Nezapomeň

Nezapomeň25

8. února 2018 v 20:01 | Kazuka Inuzuka

Nezapomeň24

1. září 2017 v 22:22 | Kazuka Inuzuka

Raději nic ani psát nebudu, jelikož mě musíte nenávidět a já se až moc stydím na to, abych něco psala Zamračený

Nezapomeň23

23. srpna 2016 v 10:20 | Kazuka Inuzuka

Ahojky lidičky po dlouhé době se opět hlásím a hlásím, že ještě žiju Smějící se Já vím jsem hrozná, ale s tím už asi nic nenaděláte S vyplazeným jazykem pokud mi teda ještě zbyli nějací ti čtenáři, tak těm přeji, aby si dílek užili!!!

Nezapomeň22

23. října 2015 v 18:32 | Kazuka Inuzuka

Všechny vás zase po dlouhé době zdravím!! Vy mě už asi musíte hodně nesnášet, za to co vám pořád dělám, že? Ale tak není to zase tak po dlouhé době, co vkládám další díl! Myslím, že už to bylo horší a že jsem si dávala dřív, víc načas než teď....ale i tak se vám samozřejmě moc omlouvám! A ještě vám chci taky oznámit, že v psaní hodlám pokračovat a v nejbližší době na tom nehodlám nic měnit! Tak jen abyste tohle věděli a nedošlo zase k nějakému omylu! Jinak vám už přeji příjemné čtení a napište mi prosím komentíky, abych mohla vložit další díl, kde jsou vaši velcí oblíbenci NaruSaku!!

Nezapomeň21

17. července 2015 v 15:47 | Kazuka Inuzuka

Další díleček je zase na světě!!!! Usmívající se

Nezapomeň20

3. června 2015 v 10:03 | Kazuka Inuzuka

Po více jak dvou měsících přidávám další díleček!!

Nezapomeň19

22. března 2015 v 12:23 | Kazuka Inuzuka

Konečně další díleček je zde!! Užijte si ho tak moc, jak jen to jde!Usmívající se

Nezapomeň18

5. března 2015 v 9:51 | Kazuka Inuzuka

Po dlouhé době zase nějaký ten díl!

Nezapomeň17

9. února 2015 v 14:13 | Kazuka Inuzuka

Další díl je tu!!! Moc se vám omlouvám, že ho vkládám až teď tak pozdě, ale snad to pochopíte! A taky se omlouvám, že jsem vám ani neodpověděla kdy bude další díl....já to totiž ani přesně nevěděla, kdy ho vložím....no snad se nebudete na mě zlobit a jen doufám, že jsem kvůli tomu nepřišla o vás o ty věrné čtenáře!

Nezapomeň16

18. ledna 2015 v 13:51 | Kazuka Inuzuka

Tak konečně je tady ten díl co jsem slibovala už v pátek ale nějak jsem si na to nenašla čas tak snad se nebudete zlobit Usmívající se

Nezapomeň15

12. ledna 2015 v 17:46 | Kazuka Inuzuka

Tak je tu další díleček a tenhle je hlavně pro vás T. a O.Zouhar!!! Děkuji vám moc, že aspoň vy ještě čtete mé povídky a zůstáváte mě stále jako věrní čtenáři!!!

Nezapomeň14

10. ledna 2015 v 11:18 | Kazuka Inuzuka

Ahojte moji věrní čtenáři, kteří mi ještě zbyli! Zatím vám vkládám tuhle povídku a budu se fakt snažit dokončit Tajnou lásku...doufám, že jsem vám udělala aspoň trochu radost Usmívající se

Nezapomeň13

3. listopadu 2014 v 11:08 | Kazuka Inuzuka

Zase po dlouhé době nějaký ten díl! Doufám, že se bude líbit!

Nezapomeň12

19. srpna 2014 v 11:30 | Kazuka Inuzuka

Zase po dlouhé době další díleček! Ten další snad bude dřív, abych vás moc nenapínala! V tomhle díle se totiž Naruto a Sakura neobjeví to až v tom příštím! No ale jinak vám přeji ať si užijete díleček!

Nezapomeň11

25. května 2014 v 19:46 | Kazuka Inuzuka

Přidávám sem další díleček téhle povídky tak doufám, že jste aspoň trochu rádi Usmívající se Jinak vám chci ještě říct, že mám tuhle povídku napsanou až po 26.díl takže pište komentíky a já ji budu aspoň častěji dávat na blog. Teda pokud o to stojíte, aby tu byli ty díly co nejčastěji tak komentujte a já budu přidávat! Usmívající se jinak jsem hrozně moc ráda, že to aspoň někdo čte a hrozně moc si vážím těch mých věrných čtenářů, kteří mě doufám neopustí, nebo aspoň dokud nepřestanu psát povídky. Jo jinak na konci téhle povídky bude ještě něco vysvětleno. Něco co jsem zapomněla předtím vysvětlit. Týká se to samožřejmě povídky a toho co v ní je. No ale teď už vás nebudu zdržovat. Pusťte se do čtení a hlavně ať se vám to aspoň trošku líbí! Usmívající se

Nezapomeň10

16. července 2013 v 0:23 | Kazuka Inuzuka

Ahoooooooooooooooojte lidičky všechny vás moc moc zdravím!!!! A jéjé já tu nebyla nějakých 7 měsíců!! Vy mě musíte mít rádi že? STrašně hrozně moc moc moc se omlouvám ale prostě na net už nemám vůbec přístup a proto jsem to tak zanedbávala!! Jo a taky bych vám chtěla oznámit ještě jednu novinku! Budu maminka!! Čekám miminko a jsem ve čtvrtém měsíci!! V prosinci budu rodit....takže se připravte že už vůbec nebudu mít čas....no a možná zruším blog úplně....jo a taky jsme s miláčkem poslední měsíc vyklízeli matčin barák a stěhovali věci jelikož jsme si konečně našli podnájem a budem bydlet spolu!! S matkou se nebavím a tak jsme pokradli co jsme mohli jelikož byt je nevybavený....no nic lidičky vůbec nevím jak to teda bude s tímhle mojím blogem ale asi to nezvládnu....o Sbénky jsem určitě za tu dobu taky přišla....no nic přidám vám sem aspoň nějaký díl povídky i když jste určitě na mě všichni nasraní a číst si to nebudete nebo spíš na můj blog už ani nechodíte.....snad si to někdo přečte a bude se mu to líbit! Zatím se s vámi loučím nevím na jak dlouho!

Nezapomeň9

5. prosince 2012 v 12:14 | Kazuka Inuzuka

Lidičky hrooooooooooooooooooooozně mooooooooooooooooc se omlouvám že vůbec nic nepřidávám a další díl je až za tři měsíce!!! No to víte vůbec nemám přístup k netu navíc chodím do práce a teď mám i přítele tak už nemám vůbec čas...nezlobte se na mě moc a další díl snad už zvládnu vložit dříve!!

Nezapomeň8

6. září 2012 v 13:13 | Kazuka Inuzuka

Tak konečně víc jak po dvou měsících přidávám další díl! Omlouvám se, ale já se na net už vůbec nedostanu! Net má jen brácha ve svém pokoji a když jede do práce tak si ho zamyká a tak nemám možnost se na něho dostat...je náhoda že dnes to nechal odemčené...já teď pro změnu nechodím do práce jelikož marodím...mám teď takový problém...pořád nevím co dělat! Minulý týden jsem zjistila, že jsem těhotná a když jsem to řekla jeho tátovi, tak mi oznámil, že by to chtěl...problém je že chodí ještě do školy a skoro vůbec ho neznám...nemáme peníze, zajištěný život ani žádný byt...budu si to prostě muset nechat vzít! Jsem z toho tak nešťastná! No nebudu to tady rozebírat....užijte si povídku a předem se omlouvám, že dlouho zase asi nebude...ale mám v plánu si v nejbližší době koupit notebook tak to snad už bude lepší!

Nezapomeň7

21. června 2012 v 10:51 | Kazuka Inuzuka

Ahojte lidičky tak předně se vám chci hrozně moc omluvit za ten předešlý článek a za to že jsem tak hysteřila!! Ale opravdu dost dlouho jsem byla na dně a proto nebyla ani na blogu ani se neozívala a nic nepřidávala...neměla jsem náladu vůbec na nic! Pořád mám dost často depky ale už to není tak hrozné...jak jsem vám psala ten minulý článek tak jsem opravdu šla do našeho lesa a už se nechtěla nikdy vrátit...nakonec jsem to přece jenom nedokázala jako všechno ostatní...nikdy nic nedokážu...pokoušela jsem se i zabít, ale to mi taky nevyšlo...nepíšu to proto, abyste mě tady litovali to ani náhodou! Nejsem taková abych se jen litovala....jen jsem to prostě nedávala...mám posraný celý život za což si ale můžu jen a jen sama! No to jedno....teď už k povídce...po dlouhé době přidávám nějaký ten další díl...jo jinak pořád ještě za ty dva měsíce jsem nebyla schopna napsat pokračování Tajné lásky, takže vůbec netuším, kdy vložím další díl...pořád nejsem schopna to dopsat...pořád nemám nějak fantazii...snad to už co nejdřív dopíšu, abyste si mohli přečíst ten poslední díl, na který se těšíte. Prozatím tady máte aspoň útěchu téhle povídky, abyste měli zatím co číst! Jinak v tomhle díle se znovu objeví ta holka, které se líbil Naruto a dozvíte se o ní něco víc...a taky tam bude něco, co se vám asi moc líbit nebude, ale já to do povídky musela dát!

Nezapomeň6

1. května 2012 v 19:21 | Kazuka Inuzuka

Přidávám na vaše přání teda další díl! V tomhle díle se objeví další osoba, která bude mluvit v první osobě...je to Kiba a jeho barva je hnědá! Jo jinak na začátku je ještě dokončená scéna z minulého dílu mezi Hinatou a Kibou, ale potom nastává ta scéna mezi Narutem a Sakurou tam, kde jsem to ukončila ve čtvrtém díle...upozorňuju vás jen, abyste se hned na začátku nebáli, že jsem v tomhle díle ještě nenapsala to pokračování NaruSaku...já vím, jak jste nedočkavý, zvědavý a hrozně se těšíte, jak to mezi nimi dopadne....tak se v tomhle díle dočkáte, ale na konci budete opět zklamaní, až zjistíte, kde jsem to zas ukončila....no samozřejmě že v tom nejlepším a nejnapínavějším...přeji příjemné čtení! Tentokrát bez obrázků!
 
 

Reklama
Reklama