Tajná láska

Tajná láska53

12. dubna 2012 v 10:29 | Kazuka Inuzuka

Tady je konečně ten další díl, kde jste se dočkali NaruSaku! Promiňte za to zdržení...vložila bych to dřív, ale dva týdny nám nejel internet...bylo to k nevydržení! Pořád jsem na vás musela myslet, jestli ještě vůbec žijete a jestli jste vydrželi čekat...snad se to čekání aspoň vyplatí a vám se tento díl bude líbit...jo jinak lidičky vůbec nevím, kdy bude další díl, který možná bude poslední ale možná i předposlední...to ještě nevím, jak mi to vyjde...prostě vůbec s tím dílem nemůžu hnout....já se pořád nějak nemůžu naladit na ten náš nejoblíbenější pár! Prostě už chci napsat jen jejich intimní chvilku a pak asi konec...ale vůbec mi to nejde! Co mám dělat? Moje fantazie je na bodu mrazu...jako druhou povídku Nezapomeň píšu pořád...tam jsem se ještě nějak nesekla...už píšu dokonce 21.díl...ale u téhle povídky prostě pár NaruSaku nemůžu nějak dokončit...no snad mi to co nejdřív půjde...a pevně doufám, že tento víkend s tím už pohnu...jé promiňte já tu kecám a vy už jste natěšeni na povídku, že? Tak se do ní pustěte...tentokrát je to bez jediného obrázku!

Tajná láska52

18. března 2012 v 11:18 | Kazuka Inuzuka

Já jsem se nad vámi teda slitovala a vkládám další díl....v tomhle se nadobro vyřeší vztah Kiby a Hinaty...v tomhle díle je tenhle pár naposledy....pak už bude jen NaruSaku a konec...ještě přesně nevím kolikátým dílem to skončí....buď 54 nebo 55 to ještě přesně nevím....až to budu vědět napíšu vám to, abyste se mohli připravit na to, že bude konec! Takže v příštím díle se konečně dočkáte našeho páru! To jsem vás ale nechala čekat že? Tak prosím, napište sem nějaký ten koment, ať můžu vložit další díl, ju?

Tajná láska51

20. února 2012 v 16:51 | Kazuka Inuzuka

Tak konečně mám trochu času tak přidávám další dlouho očekávaný díl! V tomhle díle je konečně naposledy psané o Sasukem se Sakurou! Po tomhle díle už konečně odejde a oni už se nesetkají! No ale bohužel musíte ještě tenhle díl přetrpět...opět je celý o těchle dvou! No ale už teď vám můžu slíbit že v 53.díle se konečně objeví náš nejoblíbenější pár! To jsem vás ale potrápila že? Moc mě za to nekamenujte a přeji vám teda abyste ještě nějak přetrpěli tenhle díl...když to uděláte tak vás v dalších čeká už jen to nejlepší!

Tajná láska50

6. ledna 2012 v 21:08 | Kazuka Inuzuka

Promiňte za mírné zdržení, ale nemám vůbec přístup k netu...takže asi už neplatí, že když bude 7 komentů hned vložím další díl...na svém počáku nemám net...pes, kterého jsem hlídala ségře mi rozkousal kabel na přípoj k netu...no a brácha je moc velký sobec na to, aby mě pustil na svůj počák....přitom net pořád platí mamka....brácha na tom prolapí celé dny...no nic zpět k povídce...tento díl je celý o Kibovi a Hinatě....na pár NaruSaku si budete muset ještě chvliku počkat...ale nebojte nakonec se dočkáte....aspoň budete více natěšeni...ale i tak samozřejmě pisšte vaše skvělé komenty...už nevím, co bych napsala tak se vrhněte na čtení! Jo mimochodem přeji vám trochu opožděně všechno nejlepší do Nového roku...jo a tenhle článek je jako první v Novém roce...trochu divný ale snad neva!

Tajná láska49

12. prosince 2011 v 10:14 | Kazuka Inuzuka

Tak je tady ten díl, za který mě stoprocentně zabijete...no víte co? Radši už no comment...já už to raději nebudu rozebírat...psala jsem to už v minulém díle, že se na tento díl máte připravit...jen vám napíšu ještě jednu věc.....POZOR JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ...varovala jsem vás a od teď neberu žádné následky ano? No nic snad to ve zdraví přežijete a dokážete napsat nějaký ten koment....a hlavně klidně pište i kritiku já se opravdu nebudu zlobit...už sama jsem se zkritizovala, takže to můžete udělat taky.

Tajná láska48

27. listopadu 2011 v 11:00 | Kazuka Inuzuka

Tak je tady díl, na který jsem vás upozornila a na který jste se měli hlavně psychicky připravit! Jen do mě a pořádně mi za to nadejte v komentech! Jo ale nechte si nějakou kritiku i na další díl! Hned ten další totiž bude podobný ne-li horší! Ale slibuji že po 49.dílu už se tam Sasuke objeví jen jednou, ale nic se už mezi ním a Sakurou nestane! Budou spolu něco mít jen v tomhle a hlavně v tom 49.díle! No píšu "jen" jako by toho SasuSaku nebylo dost že? Je toho mezi nimi i tak dost! Tak mě prosím za to moc neukamenujte! Raději dám co nejdříve další díl, abyste už nemuseli číst SasuSaku...no vlastně ten další díl bude ještě horší, takže nevím no! Ale co už....jo ještě jsem chtěla napsat, že teď už nebudu mít moc čas vkládat nové díly, jelikož chodím do práce...jako díly u svých obou povídek mám napsané už dopředu o to nejde, jen je ještě stíhat vkládat na blog!

Tajná láska47

4. listopadu 2011 v 11:11 | Kazuka Inuzuka

Další díleček je na světě! No za ten minulý jste mě zase až tak moc nezritizovali, za což jsem ráda...no ale já říkala, že si to raději máte nechat na 48.díl...a ten bude po tomhle takže už se na něho připravte raději teď....a nebo ho nemusíte vůbec číst já vás do toho samozřejmě nutit nebudu...ale pak vám to bude asi špatně navazovat když si nějaký díl nepřečtete...no v tomhle máme jen Kibu s Hinatou a jejich konečně vyřešený vztah....ale úplně se vyřeší tenprve až v 50.díle...ale to je ještě předčasné...no a myslím že v 52.díle bude mezi nimi nějaké to intimčo a taky přijde......no vy už víte na co ne? A pokud ne dozvíte se to...nebudeme nic prozrazovat....užijte si tenhle díleček a díky za komentíky!

Tajná láska46

26. října 2011 v 10:29 | Kazuka Inuzuka

Tak lidi tady je ten díl, na který jsem vás upozorňovala...no ale abych pravdu řekla tenhle ještě není tak hrozný jako bude díl 48. Já vím, že jste chtěli, aby se tam Sasuke už ani neukazoval, ale v pár dílech ještě bude...no já už to všechno totiž měla napsané dopředu a měnit to už rozhodně nebudu...promiňte! Ale snad ty díly přežijete a pak si užijete ty, v kterých bude Sakura s Narutem...a jak už jsem psala předtím....neberte to tak tragicky...vztahy se přece mění pořád...no tím nechci říct, že by snad Sakura měla nějaký vztah se Sasukem...asi teď v těch mých dílech vyjde jako pěkná mrcha, co jen podvádí...ale to nic není a nic neznamená, když Sasukeho políbí...aspoň potom zjistí, že ho nemiluje a že se přesvědčila, že miluje jen Naruta...promiňte zase to moc rozebírám, ale chci vás alespoň trochu utěšit, abyste si to tak nebrali...jo jinak pište komentíky a jen do mě s tou kritikou! Zasloužím si ji...pořád jste na mě byli hodní a chválili mi díly, tak teď mě můžete aspoň pořádně zkritizovat...no možná si to raději nechte až na ten 48.díl!

Tajná láska45

12. října 2011 v 14:17 | Kazuka Inuzuka

Další díleček je tu, jelikož jste splnili podmínku a napsali 7 komentů! Děkuji vám! Jo jinak 46.díl asi ani nebudu zveřejňovat a rovnou zveřejním 47.díl...v tom 46. je totiž to co se vám tak moc nelíbí! To na co jsem vám upozorňovala....Sasuke se Sakurou. Asi to znovu neustojíte a zkritizujete mě za to v komentech...jako samozžejmě počítám i s nějakou kritikou zase si tak nevěřím....ale vždy to tak moc zamrzí a taky jsem z toho docela špatná...já jsem totiž hrozná citlivka a všechno si moc beru, tak se nedivte....no vůbec ještě nevím, jak to s tím 46.dílem udělám...možná ho zveřejním, ale napíšu tam, že nikoho nenutím, aby ho četl a kdo na to nemá nervy tak ať to nečte. Zatím se pusťte do tohohle dílu a na ten příští se moc netěšte...rovnou se už těšte na 47.díl! Děkuji za komenty!

Tajná láska44

30. září 2011 v 11:55 | Kazuka Inuzuka

Promiňte za to mírné zdržení...neměla jsem moc času....a taky se vám chci moc omluvit za ten minulý díl, ale prosím vás neberte to tak tragicky, že se Sakura líbala se Sasukem....nebylo to zase tak skutečné takže to tak neberte...ale jinak už vás teď chci upozornit, že vás něco podobného čeká ještě v nějakém dalším díle...ne hned v tom dalším ale později! Jen abyste se připravili...já vám to potom ještě k tomu dílu napíšu, tak se nebojte! A už teď vám můžu slíbit, že vám to dostatečně vynahradím, to se nemusíte bát! No nic tak se vrhněte do tohohle dílu a užijte si ho!

Tajná láska43

15. září 2011 v 8:57 | Kazuka Inuzuka

Za počet vašich komentů je tu další díleček! Vyjímečně se nebudu vykecávat a vy se můžete hned vrhnout na díl...jen vás chci upozornit, že jsem v tomhle díle zase napsala něco, co se vám asi nebude líbit...no já už jsem taková...ale i tak vám přeji, abyste si ho užili a hlavně, abyste mi nechali nějaký ten koment a za odměnu bude hned další díl!

Tajná láska42

9. září 2011 v 9:27 | Kazuka Inuzuka

Další díleček je tady za ty vaše úžasné komenty! Děkuji vám a za odměnu tady máte samozřejmě další díl! Jinak nezapomeňte na komentíky...jak jich bude aspoň 7 hned vložím další díl! V tomhle díle vyjímečně není ani jeden obrázek, jelikož jsem žádný nenašla....užijte si ho! A jinak připomínám, že s tím Kyuubim je to celé smyšlené tak abyste se na to nějak nedívali...výhoda povídek je, že to můžete mít smyšlený!

Tajná láska41

2. září 2011 v 21:39 | Kazuka Inuzuka

Za ty vaše skvělé a hlavně rychlé komentáře vás odměňujii dalším dílečkem! Jo mimochodem je tady popsaná trochu vymyšleně ta přeměna Naruta v Kyuubiho...psala jsem to ještě, když jsem vůbec neviděla Naruta a nevěděla přesně jak probíhá ta přeměna...až pak jsem se začala dívat na Naruto Shippuuden a už vím teda jak to probíhá, ale už se mi to vůbec nechtělo měnit v tomhle díle...no vlastně ani by se mi to do té povídky moc nehodilo...hodí se mi to tak, jak to mám napsané já z vlastní hlavy a ne přesně ze seriálu...takže vás moc prosím, abyste to přehlédli a nějak to nekomentovali...jako klidně mě za to můžete zkritizovat to vám nemůžu zakázat, ale jen prosím, abyste byli mírní a hlavně kašlali na to, že to nemám přesně podle toho jak ta přeměna má vypadat...v povídce přece může být všechno smyšlené takže i toto...jo týká se to hlavně toho že když Narutovi narostou čtyři ocasy tak vůbec nemluví a navíc nemá ani kůži ale v mé povídce mluví a vypadá jakože normálně s kůží...jinak by se mi to opravdu nehodilo do povídky kdyby třeba nemohl vůbec mluvit nebo nevypadal aspoň trochu jako člověk...ježiš já zas melu! Moc se omlouvám...už vám jen přeji užijte si díleček jo a nezapomeňte čím víc komentů tím dřív bude další díl!

Tajná láska40

31. srpna 2011 v 11:11 | Kazuka Inuzuka

Tady máte další díleček za splněnou podmínku s komentama....jinak tina a hinuka jako jediné uhodli a napsali kdo napsal ty dopisy takže vám děkuji! Jo mimochodem včera jsem se dívala na Naruto Shippuuden a díl 206 by tak krásný a dojemný! No nevím jestli jste to taky viděli, ale nečekala bych, že Sakura Narutovi řekne, že ho miluje...i když to asi nemyslela upřímně i tak to bylo nádherný! Doufám, že jsem toho moc neprozradila a nenadáte mi za to v komentech...nevím asi všichni neviděli Naruto Shippuuden tak se předem moc omlouvám, že jsem to tu napsala...nemohla jsem si pomoct....jsem z toho dílu pořád mimo...no Naruto ji stejně nevěřil a abych pravdu řekla ani se mu nedivím..zpět k dílu....jenom vám přeji, abyste si ho užili!

Tajná láska39

28. srpna 2011 v 15:23 | Kazuka Inuzuka

Tak tady máte další díl, jelikož jste splnili minimální počet komentů....tady už se to trochu rozjede tak se vám to snad bude líbit....užijte si díleček a nezapomeňte na podmínku s komentama....děkuji moc!!

Tajná láska38

17. srpna 2011 v 11:49 | Kazuka Inuzuka

A další dílek je tady! Promiňte, že jsem ho nevložila dřív, ale nějak jsem se nemohla dostat na net a ani jsem neměla moc času...ale tak konečně mám možnost vložit tenhle díl! No nezapomeňte na komentíky a já vložím hned další díl...teda jestli se dostanu na net! Užijte si díl a příjemné čtení vám přeji!

Tajná láska37

26. července 2011 v 10:57 | Kazuka Inuzuka

Další díleček je zde! Děkuji moc za komenty u minulého dílu! No nebudu se nějak rozkecávat...užijte si díl a nezapomeňte na komentíky

Tajná láska36

11. července 2011 v 10:45 | Kazuka Inuzuka
A další díl je na světě! Předem se chci omluvit...chtěla jsem ho na blog vložit už asi před osmi dny, ale nějak jsem se nemohla dostat na net...mamka mi zabavila kabel na připojení k netu a k bráchovi na počák se nedostanu, jelikož to má zaheslované...teď je mamka v práci a tak jsem si mohla zabavit kabel...nakonec bylo 9 komentů za což jsem nesmírně ráda! No jen tak pokračujte dál a klidně budu přidávat každý den nový díl! Ale jen když bude nejméně 7 komentů...zatím si užijte tenhle a moc se omlouvám za tu hrůzu a nudu co jsem napsala!

Tajná láska35

7. června 2011 v 14:46 | Kazuka Inuzuka
Je tady další dílek, i přesto že nebyl počet požadovaných komentů! Dávám to sem jen proto, že jsem chtěla vyhovět své věrné čtenářce Terčík! Tobě opravdu moc děkuji, že stále věrně necháváš komenty! A ještě chci poděkovat čtenářovi Elerdirovi! Aspoň mám komenty od jednoho kluka, který tohle čte! Z toho jsem potěšena a poctěna! No nic chci se ještě omluvit, že v dílech jsou pořád jen Kiba a Hinata! Nevím nějak jsem se na ně rozepsala, tak se snad nebudete zlobit...ale nemusíte se bát....asi od dílu 37 tam bude i někdo jiný! No a od dílu 39 se to trochu rozjede...stane se tam konečně něco zajímavého a budete se mít o koho zase bát! Ale teď už se pustťe do tohohle dílu...a stačí, abyste psali komenty a dočkáte se toho rozjezdu!! Tak pište pište!

Tajná láska34

27. dubna 2011 v 13:16 | Kazuka Inuzuka
A jak jsem slíbila, tak je tu i druhá povídka! Doufám, že budete rádi...další díl můžu přidat hned, jak bude aspoň 7 komentů! Tuhle povídku mám napsanou dopředu až po 45.díl, takže záleží jen na vás, jak moc budete chtít, abych přidávala díly...záleží na komentech! Užijte si díl!
 
 

Reklama
Reklama