Pořád tě miluji

Pořád tě miluji40-2.část

3. září 2011 v 11:00 | Kazuka Inuzuka

Tady je konečně ta dlouho očekávaná druhá část posledního dílu! Takže lidičky konec!! Bude se mi moc stýskat po téhle povídce...byla to vlastně úplně moje první, když se to tak vezme, jelikož navazovala na "Nejlepší přítel nebo láska", která byla vlastně moje první...s touhle celou povídkou s oběma částmi jsem šla hodně dlouho a to celkem tři roky! Kurňa to ani není možné, že tak dlouho! No a už je konec....tak lidičky buďte tak hodní a taky se nějak rozlučte s touhle povídkou v komentářích...budu opravdu moc ráda...tahle povídka si to zaslouží ne? No ale já kráva jsem potom později zjistila, že tuhle druhou část jsem nechtěně vložila už do té první, i když jsem to tam mazala, takže si to většina z vás asi už přečetla a v tom případě ani nenapsala komentář...to mě hodně zamrzelo, ale tak budu hodně doufat, že to napravíte tady a napíšete něco...ach jo tak teda sbohem povídko "Pořád tě miluji" a taky povídko "Nejlepší přítel nebo láska"!! Bude mi po vás smutno!

Pořád tě miluji40-1.část

27. dubna 2011 v 12:59 | Kazuka Inuzuka
Tak tady je dlouho očekávaný poslední díl! No je poslední, ale bohužel na dvě části...bylo to moc dlouhé, tak jsem to rozdělila! Takže jestli budete chtít opravdu už ten poslední díl a poslední čás, musíte napsat alespoň 7 komentů jinak nic nebude! Je to jen na vás! Zatím si užijte jen tuhle první část!

Pořád tě miluji39

4. prosince 2010 v 12:23 | Kazuka Inuzuka
Tak konečně po tak dlouhé době po 4 měsících přidávám další díl! Omlouvám se vám, že to tak trvalo a vy jste museli čekat! Tenhle díl je předposlední! Myslela jsem, že bude poslední, ale nakonec jsem to dokázala ještě nějak protáhnout...chtěla jsem aby to vyšlo alespoň do 40 dílu, aby poslední neměl tak blbé číslo 39 a nakonec se mi to podařilo! Jinak tenhle je docela dlouhej, ale chtěla jsem vám nějak to čekání vynahradit! Navíc si ho musíte užít, jelikož nevím, jak dlouho nebude ten poslední díl! Ale ne já jsem chytla docela notu na zakončení téhle povídky, takže určitě tak dlouho čekat nebudete! Stačí, abyste napsali aspoň 7 komentů a budete tady mít poslední díl! To to ale uteklo že? Asi se mi bude po téhle povídce stýskat! Rzloučení s ní si spíš nechám na ten poslední díl! Už se můžete vrhnout na čtení! Pořád jen melu!

Pořád tě miluji38

28. července 2010 v 21:48 | Kazuka Inuzuka
Joo lidi zatleskejte mi! Já konečně po tak dlouhé době, skoro po 3 měsících, napsala další dílek....chci se všem moc moc omluvit, že to tak trvalo! Hlavně těm co na tenhle díl tak netrpělivě čekali! No já doufám, že aspoň za to čekání bude stát a díl si užijete! Já prostě nějak neměla inspiraci a vůbec jsem nevěděla, co napsat....ale zvláštní je, že povídku "Tajná láska" jsem psala jeden díl za druhým jako divá...ale konečně jsem se rozhodla, udělat něco s touhle povídkou a nějak jsem se k ní donutila...nakonec mě chytla nota a já začla psát tak, že jsem skoro nedokázala přestat...myslím, že jsem ji napsala za dva dny...no sice má jen něco málo přesd tři stránky, ale snad neva...no jinak mám teď hroznou náladu....máme doma dost velké problémy a je tady hrozná atmosféra...všichni mají hroznou náladu, takže to ani nejde, abych ji neměla...ach jo a už se to asi nespraví a bude to ještě horší...proč se pořád musí něco stát? Když už to vypadá, že konečně budeme mít v rodině ty starosti za sebou, se vždycky něco stane? Je to k zbláznění a já už to moc nedávám! Promiňte moc žvaním! Ale nebojte špatná nálada je až ode dneška...a já psala tu povídku předevčírem a včera takže se to na povídce neodrazí a nezkazí ji to...jestli není zkažená i bez toho! No nic tak přeji příjemné čtení a další díl snad bude o hodně dřív než tenhle!

Pořád tě miluji37

7. května 2010 v 14:19 | Kazuka Inuzuka
Tak je tady další díleček, jak jsem slíbila! A moc prosím komenty! Moc jste mě potěšili s komentama u posledního dílu "Tajné lásky"! Tolik jsem ani nečekala...ale samozřejmě pište i dále...jak u této tak u "Tajné lásky"...čím víc tím líp! A jak jsem slíbila v tomhle díle je svatba! Užijte si díleček a mooooooc děkuji!!! Další díl vůbec nevím kdy bude, jelikož ho ještě vůbec nemám napsaný a nemůžu se k tomu odhodlat....už to totiž bude možná poslední a nebo předposlední díl...proto se mi do toho nechce...tak zatím pá pá!

Pořád tě miluji36

2. dubna 2010 v 17:23 | Kazuka Inuzuka
A máme tu skoro po měsíci další dílek! Doufám, že jste rádi. V tomhle opět nejsou žádné obrázky! Mimochodem pomalu se nám to schyluje ke konci. Už bylo na čase že? No fakt jsem nečekala, že nakonec vznikne tolik dílů. Vůbec jsem to neplánovala. Já když vymyslím něco nového tak z toho potom vznikne tolik dílů no. Jo a zítra možná přidám i Tajnou lásku, jestli ji stihnu dopsat. Začala jsem ji psát asi ve úterý. Pak jsem se zasekla, jelikož jsem si opět nemohla vzpomět na jedno slovo. Ale dneska jsem se zase rozepsala. No uvidíme. Zatím si teda užijte tuhle povídku. Je to taková útěcha, aby se vám líp čekalo na Tajnou lásku. Přeji příjemné čtení.

Pořád tě miluji35

4. března 2010 v 15:04 | Kazuka Inuzuka
A další dílek je na světě zase až po měsíci! No to neva...stejně nebylo moc komentů. Myslím, co se týká povídky. Jako u povídky bylo 13 komentů, ale jen 5 se týkalo povídky! No nic tak si užijte dílek a moc prosím o více komentů! Děkuji vám moc za vše! Jo nikdo nenapsal, co si myslí, že by mohlo být Sakuře a co by mohla mít za nemoc. Tady se to dozvíte. No možná jste si to mysleli. A jestli jo tak se dozvíte, jestli jste si to mysleli dobře! Přeji příjemné čtení!

Pořád tě miluji34

5. února 2010 v 14:02 | Kazuka Inuzuka
A po dvou měsících i možná víc je tu další díl! Já vím, že mi to teď pořád tak trvá, ale už se mi moc nechce. No stejně už nikdo nemá čas číst, tak je to asi jedno. Ale opět bych prosila aspoň těch 7 komentů. Když nebude aspoň tolik, tak pokračování už nebude nikdy. No a už se blížím ke konci, tak to nepromarněte. Já vím, že vás to už nudí, ale bude už jen tak čtyři díly bez tohoto. Asi ještě dost, ale víte jak je to se mnou hrozné. Vždycky tam něco nového vymyslím a pak se to zase táhne. No nic tak se do toho už vrhněte nebo moje kecy neskončí. Zatím pá pá!

Pořád tě miluji33

26. listopadu 2009 v 18:06 | Kazuka Inuzuka
Další díl je na světě! Opět jste moc dlouho čekali, že? No ale s těma komentářama je to stejně chabé. Čím dál tím víc ztrácím své čtenáře. Asi bych už měla přestat psát. No když bude u tohohle dílu aspoň 7 komentů, tak by další díl mohl být i o víkendu. Ale to je jen na vás. Obrázky nejsou...neměla jsem na ně čas. Jo a taky už jsem neměla čas kontrolovat chyby...tak jestli nějaké najdete, snažte se je ignorovat. Prosím komentíky!

Pořád tě miluji32

24. října 2009 v 19:36 | Kazuka Inuzuka
Skoro po dvou měsících je tu další díl! No vám je to stejně asi jedno, jelikož minule byly jen 4 komentáře...zatím asi nejmíň komentářů co jsem kdy měla k povídkám...no doufám, že aspoň trošku se napravíte...ale nebojte, za chvíli tahle povídka skončí! No nic tak doufám, že se vám bude aspoň trošičku líbit. Mimochodem mám pro vás dobrou zprávu. V tomhle díle se konečně dočkáte toho, na co jste tak dlouho čekali! Narutovo a Sakuřino první milování! Tak už jen proto by jste si to měli přečístToto ale trvalo že? No aspoň si to víc užijete. Další díl vůbec ale vůbec nevím kdy bude. Jinak jsem vám do tohoto dílu dala i jednu muziku. Tak si ji k tomu když tak pusťte. Je na konci. Bohužel mi to nešlo dát ze stránky imeem.com, tak jsem to musela dát jako video z youtube. No takže tenhle díl je fakt extra i s písničkou! Ježiš měla bych přestat kecat! Pardon tak už se do toho pusťte! Pá Pá!

Pořád tě miluji31

30. srpna 2009 v 21:42 | Kazuka Inuzuka
A konečně je tu další díleček! Už jste se nemohli dočkat že? Je skoro po dvou měsících! Moc se omlouvám, že to tak trvalo! Opět nejsou žádné obrázky! No nic nebudu se nějak rozepisovat, aby jste se mohli konečně pustit do toho tááááááááááák opožděného dílu! Zatím se mějte a moc děkuji za komenty!

Pořád tě miluji30

2. července 2009 v 16:50 | Kazuka Inuzuka
Konečně po měsíci je tu další díleček! No k němu se nebudu nějak rozepisovat. Pro tentokrát. No jinak opět nejsou žádné obrázky. Chtěla jsem dát nějaký, jak Sasuke umírá nebo jak je mrtvý, ale nic jsem nenašla. A nějak dlouho se mi ani nechtělo hledat. Snad se bez toho obejdete. tak se do toho konečně pusťte. Já už vám přeji jen příjemné čtení!

Pořád tě miluji29

2. června 2009 v 17:24 | Kazuka Inuzuka
A je tu další! A konečně je tu nějaká ta akce a konečně se něco děje! Asi je to druhá věc, na kterou jste nejvíc čekali. Myslím, že ta první je, aby se už spolu Naruto a Sakura milovali. Ale to je jedno. Konečně jste se dočkali aspoň té jedné věci. Takže jak jsem slíbila, je to o stránku delší než minulý díl. Jo a já boje moc neumím popisovat, takže to až tak moc neřešte a nezkritizujte mě za to. No nic konec řečí a vy se do toho konečně pusťte! Pá pá!

Pořád tě miluji28

24. května 2009 v 20:15 | Kazuka Inuzuka
A už je tu další díleček i téhle povídky! Jste rádi? Myslím ani ne, že? No to je jedno. Jo a opět uhodli toho útočníka Naruto-Uzumaky(Hokage)Kiuubi, Manaki a Pink/S/. Pouze tři. Ostatní nenapsali. Tak vám děkuji holky! Tenhle díl je docela krátký, ale nebojte se v dalším dílečku vám to vynahradím. To bude určitě aspoň o stránku delší! No ale zatím si užijte tenhle díleček a příjemné čtení vám přeju! A mooooooooooooooooooooooc děkuji za komentíky! Už nevím, jak bych vám mohla poděkovat!

Pořád tě miluji27

17. května 2009 v 18:34 | Kazuka Inuzuka
A je tu konečně další díleček! Doufám, že jste aspoň trochu rádi. Jo málem bych zapomněla. Strašně ale opravdu strašně moc bych chtěla poděkovat Naruto Uzumaky(Hokage)Kiuubi a Naruto Uzumaky za to, že mi tak ochotně pomohli a našli pro mě ten obrázek se Sakurou, jak brečí nad fotkou ji a Naruta! Opravdu vám moc děkuji! Moc jste mi pomohli! Jste zlaté! No a ještě se taky ozvala lívia a shizue, takže jim taky samozřejmě moc děkuji! Mimochodem lívio chtěla jsem ti napsat, že jsem ten obrázek taky hledala na google, ale nějak tam nebyl! No už se přestanu rozepisovat a vy se konečně pusťte do povídky! Takže tenhle dílek je speciálně věnovaný hlavně Naruto Uzumaky(Hokage)Kiuubi a Naruto Uzumaky! Doufám, že se vám díl bude líbit holky a všem ostatním samozřejmě taky!

Pořád tě miluji26

7. května 2009 v 18:02 | Kazuka Inuzuka
A opět další dílek! A opět v tomhle dílu nejsou žádné obrázky. Ale snad neva. Dopsala jsem tenhle díl včera, ale už jsem neměla čas ho vložit na blog. No a dneska se mi fakt nechtělo hledat obrázky. Skoro se mi ani nechtělo vložit tenhle díl. Je to všechno v prdeli. Je mi hrozně. Tomu klukovi ze školy, co jsem dala tu Valentýnku, mi dneska napsal, ale pak napsal, že má holku a já se sesypala. Je čtvrťák na střední a dneska tam byli naposledy v té škole, když nepočítám maturitu. Takže ho už asi ani neuvidím. A já jsem si od toho slibovala bůh ví co, když mi napsal. Byla jsem šťastná. Myslela jsem, že by to mohlo konečně vyjít s klukem, který se mi hodně dlouho líbil. Jsem kráva. Zase tady blbě kecám a vás to vůbec nezajímá. Tak se dejte do čtení a já se s vámi loučím!

Pořád tě miluji25

2. května 2009 v 15:33 | Kazuka Inuzuka
A je tu další díleček! No ještě přesně nevím kolik to bude mít ještě dílů, ale počítám tak ještě 10. Možná se to ještě změní a bude jich víc nebo míň. Řeknu vám to až později. Až po více dílech, kdy už si budu jistá, kolik jich ještě bude. No nic zatím si užijte tenhle a snad vás ještě tahle nekonečně dlouhá a nudná povídka neunudila k smrti. Děkuji moooooooooc za komenty a příjemné čtení přeji!

Pořád tě miluji24

23. dubna 2009 v 12:26 | Kazuka Inuzuka
A je tady opět další dílek! No jak jsem už psala, mám praxi a mám čas. No a dneska jsem dokonce nemusela jít na praxi. Takže za odměnu je tu další díl. No ale stejně je takový divný a vůbec se mi nelíbí. Vlastně zatím se mi nelíbil ani jeden díl, co jsem napsala. Ale to je jedno. No ale klidně napište, že se vám to třeba nelíbí. Já unesu tu kritiku a přestanu psát. Musím znát opravdu váš názor, abych věděla, jestli to ještě má cenu něco psát. No nic už nebudu zase blbě kecat. Jo mimochodem je jakýsi krátký ten díl. Jsem ho dopsala a zjistila jsem, že to má jen dvě stránky a já myslela, že tři. No ale aspoň se u toho neunudíte a neusnete. Pá pá a děkuji za vše!

Pořád tě miluji23

20. dubna 2009 v 16:02 | Kazuka Inuzuka
A konečně je tu další díl! Chci k tomu jen dodat, aby jste si ho užili a zanechali nějaký ten koment. Moc děkuji všem!

Pořád tě miluji22

10. dubna 2009 v 21:05 | Kazuka Inuzuka
A je tu další díl! No chtěla bych vám říct jednu věc a taky se vás na něco zeptat. Zřejmě vás už tahle povídka nebaví a já jsem kvůli tomu přemýšlela, jestli ji už nemám hned ukončit bez dokončení. A nebo je to tím, že si myslíte, že to nakonec nebude na pár NaruSaku? A nebo prostě nemáte čas? V minulém díle jsem měla 5 komentů a předminulém 10. Tak proto se právě divím. Někteří to asi už přestali číst. To se samozřejmě netýká Shizuky, Naruto Uzumaky(Hokage)Kiuubi, Pink/S/, Hime a ještě nějaká nová čtenářka, která zanechala koment jen v minulém díle a to je jojoj. Asi ostatní čtenářky nemají čas nebo já nevím. A nebo je opravdu přestala bavit tahle povídka a já to moc protahuju? Nebo že by to bylo těma změnama v blozích? Já vážně nevím, kolik bude mít dílů a kdy ji skončím. Nepočítala jsem s tím, že bude takhle dlouhá. Ale to víte, to jsou ty moje přiblblé nápady. Víte co? Dám vám sem anketu a vy už si to nějak vyhlasujete a můžete se samozřejmě vyjádřit i v komentech. Já už se s vámi teda loučím.
 
 

Reklama
Reklama