→Vlkodlaci a vlci←

Nádhernej vlk

21. února 2010 v 16:07 | Kazuka Inuzuka
Na tohoto vlka jsem narazila jen tak náhodou, když jsem hledala vlkodlaky z Nového Měsíce...no a hned se mi zalíbil! Prostě jsem ho musela hodit na blog! Je krásný že?

Vlci

13. února 2010 v 14:38 | Kazuka Inuzuka
Rozhodla jsem se, že budu dávat i obrázky vlků! Mám je taky moc ráda a taky se mi strašně líbí! Hrozně mě fascinují a jsou tááááák krásní! No nic tak se jukněte a napište prosím nějaký koment aspoň jedno slovo, když už se díváte na ty obrázky...prosím prosím smutně koukám jako ti vlci!Tady i s malým vlčátkem! To je tak roztomilý!

Vlkodlaci

11. února 2010 v 18:47 | Kazuka Inuzuka
A konečně tady máme ty vlkodlaky jak už jsem slibovala! No já ten blbější člověk jsem našla až teprve teď ryhlejší způsob ukládání obrázků...takže byste se mohli těšit, že konečně budou více přibývat obrázky...nebavilo mě to, jelikož to bylo moc na dlouho, ale teď už ne...to jsem ale dobrá a zároveň blbá, že? No nic teď už k obrázkům...je jich přes 30...no některé jsou drsnější a škaredší, ale těch moc není nebojte...většinu jsem dala hezké vlkodlaky...vybírala jsem z těch nejlepšíchA nejvíc se mi vlkodlaci líbili ve filmu Van Helsing a potom samozřejmě i v Novém Měsíci! Ale prostě když jsem je poprvé uviděla ve Van Helsingovi zamilovala jsem si je...zato se mi tam vůbec nelíbili upíři a proto jsem jako první měla ráda jen vlkodlaky...no zase strašně blbě kecám...musíte mi vždycky v komentech vynadat ať se příště polepším...tak už si užijte obrázky a prosím piště vaše názory...a čekám i negativní ju? Tak mě nezklamte...i když já i tak budu stále příznivce vlkodlaků! Zatím pá pá!
 
 

Reklama