizinci! Bylo jich tam hrozně moc a mě to už totálně lezlo krkem ten jejich jazyk! Bylo tam i hodně Japonců což bylo naprosto super! Jo a ti bezďáci mě taky štvali! Jinak jsem si to užila, ale ty tři dny mi bohatě stačili teda jako se třídou!

Jedu do Prahy

19. září 2010 v 19:02 | Kazuka Inuzuka
Takže lidičky zítra odjíždím se třídou do Prahy a vracím se ve středu až večer! No jen aby jste věděli a žádné mé Sbénko si mě nevymazalo! Mějte se tady zatím pěkně a já se potom ozvu až se vrátím! Pá pá zlatíčka!!

Omlouvám se za dlouhou nepřítomnost

14. září 2010 v 19:55 | Kazuka Inuzuka
Takže lidičky moc se vám chci omluvit, že jsem tu tak dlouho nebyla! Ale nám v pondělí 30.srpna prostě vypadl net! Ono to vypadlo v celém městě, ale nám to pořád nenaskočilo! Až dnes u nás byl chlap, aby nám zprovoznil net! Ani nevíte jak jsem zase ráda na tom netu! Nevydržela jsem to tak dlouho já jsem totiž takový menší závislák! No hlavně závislák na blog a hlavně na různé mé oblíbené blogy a Sbénka! Ani nevíte jak se mi stýskalo! Po všem! Po vás a že jsem tak dlouho neviděla svůj blog a absolutně jsem nevěděla, co se děje jak na mém blogu tak na blogách mých SBének! Já jen doufám, že mě pochopíte, nebudete se zlobit a hlavně že jste si mě nevymazali z Sbének! To bych byla fak moc zklamaná....jo jinak v nejbližší době se budu snažit toho dát na blog co nejvíce a hlavně oběhnout Sbénka! Ale to bude asi až tak v pátek nebo o víkendu! Jo taky jsem vám chtěla oznámit, že na blog už nebudu chodit tak často....důvod je velice prostý....tenhle rok budu maturovat, takže budu jen šrotit a šrotit! No tak se s vámi zatím loučím! Jsem moc ráda zase mezi vámi!

Konečně mám zkouknutý Eclipse

9. července 2010 v 23:49 | Kazuka Inuzuka
Takže lidičky včera jsem si stáhla Zatmění a dívala jsem se na něho až v jedenáct v noci...no to si asi umíte představit tu kvalitu...no radši se o tom nebudu ani zmiňovat...ale já se na to potom podívám znovu až bude lepší kvalita...jako třeba na Nový Měsíc...na ten jsem se taky podívala podruhé a v lepší kvalitě...no a dívala jsem se taky včera...no a musím vám upřímně říct, že mě Eclipse docela zklamalo...jako čekala jsem od toho víc a taky, že to bude aspoň trochu delší než Nový měsíc a ono to bylo dokonce kratší...jako knížka samozřejmě byla lepší o tom se nedá diskutovat....ale na Nový Měsíc jsem se dívala a i četla...a líbilo se mi obojí...jak knížka tak i film! A nevím proč se mi Zamění zas až tak nelíbilo...jako fakt mě to zklamalo....no knížku jsem si přečetla dvakrát a možná si ji přečtu znovu...myslela jsem, že to natočí víc do detailů a bude to více podle knížky...ale zdálo se mi spíš, že to skoro vůbec nebylo podle knížky...jen fakt málo...možná se mnou nesouhlasíte a říkáte si, že jsem divná...ale neodsuzujte mě prosím...je to můj názor! A třeba na Stmívání a Nový Měsíc mám pozitivní názor, ale na Zatmění už tak moc ne...jako něco se mi fakt líbilo, jak třeba došli všichni ti vlkodlaci se podívat na trénink Cullenů na ten souboj...a nebo se mi děsně líbil ten polibek Jaspera a Alice...za ten jsem fakt byla vděčná, protože to byl první za tu ságu! No a ta scéna ve stanu to jsem taky čekala víc...čekala jsem, že tam bude to, jak se Edward naštve na Jacoba a vyjedou na sebe a Jacob se skoro promění ve vlkodlaka...jak nechtěně spadl na Bellu a přimáčkl ji...akorát tam bylo, že ji zahříval a Edward s Jacobem kecali o Belle...to mě taky zklamalo...jinak ten boj byl celkem super ten se mi líbil....i jak zabil Victorii...a Seth se mi děsně líbil jako vlkodlak! A ještě se mi třeba líbilo, že v tomhle díle už více mluvic Alec! Moc se mi taky líbilo, jak Jacob nesl Bellu a taky jak se smál a dělal ty výrazy a tak! Ale samozřejmě mě bylo děsně líto Jacoba! A jak byl pak zraněný...to bylo hrozný jak řval bolestí...jsem skoro brečela! No jo co už nadělám...doufám, že aspoň Rozbřesk nezklame, když je na dvě části...ale třeba se mi Zatmění zalíbí víc, až ho uvidím podruhé v lepší kvalitě...no ale o tom pochybuji...ale je fakt, že jsem toho moc neviděla, když byla tak hnusná kvalita...navíc se to občas rozmazávalo a to mě děsně štvalo! No už radši přestanu kecat!

Hezké prázdniny!

30. června 2010 v 19:39
Tak lidičky a je to tady! Dlouho očekávané nádherné letní prázdniny! No pro mě začali už včera, jelikož jsme dostali výzo už včera....ale většina ho dostala až dneska, takže to píši dnes! Já vám přeji, abyste si je užili co nejvíce! Hlavně abyste si odpočinuli od školy a pořádně se bavili! Užijte prázky co nejlépe! No hlavně líp než já! Vypadá to, že se zase budu příliš nudit...ani ty blbé prachy nemám, abych si někam zašla...a s brigádou fakt nevím...nevypadá to nejlíp! No nic tak už nevím, co jiného bych k tomu napsala...hlavně ty prázky přežijte ve zdraví...no a jaké máte plány, jestli to není tajné? A co to hnusné debilní výzo? Jak dopadlo? U všech určitě o dost líp než u mě! Ale jsem děsně šťastná, že nemám 5, která mi hrozila a nemusím dělat reparát...jo a taky že ještě nemám neklas, který mi taky hrozil...tak se pochlubte jsem děsně zvědavá! Jo jinak jsem pro vás udělala jen takový malinký dáreček, jelikož vás mám moc moc ráda a chtěla jsem vám aspoň nějak udělat radost! Tak hurááááááááááááá můžeme skočit do toho krásného sluného léta!!!!!!!
 
 

Reklama
Reklama