→Spřátelené blogy←

SB Sandra

12. července 2014 v 10:43 | Kazuka Inuzuka
Mám opět nové Sbénko a je jím Sandra a její bloček najdete zde! Má ho moc pěkný a hrozně se mi líbí!! Akorát jsem ještě nestihla ji napsat ani jeden koment!! Budu to muset co nejdříve napravit! No vlastně já ani nestíhala si ji přidat i na blog! Ona mi už psala v červnu a já si ji přidávám až teď! Moc se stydím! Tak doufám, že se na mě nebude zlobit! Jinak její bloček určitě navštivte!!

SB Miphyra

15. června 2014 v 16:34 | Kazuka Inuzuka
Mám opět nové Sbénko a je jím Miphyra a její krásný bloček najdete zde! Má ho moc pěkný a taky dělá moc hezké RPC! Tak se na její bloček určitě jukněte! Má toho tam opravdu spoustu a hlavně hodně povídek! Usmívající se Mrkající

SB naruto109

25. května 2014 v 18:41 | Kazuka Inuzuka
Po dlouhatáááááááánské době mám nové SB a je jím naruto109 a její krásný bloček najdete zde! Je fakt úžasnej a moc se mi líbí!! A navíc má fakt skvělou návštevnost což je asi tím, že má ten blog tak super!Usmívající se no jo kdybych někdy měla takovou návštevnost jako ona tak jsem šťastná! Jen tak dál moje nové Sbénko!Usmívající se Mrkající

50.Spřátelený blog

1. října 2011 v 13:00 | Kazuka Inuzuka
A další Sbénko mi přibilo! Ale 50 jich fakt nemám...samozřejmě mi jich dost ubylo...asi bych měla udělat zase nějakou kontrolu SB...no nic mé další Sbé je Keri a její bloček najdete zde, který má ještě s jednou autorkou Madet! Mají ho opravdu hrozně moc hezký a na první pohled se mi okamžitě zalíbil ten jejich dess! Hrozně hezký! Určitě se jukněte a napiště nějaké komentíkyUsmívající se

49.Spřátelený blog

1. října 2011 v 12:36 | Kazuka Inuzuka
A mám tu další SB! Je jím Nikkix a její bloček najdete zde! Jinak o spřátelení mě prosila už v červenci a já kráva blbá si ji přidala a udělala diplom až teprve teď skoro po třech měsících! Jako nemůžu říct, že bych vůbec ani na půl hodiny neměla čas....to bych děsně kecala....určitě jsem čas měla, když už to bylo od července....no já se přiznám....jsem hrozná! Přiznám se, že se mi do toho nějak nechtělo....nejdřív jsem ten diplom chtěla udělat na svém počáku, ale tam mi jde hrozně pomalu net....ale nakonec jsem si asi v srpnu uložila nějaké obrázky Niny Dobrev, abych ti udělala ten diplom....ale já místo toho psala spíš povídky....nakonec jsem stejně ten diplom udělala na bráchovém počáku, kterému faká net úplně normálně...děsně moc mě to mrzí a hrozně se ti omlouvám! Doufám, že mi to promineš a nebudeš se na mě zlobit...a taky doufám, že ještě budeš chtít být mé Sbénko....pochopila bych kdyby ne....klidně mi i v komentu vynadej, protože si to fakt zasloužím a jsem na to připravena....tak ještě jednou moc PROMIŇ!

48.Spřátelený blog

22. července 2011 v 11:03 | Kazuka Inuzuka
Po velmi dlouhé době a to po roce mám další Sbénko! Autorka je Lil.KarinQa a její blog najdete zde! Její bloček je o dvojčatech Dylan a Cole Sprouse ze seriálu Sladký život Zacka a Codyho a taky Sladký život na moři...svůj bloček zatím rozjíždí takže by byla určitě moc šťastná, kdybyste k ní zavítali a taky zanechali nějaký koment...děkuji za spřátelení!

47.Spřátelený blog

8. května 2010 v 17:56 | Kazuka Inuzuka
A mám další Sbé! Je jím mylove14ct a její bloček najdete zde! Má ho moc hezký! Určitě se k ní stavte a zanechte nějaký koment! Jinak děkuji za spřátelení!

46.Spřátelený blog

20. března 2010 v 16:50 | Kazuka Inuzuka
A dalším mým Sbénkem je Emmaluss a její bloček najdete tu! Má ho opravdu moc pěkný a hlavně spousty věcí z Twilight a taky Harryho Pottera! Kde se co šustne tak to má na blogu! Určitě se jukněte...je toho tam spousta na vybírání!

45.Spřátelený blog

20. března 2010 v 16:21 | Kazuka Inuzuka
Moji další SBénkou je Akinka a její bloček najdete zde! Má ráda Akatsuki, Twilight a taky teď nově skupinu 30 Seconds To Mars! Určitě se jukněte na její bloček! Má ho super!

44.Spřátelený blog

3. února 2010 v 13:56 | Kazuka Inuzuka
A mám další SB! Autorka je Ookami Mia a její bloček je zde! Je moc pěkný tak se určo někdy jukněte! No už nevím co bych napsala...docházejí mi nápady tak se zatím loučím!

43.Spřátelený blog

14. ledna 2010 v 17:58 | Kazuka Inuzuka
A další SBénko! Taky už douho dlužím diplomek....je jím Gaarinka a její bloček najdete tu! Její bloček je moc moc pěkný tak se u ní rozhodně zastavte! Jinak moc krásnej obrázek co jsem vybrala na jejím blogu! Moc se mi líbí!

42.Spřátelený blog

14. ledna 2010 v 17:47 | Kazuka Inuzuka
A další SBénko je na světě! Je jím Iritachi a jeho bloček najdete zde! Ano tentokrát je to kluk...to se mám, že mám za Sb konečně kluka, že? No nic určitě se u něho stavte! Mimochodem má rád Kakashiho!

41.Spřátelený blog

17. listopadu 2009 v 13:34 | Kazuka Inuzuka
A další Sbé je na světě! Autorka je Nikinka62 a její bloček najdete zde! Má ho moc hezký! Mě se její bloček líbí! Určitě se za ní zastavte!

40.Spřátelený blog

30. října 2009 v 16:06 | Kazuka Inuzuka
No sice 40.SB, ale tolik jich rozhodně nemám! Dalším mojím Sbénkem se stala autorka nikýýsek a její bloček je zde! Zatím ho rozjíždí, ale na to že ho má teprve měsíc, si myslím, že ho má hezký! Mě se líbí! Tak za ní zaskočte a koukněte se.

39.Spřátelený blog

18. října 2009 v 15:16 | Kazuka Inuzuka
A další SB je na světě! Autorka je Alice a její bloček je zde! Má taky ráda Twilight a taky má o něm blog! Je moc hezký! Zatím toho tam moc nemá, ale já věřím, že se jí brzo rozjede a nakonec bude mít větší úspěch než já! Tak se u ní zastavte!

38.Spřátelený blog

5. září 2009 v 20:04 | Kazuka Inuzuka
A mám tu už druhé nové Sbénko za jeden den! To jsem moc ráda! Autorka je Martina a její bloček je zde! No sice má ráda páry SasuSaku a NaruHina, ale já doufám, že se kvůli tomu nepohádáme. NaruHina docela možu tak je to dobré! Kdo má rád tyhle páry, tak se na jejím bločku určitě stavte!

37.Spřátelený blog

5. září 2009 v 19:31 | Kazuka Inuzuka
A mám tu další Sbénko. No sice je 37. ale tolik jich rozhodně nemám. Zbylo mi jich tak 28. Takže jsem se rozhodla, že ještě spřátelovat budu. Už jsem chtěla nějak o prázdninách napsat, že spřátelovat už přestávám, ale když jsem si přepočítala zbývající SB, rozmyslela jsem si to. Tak teď už k nové Sbénce. Autorka je Linny a její zajímavý bloček najdete zde! Má ho moc hezký, takže určitě stojí na zkouknutí a taky stojí, napsat ji aspoň jeden komentík! Tak zajděte na návštěvu...zatím pá pá!

36.Spřátelený blog

31. července 2009 v 13:29 | Kazuka Inuzuka
A mám další SB! Jmenuje se Momoke Ashrai a její bloček najdete tady! Vlastně už byla moje Sbénko, ale někdo ji smazal blog, tak má nový! No zatím to asi jaksi nestíhá s tím novým blogem. Zatím tam má 3 Sbénka a ještě něco. Ale to neva. I tak se můžete juknout. Má ho moc hezký!

35.Spřátelený blog

30. července 2009 v 21:16 | Kazuka Inuzuka
Tak mám tu další SB! Je jí Lenicka a její bloček najdete zde! Má ho docela hezký, i když by ho mohla trošku zlepšit. No nebudu kritizovat, když mám svůj blog ještě horší! No nic tak se za ní určitě zastavte a zanechte i koment!
No nevěděla jsem, jaký mám dát obrázek...nakonec jsem dala Hannah Montanu!

34.Spřátelený blog

9. července 2009 v 20:05 | Kazuka Inuzuka
Mé další Sbénko je Princess Hello Kitty a její bloček najdete zde! Má opravdu moc hezký bloček! Je zaměřený hlavně na králíčka Hello Kitty. Znáte ne? Jestli ne, tak určitě neváhejte a zaskočte na její blog. Tam už se to určitě dozvíte!
 
 

Reklama